دسامبر 1, 2022

4 مهم ترین Cryptocurrencies

[ad_1]

بیت کوین شناخته شده توسط بسیاری به عنوان معروف ترین غیر متمرکز cryptocurrency. اما علاوه بر بیت کوین وجود دارد دیگر altcoins که مشورت یک ارزش بزرگ به عنوان به خوبی. آیا شما علاقه مند به یادگیری در مورد دیگر cryptocurrencies? خوب بیت کوین به تنهایی نیست. در اینجا دیگران است.

1. Litecoin (LTC)

آمار نشان می دهد که در ژوئیه 2018, Litecoin, تا به حال هر نشانه ارزش $87.56. سکه ایجاد شده بود توسط مهندس سابق گوگل و MIT فارغ التحصیل نام چارلی لی. درست مانند bitcoin, Litecoin, کنترل نیست با هر قدرت مرکزی. آن را با استفاده از “scrypt” به عنوان اثبات کار می کنند. متفاوت از bitcoin, Litecoin کردم تا سریع تر بلوک نسل هستند. این به این معنی است که آن را ارائه می دهد سریع تر تایید معامله.

سکه بر اساس منبع باز جهانی شبکه پرداخت. سکه به طور کلی پذیرفته شده توسط تجار با تعداد رو به رشد هر روز. در ماه جولای 2018, آن را به حال یک بازار کلاه $5.03 میلیارد دلار است.

2. Ethereum (ETH)

آن را راه اندازی در سال 2015 است. ETH یک غیر متمرکز پلت فرم نرم افزار. آن را قادر می سازد توزیع برنامه های کاربردی و هوشمند قرارداد ساخته شود و اجرای بدون خرابی, تقلب, کنترل و یا شخص ثالث دخالت. وجود یک کامپوننت به نام اتر که در عمل مانند یک وسیله نقلیه در ethereum پلت فرم. توسعه دهندگان به دنبال توسعه و اجرای برنامه های کاربردی در ethereum و سرمایه گذاران با هدف خرید دیجیتال دیگر ارزهای ترین اشخاص علاقه مند در اتر.

ارزش هر نشانه ای از ethereum به عنوان ژوئیه 2018 شد $474.66 و بازار کلاه $ 47.84. Ethereum دوم مهم ترین cryptocurrency از بیت کوین ،

3. Zcash (ZEC)

درست مانند دیگر altcoins, Zcash منبع باز است و غیر متمرکز cryptocurrency. آن راه اندازی شد در سال 2016. این cryptocurrency شناخته شده است به ارائه حریم خصوصی و انتخابی شفافیت معاملات است. این یک ویژگی منحصر به فرد دیگر متفاوت altcoins نیست ؟

ZEC ادعا می کند به ارائه امنیت فوق العاده که در آن تمام معاملات ثبت شده و منتشر شده در یک blockchain. اما جزئیات مربوط به فرستنده و گیرنده و میزان نگهداری می شوند ، آمار نشان می دهد که در ژوئیه 2018, Zcash تا به حال هر نشانه ارزش $206.23. آن را به حال یک بازار کلاه $904.85 در همان ماه است.

4. داش

این اصل شناخته شده به عنوان darkcoin. داش مرموز تر نسخه از بیت کوین ، کار داش باعث می شود معاملات تقریبا نایافتنی. این به دلیل آن را فراهم می کند گمنامی پس از آن کار بر روی یک غیر متمرکز mastercode شبکه.

داش راه اندازی شد در ماه ژانویه 2014. از آن به بعد آن را تجربه کرده است یک افزایش در زیر فن با وجود دوره کوتاه از زمان. این cryptocurrency ایجاد شده توسط Evan Duffield. می توان آن را استخراج کنید و با استفاده از GPU یا CPU. مطالعات نشان می دهد که در ماه جولای 2018, داش حال بازار کلاه $2.19 میلیارد دلار و ارزش هر نشانه ای از $266.58.

دیگر بالا cryptocurrencies شامل موج (XRP), Monero (XMR) بیت کوین پول نقد (BCH), نئو (NEO), کاردانو (ADA) و EOS (EOS).

خط پایین

در نتیجه این امر می تواند درست به می گویند که بیت کوین متمایز است خود را به عنوان یک trendsetter. جهان را تجربه کرده است موجی از cryptocurrencies ساخته شده است که در یک سامانه همکار به همکار شبکه. بنابراین بیت کوین تبدیل شده است و عملا استاندارد برای cryptocurrencies.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *