نوامبر 30, 2022

Bitcoin اخبار و برجسته شما باید بدانید

[ad_1]

در حالی که ‘بیت کوین’ بسیار متداول شنیده اصطلاح وجود دارد که واقعا می دانم آنچه در آن است. در حالی که این یک سیستم معاملاتی آن است که متفاوت از دیگران به دو دلیل عمده. برای یک, آن شامل یک فرم از پول دیجیتال است که می تواند منتقل شده به راحتی. آنچه باعث می شود آن را منحصر به فرد تر است این واقعیت است که آن را شامل هر گونه بانک ها و یا رسمی دیگر موسسات مالی. این صرفا یک همکار به همکار سیستم است که مستقل است و غیر قابل توصیف. موارد زیر برخی از مهم ترین های اخیر bitcoin اخبار و نکات برجسته:

گمنامی – اگر شما می خواهید برای انجام ساده معاملات بدون استفاده از هویت شخصی شما و حساب بانکی بیت کوین آن را ممکن است. تمام معاملات که در حال انجام ناشناس هستند مگر اینکه شما را انتخاب کنید در غیر این صورت نمی توان ردیابی به شما. برای هر معامله وجود دارد یک آدرس ایجاد شده است که منحصر به فرد است و هرگز تکرار نخواهد شد.

گیرنده امتیازات – بر خلاف بسیاری از دیگر انواع معاملات بیت کوین برگشت هستند و شما نمی توانید لغو پرداخت هنگامی که شما آن را فرستاده. اگر شما باید معکوس معامله شما نیاز به گیرنده رضایت. همچنین معاملات را در حدود 10 دقیقه برای تکمیل بر خلاف دیگر معاملات مالی است که در حال پردازش تقریبا بلافاصله.

خرید اقلام لوکس – یکی از عمده دلایل bitcoins محبوب شد این واقعیت بود که آنها ایده آل برای خرید خارجی اقلام لوکس. اینها آنهایی هستند که به شدت مشمول مالیات توسط دولت های این کشورها و هزینه نهایی می شود بسیار بالا است. پس از bitcoins شامل نیست هر دولتی موسسه وجود دارد صفر مالیات است که شما مجبور به پرداخت. این همراه با در حال حاضر حداقل هزینه معامله باعث می شود آن را ایده آل برای استفاده از آنها به خرید اقلام از کشورهای خارجی است.

کیف پول همراه – در میان محبوب ترین bitcoin اخبار این واقعیت است که وجود دارد یک موبایل نسخه معرفی شده در علاوه بر این به یک کامپیوتر نسخه. این به این معنی است که شما می توانید با نصب یک نرم افزار بر روی گوشی های هوشمند خود و مدیریت bitcoins خود را از طریق آن. این همچنین باعث می شود آن را آسان تر به ارز سکه های خود را برای دلار در هر زمان شما می خواهم.

محدود پذیرش – با وجود رشد استفاده از بیت کوین شما باید بررسی کنید که آیا یا نه آنها پذیرفته شده در این فروشگاه شما می خواهید به استفاده از آنها در. هنوز هم وجود دارد چند جا که پذیرش آنها به عنوان یک مدرک معتبر, قابل استفاده, فرم از ارز. اما انتظار این است که این تغییر به زودی با ارز دیجیتال به آسانی تبدیل شدن به محبوب تر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *