دسامبر 10, 2022

5 شیوه های موثر دستگاه های خانگی

[ad_1]

می توان آن را آسان برای هر صنعتگران برای تبدیل شدن به بی حال و آشفته در فروشگاه. حفظ عادات خوب و سازگار شیوه می تواند کمک به صنعتگران استفاده از وقت خود را به طور موثر تر و به حداکثر رساندن بهره وری خود را. حال کارآمد تر در فروشگاه خواهد شد و در نتیجه در بیشتر پروژه های موفق و راضی تر از صنعتگران. در اینجا پنج شیوه های ساده که به شما کمک خواهد کرد بهینه سازی عمل خود را در مغازه. چیزهایی اول اول:

1. خود را حفظ ابزار و لوازم جانبی: هیچ صنعتگران را دوست دارد جوش کالیبراسیون و تمیز کردن خود دستگاه و ابزار. درست مثل تمیز کردن ناودان باران و یا سازماندهی گاراژ ابزار قدرت نگهداری می تواند گاهی اوقات استفاده بیش از. در همه واقعیت این ابزار تعمیر و نگهداری یکی از مهم ترین گام برای داشتن یک موفقیت چوب-فروشگاه مثبت و تجربه کاری. خود را حفظ بیت و تیغه های تیز و تمیز و به یاد داشته باشید برای بررسی راه اندازی و دقت ماشین آلات خود را. مطمئن شوید که ابزار قدرت خود را تمیز و در حال اجرا به درستی و مطمئن شوید که به چک دوره ای هر گونه کابل برق در ابزار خود را و در سراسر فروشگاه. کابل برق می تواند قابل توجه خطر ایمنی بنابراین می دانید که در آن آنها به شما به عنوان کار و جایگزین کردن آنها باید آنها متحمل هر گونه آسیب معافیت یا کاهش. ابزار است که به طور نادرست و مراقبت را مانع بهره وری خود را و به طور کلی ارائه نتایج زیر پر. در نهایت اگر آن را ممکن است سردرد به حفظ خود فروشگاه دنده آن را به صرفه جویی در صد سردرد در آینده است.

2. نگه داشتن ابزار و فضای کاری سازمان: تعیین یک محل برای هر یک از ابزار و لوازم جانبی در سراسر فروشگاه. در حالت ایده آل این فضا باید در نزدیکی محل ابزار و یا دستگاه است که به احتمال زیاد مورد استفاده قرار گیرد. همیشه بازگشت ابزارهای خود را به موارد و قرار دادن آنها در مکان های مناسب. نگه داشتن مغازه خود را مستقیم و درهم و برهمی رایگان, این نیز خواهد شد نگه داشتن ابزار قدرت خود را سازمان یافته و خارج از خطر است. علاوه بر این پیش بند نمی't فقط برای آشپزخانه; با استفاده از یک فروشگاه خوب صحن مانند در اختیار داشتن یک دست اضافی به چسبیدن به چیزهایی که شما با استفاده از (و از دست دادن) اغلب. دانستن که در آن شما مداد خط کش مربع و چاقو و یا نوار اندازه گیری است که می تواند به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان. نگه داشتن مغازه خود را سازمان یافته بسیار مهم است به امن و موثر و موفق نجاری جلسه.

3. سازماندهی و طرح پروژه های خود را: قبل از اینکه شما شروع به خود را در پروژه های it's مهم است که یک برنامه ریزی دقیق از عمل است. پیش نویس یک طرح کلی با جزئیات پیچیده اندازه گیری و برش-لیست. فکر می کنم از طریق پروژه خود را تا به آخرین تماس را به اطمینان حاصل شود هیچ شگفتی وجود دارد هیچ مراحل را فراموش کرده و بدترین اشتباهات ممکن است. زیرا این اشتباهات اجتناب ناپذیر آن's عاقلانه برای آنها آماده می شود به عنوان به خوبی. یکی هنوز هم می تواند یک کمال گرا و همچنین تصدیق کرد که خطای انسانی اجتناب ناپذیر است. صنعتگران ممکن است میل سهام برای تمرین قطعه یا قطعات اضافی و یا مواد در دست برای کمک به کاهش نا امیدی از خطا. کاملا آماده برای پروژه خود را و آن را که بسیار سیال و رضایت بخش برای تکمیل.

4. خودتان ایجاد کنید و آن را آهسته: عجله کار خود را و یا پروژه های همیشه در نتیجه قابل اجتناب و آزار دهنده اشتباهات. متمرکز باقی می ماند به عنوان شما کار می کنند و به طور کامل متمرکز بر روی کاری که در دست. کار با دقت و به آرامی از عملکرد مطلوب تر و حرفه ای تر نتایج; شما همچنین ممکن است پایان پروژه های خود را سریع تر که بسیار سازمان یافته و متشکل به عنوان شما کار می کنند. سعی کنید برای جلوگیری از کار در حالی که تاکید و یا نا امید, این نیز می تواند منجر به بسیار قابل اجتناب خطا و یا شخصی آسیب برساند. اگر آن را می شود بیش از حد دشوار است به تمرکز بر روی پروژه خود را – راه رفتن دور. اجازه می دهد افکار خود را به پاک کردن و دوباره به پروژه خود را هنگامی که شما می توانید تمرکز. به یاد داشته باشید, it's یک چیز به کار سریع و دیگری برای کار با عجله و یا نا امید; هر دو به پایان خواهد رسید با ناقص نتایج به مراتب کمتر از کامل تجربه کار.

5. یادداشت: نگه داشتن یادداشت از پیشرفت خود را به عنوان شما کار می تواند به شما کمک کند به یاد داشته باشید جزئیات بسیار مهم شما ممکن است در غیر این صورت فراموش کردن پس از حلق آویز کردن خود را در صحن برای شب. نگه داشتن یادداشت از هر گونه تغییر و یا تغییرات شما را به پروژه خود را و شاید حتی خودتان یادآوری کنید که در آن شما را ترک کردن. مستند افکار خود را و پیشرفت کمک خواهد کرد که شما را کامل تمام مراحل خود را و صرفه جویی در وقت شما هنگامی که شما بازگشت به یک پروژه است.

به یاد داشته باشید برای همیشه محتاط به عنوان شما را در مغازه کار می کنند و برای درمان ابزار خود را با مراقبت و احترام. تمرین این پنج عادت را در مغازه خود را به حداکثر رساندن بهره وری خود را نگه دارید خود را ابزار و کاری کارآمد و افزایش خود را به طور کلی کارگاه تجربه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *