آگوست 14, 2022
۴۸ هزار پرس غذای متبرک در بیمارستان‌های خراسان رضوی توزیع شد

۴۸ هزار پرس غذای متبرک در بیمارستان‌های خراسان رضوی توزیع شد

[ad_1]

نماینده دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی مراسم توزیع غذای گرم حرم مطهر رضوی بین بیماران بستری شده در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) شهر تایباد به خبرنگار ایرنا گفت: این طرح با هدف بهره‌مندی بیماران و کادر پزشکی درگیر با ویروس کرونا در بیمارستان‌های مستقل شهرستان‌های استان اجرا می‌شود.

محمد محمودزاده افزود: این اقدام خداپسندانه از ابتدای اسفند ماه تاکنون در ۱۰ شهرستان و جامعه هدف این طرح انجام شده و تا ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: مدیحه سرایی، پرچم گردانی، دلجویی از بیماران و خدا قوت به کادر درمانی از مهمترین برنامه‌های اجرایی در این طرح است.

وی با بیان اینکه این مراسم که حال و هوای معنوی خاصی را به بیماران و کادر درمانی این بیمارستان بخشید گفت: خدام بارگاه منور رضوی با ذکر صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع) و مداحی وارد این بیمارستان شدند و این مراسم به صورت آنلاین در بخش‌های مختلف بیمارستان برای بیماران پخش شد.

محمودزاده این مراسم معنوی را موجب دلگرمی و شادی بیماران این بیمارستان دانست و افزود: از خداوند و حضرت امام رضا (ع) سلامتی و بهبودی بیماران را خواستاریم و امیدواریم بیماری کرونا هرچه زودتر ریشه کن شود.

وی ادامه داد: غذای متبرک رضوی با حفظ موازین بهداشتی و با هماهنگی کارکنان بیمارستان، به آشپزخانه بیمارستان تحویل و بین پرستاران و بیماران توزیع شد.

وی گفت: در سفر به شهرستان تایباد ۴۰۰ پرس غذای گرم بین بیماران بستری شده در بیمارستان این شهر توزیع و از کادر درمانی این مرکز درمانی دلجویی شد.

این مراسم با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان و برخی مسوولین ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان برگزار شد.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

48

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.