نوامبر 28, 2022

۸ شهر برتر کانادا برای مهاجرت – سفر و گردشگری

هزینههای ناشی از موارد ذکرشده بهطور میانگین در ماه ۸۰۰ الی ۱۵۰۰ CAD برآورد شدهاند. هزینه مهاجرت پزشکان به کانادا موارد مختلفی را شامل میشود. در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا دارید، اگر مدارک خود را به صورت کامل به آفیسر سفارت ارائه نمایید و همچنین امتیازات مورد نیاز را بدست آورده باشید نگرانی ردی ویزا برای شما وجود نخواهد داشت و می توانید به راحتی ویزای خود را دریافت نمایید. قرار می گیرد. به همین دلیل درخواست پناهندگی در کانادا و یا کشور دیگر را مطرح نموده است. مرحله اول آزمون را میتوان پس از ورود به کانادا انجام داد.

مهاجرت به کانادا کنپارس پس از کسب حداقل امتیاز، وارد مرحله دوم می شوید که در این مرحله نیز به نتیجه رسیدن روند مهاجرت به کانادا به کسب امتیاز از فاکتورهای مختلف بستگی دارد. از طرفی سوئیس، کانادا و کشورهای شمال اروپا بهترین مراقبت های بهداشت عمومی را ارائه می دهند. مبلغ پرداختی توسط دانشجویان کانادایی در هر کدام از دانشگاه های کلگری و در هر مقطعی تقریبا بین 200 تا 900 دلار کانادا کمتر است. هر چند چنین موقعیتی به نظر جذاب میرسد، اما متقاضیان را گیج و سر در گم میکند که به کدام روش و به چه شکلی درخواست مهاجرت بدهند. همانطور که می دانید برنامه های انتخاب استانی به هر کدام از استان ها مانند استان یوکان اجازه می دهد که با توجه به نیاز های اقتصادی تجاری یوکان از میان افرادی که متقاضی مهاجرت به کانادا به روش استان يوکان هستند تعدادی را انتخاب کند. سطح D: مشاغل کارگری که معمولا دوره های آموزشی در حین کار برگزار می کنند، در این طبقه بندی قرار می گیرند.

البته اعلام درخواست نیروی کار متخصص به دولت کانادا توسط این ایالت نیز لازم است. اصلیترین معیارهای مهاجرت ورزشکاران به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی (مانند سایر متقاضیان سرمایه گذاری و کارآفرینی در کانادا) را در ادامه شرح میدهیم. آزمون MCCQE2 فرد را به لحاظ مهارت بالینی، دانش پزشکی، رفتار حرفهای و برنامههای درمانی و تحقیقاتی ارزیابی میکند. انجمن یا شورای پزشکی کانادا برای اعطای مجوز به متقاضیان یک آزمون دومرحلهای برگزار میکند. آزمون NAC تنها در کانادا برگزار میشود. این آزمون به صورت آنلاین در ۸۰ کشور جهان برگزار میشود. متقاضی ایالتی را برای گذراندن این طرح انتخاب میکند که قصد کار و فعالیت در آنجا را داشته باشد. مرحله پایانی بعد از دریافت مجوز کار از شورای پزشکان در کانادا به دریافت تأییدیه از مراجع تنظیم مقررات پزشکی اختصاص دارد. معادل سازی مدارک در چندین مرحله انجام میشود. آخرین مرحله از معادل سازی مدارک برای مهاجرت پزشکان به کانادا، شرکت در آزمون MCCQE2 است.

به همین منظور دولت فدرال کانادا برنامه ای برای جذب نیروی فنی متخصص مورد نیاز ترتیب داده است که لیست شغل های فنی مورد نیاز هم به صورت پیوسته در لیست ناک کانادا به روز رسانی میشود. اگر در دانشگاه های کانادا تحصیل می کنید (البته به صورت تمام وقت) اجازه دارید هفته ای 20 ساعت به صورت پاره وقت و در تعطیلات به صورت تمام وقت کار کنید. شرکت در این دوره دوازده ماهه اجباری است و طی آن پزشکان مهاجر با قوانین و مقررات کار در کانادا آشنا میشوند. از این رو کشور کانادا در زمره ی کشورهاییست که تحصیل یک فرد خارجی در آن مهاجرت به کانادا هنر هزینه بر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *