آگوست 4, 2020

5 اشتباه ترین بیت کوین خریداران را

امروزه آن را آسان به خرید بیت کوین. برخی از خریداران را به برخی از اشتباهات پرهزینه زمانی که آنها سعی می کنید برای به دست آوردن برخی از بازگشت سرمایه گذاری خود را برای اولین بار. بنابراین شما ممکن است بخواهید به مراقب باشید در هنگام ساخت این خرید. با توجه به زیر 5 اشتباه رایج که بیت کوین خریداران را. مطمئن شوید که شما اجتناب از این اشتباهات.

آدرس اشتباه

مطمئن شوید که شما را وارد کنید و آدرس سمت راست در هنگام خرید بیت کوین. اگر آدرس اشتباه است نمی توان آن را ممکن است برای معکوس معامله خواهد شد و شما از دست دادن پول خود را برای همیشه لطفا برای. متاسفانه شما نمی توانید اصلاح این اشتباه اگر آدرس شما وارد شده اشتباه بود.

بنابراین فراموش نکنید که به سه گانه را بررسی کنید آدرس خود را به اطمینان حاصل شود آن را ندارد هر گونه خطا. آن را نمی خواهد به ساعت برای بررسی جزئیات. بهتر است به درخواست یک دوست یا عضو خانواده به بیش از جزئیات خود را.

تأیید

این یک ایده عالی برای خرید بیت کوین در فرد است. شما فقط باید دست خود را سخت به دست آورده پول زمانی که معامله کامل شده است. حتی بهتر است برای دریافت تأیید متعدد. بنابراین شما ممکن است بخواهید به تحمل صبر و شکیبایی به منظور مطمئن شوید که وجود خواهد داشت هیچ مسائل بعد از آن. این است که حتی بیشتر مهم است اگر شما در حال رفتن به سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول.

روش های پرداخت

یکی از رایج ترین راه برای پرداخت آنلاین است که با استفاده از پی پال یا کارت اعتباری. دلیل آن این است که این روش کاملا مناسب هستند. به علاوه آنها می توانند به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول. اما نگه داشتن در ذهن است که شما مجبور به پرداخت هزینه های بالاتر به این راحتی. برای مثال شما باید به صورت استرداد وجه مسائل.

بنابراین بهتر است را انتخاب کنید کمتر از گران قیمت و روش پرداخت. برای مثال شما می توانید یک انتقال بانکی. این است که حتی بیشتر مهم است اگر شما در حال رفتن به صرف مقدار زیادی از پول را به صورت منظم. در دراز مدت می تواند به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول.

فرصت از دست رفته

ما می دانیم که مردم شده اند ساخت یک مقدار زیادی از پول خرید و فروش بیت کوین. اگر شما در حال رفتن برای خرید این فقط به این دلیل شما نمی خواهید به دست در این پول فرصت ساخت, شما نیاز به فکر می کنم دوباره.

خرید بیت کوین بدون یک استراتژی جامد در محل یک ایده بد است. همانطور که با هر خرید شما نیاز به انجام تکالیف خود را قبل از شما سرمایه گذاری در بیت کوین ، بنابراین داشتن یک استراتژی جامد در ذهن از اهمیت پارامونت است.

تحقیقات

امروزه فرآیند خرید بیت کوین و ارزهای دیگر است که کاملا ساده است. دلیل آن این است که وجود دارد بسیاری از مبادلات و بسیاری از روش های پرداخت را انتخاب کنید. اما مشکل این است که همه ما تمایل به اشتباهات به ویژه هنگامی که ما در حال رفتن به خرید چیزی برای اولین بار. بنابراین شما ممکن است بخواهید به زمان قبل از ساخت این خرید.

اگر شما برای جلوگیری از اشتباهات در بالا توضیح داده شد شما می توانید خرید بیت کوین با خیال راحت و بدون هیچ گونه نگرانی. فقط مطمئن شوید که شما باید دانش پایه از cryptocurrencies. امیدوارم که این کمک خواهد کرد که شما تصمیم گیری آگاهانه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *