اکتبر 6, 2022

4 روش برای کسب درآمد بیت کوین به صورت رایگان?

[ad_1]

اگر چه به هیچ وجه از تبدیل شدن به یک میلیونر یک شبه ما چند ترفندها برای کمک به شما کسب درآمد رایگان BTC. اما نگه داشتن در ذهن که این روش هنوز هم شما نیاز به سرمایه گذاری زیادی از تلاش. اگر شما نمی خواهید به صرف فیات می دانم که شما هنوز هم نیاز به صرف مقدار زیادی از زمان انجام کارهای آسان و یا تبادل اطلاعات خصوصی خود را. در ادامه به دانستن بیشتر در.

1: سعی کنید لوله ها

لوله ها ساده ترین راه کسب درآمد بیت کوین آنلاین. پس از آن نیاز به هیچ دانش عمیق از ارزهای رمزنگاری شما شروع کنید می توانید بدون هیچ گونه نگرانی. همه شما باید انجام دهید این است که باید یک آدرس ایمیل معتبر و برخی از زمان برای سرمایه گذاری است.

روند:

اولین, شما نیاز به ثبت نام. پس از آن شما نیاز به حل یک کد امنیتی آمار دکمه و ادعای خود را satoshis. این را اضافه کنید و مقدار کمی از BTC به تعادل خود را. شما نیاز به صبر کنید در حالی که بین هر یک از خود را ادعا می کنند که حداقل 15 دقیقه. بنابراین شما می توانید با تکرار همین روند در وب سایت های مختلف برای این ادعا خود را پاداش و اضافه کردن به موجودی خود را.

2: چک کردن پرداخت به کلیک کنید سایت های

این روش بسیار ساده است. همه شما باید انجام دهید کلیک کنید و به تماشای بسیاری از فیلم ها. در عوض شما پرداخت خواهد شد BTC. دیجیتال ارزهای کمک کرده اند رشد این کسب و کار فوق العاده است. دلیل آن این است که مردم از سراسر جهان سرمایه گذاری در این دارایی ها. این سایت نقش واسطه بین استفاده و تبلیغ. و برخی از به اشتراک گذاری از درآمد می رود به جیب کسانی که نمایش این تبلیغات.

3: بازی بازی های مرورگر

اگر شما یک gamer و صرف ساعت های مورد علاقه خود را بازی بازی های آنلاین شما باید به کسب درآمد از این فعالیت است. برخی از بازی های مبتنی بر مرورگر به شما اجازه می دهد برای به دست آوردن پول بیت کوین در حالی که بازی و داشتن سرگرم کننده است.

اگر چه آن را یک فعالیت مانند تماشای فیلم و یا تبلیغات پاداش خواهد بود. بنابراین شما باید بررسی کنید این روش را به عنوان به خوبی.

4: درگیر در معدن

اگر شما علاقه مند در معدن وجود دارد فرصت خوبی است که شما نمی قرار داده و به اندازه کافی تلاش کنید. از آنجا که اکثر مردم توصیه نمی استخراج از معادن برای به دست آوردن رمزنگاری ارز دیگر مطمئن شوید که شما خرید یک دکل اول است. دوم, شما باید آماده به پرداخت بالا لوایح انرژی. اما روش ما می رویم به بحث در مورد این است که بسیار ساده و ارزان است. در واقع شما لازم نیست به صرف یک سکه. اکثریت کارگران معدن scammers. بنابراین شما باید سعی کنید این روش.

در اینجا است چگونه شما می توانید آن را انجام دهید. اول شما باید نصب یک مرورگر است که می توانید با استفاده از کامپیوتر شما قدرت برای استخراج از معادن. هنگامی که شما آن را راه اندازی شما می توانید در ادامه به مرور صفحات وب و بسیاری از BTC در این فرآیند است. خبر خوب این است که شما می توانید با نصب این نرم افزار بر روی مرورگر کروم خود را. این مرورگر کاربر پسند ارائه می دهد و با سرعت بالا معدن.

داستان این 4 روش آسان از معدن. اگر شما می خواهید برای کسب درآمد بیت کوین بدون قرار دادن در بسیاری از تلاش های ما نشان می دهد که شما سعی می کنید این روش ساده و روش های مقرون به صرفه. امیدوارم که این کمک می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.