دسامبر 6, 2022

5 فارکس نکات شما باید بدانید در سال 2019

[ad_1]

این مقاله به شما برخی از تازه فارکس نکات. شما در حال رفتن به دریافت 5 راهنمایی که ممکن است کمک به شما در دستیابی به موفقیت به عنوان یک معامله گر در 2019. اگر شما یک معامله گر جدید در این زمینه می توان کمی قریب به اتفاق برای شما. پس از همه, نیست دانستن این قوانین نمی تواند به شما کمک کند موفق می شوند. خبر خوب این است که ما را راهنمایی و با هدف مبتدیان. بنابراین اگر شما فقط شروع کار است, آیا اتمام تیس زیر آورده شده است.

1. با یک حکیم کارگزار

اول مطمئن شوید که شما کار با بروکر مناسب. یک راه آسان برای به عنوان خوانده شده بررسی و در نظر گرفتن توصیه های داده شده توسط دیگران است. همچنین, مطمئن شوید که شما با یک حرفه ای است که مناسب شخصیت و قابل اعتماد است. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد بسیاری از جعلی جوانب مثبت وجود دارد. در حالت ایده آل, شما ممکن است بخواهید برای انتخاب یک مجوز کارگزار.

2. کنار هم قرار دادن استراتژی خود را

مهم نیست که چگونه بسیاری از معامله در بازار فارکس راهنمایی شما, اگر شما یک استراتژی جامد شما می توانید به هر نقطه. در واقع نه ایجاد یک استراتژی است که یکی از رایج ترین اشتباهات است که بسیاری از مبتدیان را.

آنچه شما باید انجام دهید این است که تصمیم گیری در اهداف خود را. داشتن یک هدف مشخص برای رسیدن به شما کمک خواهد کرد در طول سفر خود را.

3. یادگیری گام به گام

درست مانند دیگر زمینه های تجاری مستلزم آن است که شما شروع گام به گام تا زمانی که شما می دانید-چگونه این کسب و کار. آنچه شما نیاز به انجام است را در مقادیر کوچک و ببینید که چگونه از آن می رود. سرمایه گذاری مبلغ زیادی در ابتدا یک ایده بد است.

4. کنترل احساسات خود را

مطمئن شوید که شما نمی توانید انجام دور با احساسات خود را. در آن زمان می توان آن را واقعا سخت به خصوص بعد از شما را دچار از دست دادن. اگر شما نگه داشتن احساسات خود را تحت کنترل شما می توانید ایجاد حق انتخاب.

گرفتن عاطفی خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به ساخت تصمیم گیری های اشتباه. بنابراین ما نشان می دهد که شما یاد بگیرند که برای مدیریت احساسات خود را.

5. اجازه ندهید استرس بر شما

درست مثل احساسات, استرس می تواند ایجاد مشکلات برای شما. به عبارت دیگر اگر شما تحت مقدار زیادی از استرس شما ممکن است در نهایت ساخت گیری غیر منطقی که ممکن است هزینه های زیادی از پول است. بنابراین ما نشان می دهد که شما را به شناسایی آنچه باعث استرس شما. هنگامی که منابع مشخص, مطمئن شوید که شما سعی می کنید برای از بین بردن آنها.

زمانی که شما تحت استرس نفس عمیق بکشید و توجه به چیز دیگری. با گذشت زمان به شما خواهد آموخت که هنر خود را کنترل استرس است. گوش دادن به ذهن خود و پیدا کردن آنچه که می تواند کار بهترین برای شما.

داستان کوتاه مدت, شما ممکن است بخواهید اجازه دهید به این تجارت ترساندن جهنم از شما. شما نمی خواهید به من بدهید تا بدون توجه به آنچه. شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن در ذهن است که موفقیت در زمینه تجارت در بازار فارکس بستگی به چگونگی آماده و مصمم هستید. بنابراین شما باید یاد بگیرند که به طور منظم اگر شما می خواهید برای به دست آوردن موفقیت است. امیدوارم این نکات به شما کمک خواهد کرد آماده شدن و گرفتن بهترین نتیجه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *