آگوست 18, 2022

یاد بگیرند که چگونه به دقت پیش بینی بازار سهام با الگوریتم های پیشرفته

[ad_1]

آن را دشوار است برای پیش بینی بازار سهام عملکرد و شامل یک مقدار مشخصی از خطر است. یک پیش بینی دقیق می تواند در یک مقدار قابل توجهی از سود. بازار سهام تحت تاثیر تعدادی از عوامل:

  • اخبار داخلی و بین المللی

  • دولت گزارش

  • بلایای طبیعی

بازار سهام به طور مداوم در حال تحول و آن را به طور منظم تولید مقدار زیادی از اطلاعات در مورد مناقصه خرید و قرار می دهد. داده ها دانشمندان دریافته اند که با استفاده از داده کاوی و یادگیری ماشین, استراتژی جنبش در بازار می توان پیش بینی کرد در یک ماده از ثانیه. کارشناسان استفاده می شود برای استخدام روش های مختلف را امتحان کنید به پیش بینی بازار سهام; اما با ظهور یادگیری عمیق و علوم اطلاعات این پیش بینی ها سریعتر و دقیق تر از همیشه قبل از. این به طور قابل توجهی افزایش سود حاصل از کسب و کار و سرمایه گذاران به طور یکسان.

آیا سهام پیش بینی سیستم ؟

سهام پیش بینی سیستم های برنامه هایی که با استفاده از الگوریتم پیش بینی روند آینده در بازار سهام است. الگوریتم های مورد استفاده در انبار پیش بینی سیستم در اصل با استفاده از تحقیقات علمی در زمینه هایی مانند ژنتیک و نجوم و فیزیک کوانتوم.

دانشمندان به زودی کشف کرد که این الگوریتم ها می توان به بازار سهام به عنوان زمینه تولید مقدار بسیار عظیمی از داده ها و زیر برخی از مرتب کردن بر اساس الگوی.

متداول ترین تکنیک ها در بازار سهام پیش بینی شامل الگوریتم ژنتیک (GA) و شبکه های عصبی مصنوعی (ANNs).

استفاده از ان روش برای سهام پیش بینی شده است یافت می شود به طور گسترده ای موفق است. از آن پیش بینی آینده پایین با تجزیه و تحلیل قیمت پایین و زمان نشدم در حالی که آینده اوج پیش بینی شده با استفاده از عقب مانده اوج. این پیش بینی هستند و سپس مورد استفاده برای تعیین جلوگیری از افزایش قیمت برای خرید و فروش.

مزایای استفاده از یک سیستم پیش بینی سهام

پیش بینی بازار سهام عملکرد چالش برانگیز و مخاطره آمیز است. وجود دارد بسیاری از عوامل در نظر گرفته شود – عوامل فیزیکی و روانی و رفتاری عوامل است. این جنبه را به اشتراک گذاری با قیمت های بی ثبات و دشوار است برای پیش بینی دقیق. اما با استفاده از الگوریتم ها و داده ها علم شده و به بهبود در پیش بینی. در زیر برخی از مزایای استفاده از سهام و پیش بینی سیستم های:

  • با استفاده از ان سیستم است که با استفاده از یک رویکرد طبقه بندی به عنوان یک سنتی کمی خروجی رویکرد تولید بهتر پیش بینی قابلیت اطمینان.

  • انواع خاصی از داده ها که می تواند زودتر نمی تواند جمع آوری شده و یا فرآوری شده مانند بدون ساختار داده های متنی را می توان مورد استفاده برای ساخت پیش بینی است که کمک الگوریتم. این بدون ساختار داده های متنی اشاره به گزارش های خبری و یا احساسات عمومی. استفاده از تکنیک های داده های بزرگ باعث می شود آن را ممکن است برای پیگیری از ارزش ها ، عقاید و الگوهای رفتاری از مردم در حالی که پیش بینی ها; این به این معنی است که پیش بینی ها نه صرفا بر اساس ویژگی های و یا داده های عددی.

  • الگوریتم کمک در سرعت پردازش حجم عظیمی از داده ها که فاسد شدنی است. در بازار سهام در شرایط دائما و به سرعت در حال تغییر است. این به این معنی است که به منظور پیش بینی حوادث آینده در بازار قابل اعتماد و سریع سیستم مورد نیاز است. الگوریتم ارائه این بهره مند شوند. الگوریتم ممکن است استفاده از پیش پردازش داده ها, کاهش فضای ذخیره سازی داده ها و سرعت بخشیدن به محاسبات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.