اکتبر 6, 2022

Crypto روند – Fifth Edition

[ad_1]

همانطور که ما انتظار می رود پس از انتشار Crypto روند ما دریافت کرده اند, پرسش های بسیاری از خوانندگان. در این نسخه ما در جواب یکی از رایج ترین.

چه نوع از تغییرات در حال آمدن است که می تواند تعویض بازی در cryptocurrency بخش?

یکی از بزرگترین تغییراتی است که تاثیر cryptocurrency جهانی یک روش جایگزین بلوک اعتبار به نام اثبات سهام (PoS). ما سعی خواهد کرد برای حفظ این توضیح نسبتا سطح بالا اما این مهم است به درک مفهومی از چه تفاوت است و به همین دلیل آن است که یک عامل مهم.

به یاد داشته باشید که این فن آوری زمینه ای با ارزهای دیجیتال است که به نام blockchain و بسیاری از جریان ارزهای دیجیتال با استفاده از یک اعتبار پروتکل به نام اثبات از کار (PoW).

با روش های سنتی, پرداخت, شما نیاز به اعتماد به شخص ثالث مانند ویزا تعامل و یا بانکی و یا چک پاکسازی خانه به حل و فصل خود را معامله. این اشخاص مورد اعتماد هستند “متمرکز” به معنی نگه داشتن آنها خود را خصوصی لجر است که فروشگاه ها معامله's تاریخچه و تعادل از هر حساب. آنها را نشان می دهد معاملات به شما و شما باید به توافق برسند که آن درست است و یا راه اندازی یک اختلاف است. تنها طرفین معامله تا کنون آن را ببینید.

با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال این دفاتر هستند “غیر متمرکز” به معنی هر کس در این شبکه می شود یک کپی بنابراین هیچ کس به اعتماد شخص ثالث مانند یک بانک چرا که هر کسی می تواند به طور مستقیم از صحت اطلاعات. این فرایند تایید است به نام “توزیع اجماع.”

PoW مستلزم آن است که “کار” انجام می شود به منظور اعتبار یک معامله جدید برای ورود در blockchain. با cryptocurrencies که اعتبار سنجی انجام شده توسط “کارگران معدن” که باید حل پیچیده الگوریتمی مشکلات. به عنوان الگوریتمی مشکلات پیچیده تر از این “کارگران معدن” باید گران تر و قوی تر از کامپیوتر برای حل مشکلات پیش رو از هر کس دیگری. “معدن” کامپیوتر اغلب تخصصی معمولا با استفاده از تراشه ASIC (نرم افزار خاص مدارهای یکپارچه) که ماهر تر و سریع تر در حل این پازل دشوار است.

در اینجا مراحل:

  • معاملات همراه با هم در یک 'بلوک'.
  • کارگران بررسی کنید که معاملات در هر بلوک مشروع هستند با حل الگوریتم هش کردن پازل شناخته شده به عنوان “اثبات کار مشکل”.
  • اولین معدنچی برای حل این بلوک's “اثبات کار مشکل” پاداش است با مقدار کمی از cryptocurrency.
  • پس از تایید معاملات ذخیره شده در blockchain در سراسر کل شبکه.
  • تعداد معاملات و معدن افزایش مشکل حل هش کردن مشکلات نیز افزایش می دهد.

اگر چه PoW کمک گرفتن blockchain و غیر متمرکز trustless ارزهای دیجیتال کردن زمین آن را تا به برخی از کاستی ها به خصوص با مقدار برق این معدن در حال مصرف در تلاش برای حل “اثبات مشکلات کار” را به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. با توجه به Digiconomist's Bitcoin مصرف انرژی و شاخص استخراج کنندگان بیت کوین با استفاده از انرژی بیش از 159 کشورها از جمله ایرلند. به عنوان قیمت هر بیت کوین بیشتر افزایش می یابد و کارگران سعی در حل مشکلات مصرف انرژی و حتی بیشتر.

همه که مصرف برق فقط به اعتبار معاملات با انگیزه بسیاری در این ارز دیجیتال فضا به دنبال روش های جایگزین از اعتبار بلوک و نامزد پیشرو است یک روش به نام “اثبات خطر” (PoS).

PoS است که هنوز هم یک الگوریتم و هدف همان است که در اثبات کار می کنند اما این روند برای رسیدن به هدف کاملا متفاوت است. با PoS وجود دارد هیچ معدنچیان اما در عوض ما “validators.” PoS متکی بر اعتماد و دانش است که همه افرادی که اعتبار معاملات پوست در این بازی است.

به این ترتیب به جای استفاده از انرژی برای پاسخ به صدای انفجار پازل یک PoS اعتبار محدود است به اعتبار یک درصد از معاملات است که انعکاسی از خود و یا مالکیت سهام. برای مثال یک اعتبار سنج که صاحب 3 درصد از اتر موجود به لحاظ نظری می تواند اعتبار تنها 3 درصد از بلوک.

در PoW شانس شما حل اثبات کار مشکل بستگی دارد که چقدر قدرت محاسباتی شما. با PoS این بستگی دارد که چقدر cryptocurrency شما در “خطر”. بالاتر از خطر شما باید بالاتر از شانس است که شما را حل کند را مسدود کند. به جای برنده crypto سکه برنده اعتبار دریافت هزینه های معامله.

Validators خود را وارد کنید سهام توسط 'قفل کردن' بخشی از صندوق خود را نشانه. آنها باید سعی کنید برای انجام کاری مخرب در برابر شبکه مانند ایجاد یک 'invalid block', سهام خود را و یا وثیقه ضبط خواهد شد. اگر آنها کار خود را و نه نقض شبکه اما پیروزی حق به اعتبار بلوک آنها خود را دریافت کنید سهام یا سپرده بازگشت.

اگر شما را در درک تفاوت اساسی بین صدای انفجار و PoS است که همه شما نیاز به دانستن. تنها کسانی که برنامه ریزی برای کارگران معدن و یا validators نیاز به درک همه فهم و outs از این دو روش اعتبار سنجی. بسیاری از عموم مردم که مایل به داشتن cryptocurrencies را به سادگی خرید آنها از طریق تبادل و نه شرکت در واقعی معدن و یا اعتبار از بلوک معاملات.

در رمزنگاری بخش بر این باورند که در برخی از ارزهای دیجیتال برای زنده ماندن طولانی مدت دیجیتال, نشانه باید سوئیچ را به یک PoS مدل. در زمان نوشتن این پست Ethereum دومین ارز دیجیتال در پشت بیت کوین و توسعه خود را با تیم کار کرده است در خود PoS الگوریتم به نام “کاسپر” در طول چند سال گذشته. انتظار می رود که ما را ببینید کاسپر اجرا در سال 2018 قرار دادن Ethereum جلوتر از همه بزرگ دیگر cryptocurrencies.

به عنوان ما را دیده اند که قبلا در این بخش رویدادهای مهم مانند یک اجرای موفق از کاسپر می تواند ارسال Ethereum's قیمت بسیار بالاتر است. ما'خواهید بود برای نگه داشتن شما به روز در مسائل آینده از رمزنگاری روند.

در ارتباط باشید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.