می 9, 2021

یاد بگیرند که چگونه به تبادل بیت کوین

[ad_1]

را انتخاب کنید خدمات ارز.

حداقل مشکل روش برای به دست آوردن بیت کوین است که با استفاده از و آنلاین مبدل. رویکرد آنلاین بیت کوین مبدل انجام است که به شدت معادل به روش مبدل ارز انجام دهد. همه شما باید انجام دهید این است ثبت نام آنلاین و انجام تبدیل توسط خود فیات ارز به bitcoins. شما ممکن است پیدا متعدد آنلاین بیت کوین مبدل انتخاب ایده آل برای شما است به یکی را انتخاب کنید دقیقا همان جایی که شما در واقع شده است. در اینجا من قصد دارم به شما ارائه می دهد یک لیست از با ثبات ترین و شناخته شده آنلاین بیت کوین مبدل:

CoinBase:

به احتمال زیاد شناخته شده ترین یکی است. این مبدل به شما ارائه خواهد شد خدمات ارز, کیف پول ایجاد و بیت کوین تجارت. آنها در واقع برنامه های موبایل بنابراین شما به راحتی می توانید خرید و یا تجارت bitcoins خود را حتی آسان تر است.

دایره:

با ایجاد یک حساب کاربری وجود دارد, شما باید توانایی برای ذخیره, دریافت, ارسال و تبادل bitcoins خود را.

Xapo:

این سازمان خود را از طریق ایمیل به شما یک کارت اعتباری بنابراین شما می توانید با استفاده از بیت کوین خود را در مورد علاقه خود را فیات ارز.

برخی از خدمات ارز اجازه می دهد تا شما را به همچنین تجارت Bitcoins.

تعداد کمی از این خدمات ارز خواهد شد به شما اجازه می دهد تجارت خود را bitcoins. شما را پیدا خواهد کرد Bitcoin excange خدمات است که شما محدود مقدار از خرید و فروش بیت کوین در هر روز. بسیاری از این مبدل و کیف پول سیستم ذخیره دیجیتال و به همین ترتیب ارزهای بدون پشتوانه برای شما بسیار مشابه به آنچه که به طور منظم و حساب های بانکی انجام دهید. این مبدل و کیف پول فوق العاده زیادی در این رویداد شما انتظار می رود برای رسیدن به تجارت و اصلا لازم را به داشتن 100 % گمنامی.

ارائه اثبات هویت خود و اطلاعات تماس به خدمات.

به زودی شما برای ثبت نام و آنلاین بیت کوین ارز, سرویس, شما نیاز به اطلاعات شخصی شما به منظور ایجاد حساب آنلاین خود را به درستی. بسیاری از کشورها نیاز کاربران را به انجام برسانند ضد پول شویی معیارهای بنابراین شما باید برای اثبات هویت خود را. شما نیاز به یاد داشته باشید که آنلاین بیت کوین مبدل نمی خواهد به شما بدهد دقیق درجه از ایمنی بانک ها می توانید. در غیر این صورت شما ممکن است محافظت در برابر هکرها و یا به دست آوردن بازپرداخت در مورد آنلاین بیت کوین مبدل می رود از کسب و کار. این کاملا بستگی به مبدل بدیهی است چند باید قوی تر سیستم های امنیتی است که دیگران و تعداد کمی از آنها حتی بیشتر از لحاظ اقتصادی مداوم بیش از دیگران است.

فروش Bitcoins خود را با حساب ارز.

در حال حاضر که شما مجموعه ای کامل از خود را آنلاین بیت کوین خدمات ارز حساب شما باید لینک آن را به حساب بانکی خود را بنابراین شما به راحتی می توانید ارسال و دریافت پول در میان این دو سیستم عامل است. حرکت پول نقد را از بانک خود را به پلت فرم آنلاین و بالعکس ممکن است نیاز به شارژ. شما را به خواندن تمام جزئیات مربوط به این موضوع در آنلاین ارز و سیستم های خود را در بانک پلت فرم های راهنما/پرسش و پاسخ بخش. وجود مبدل های که شما را قادر به ایجاد یک سپرده شخصا به حساب بانکی خود. یک راه یا دیگری آن را بسیار عاقلانه است که شما را انتخاب کنید آنلاین پلت فرم تبادل مستقر در کشور خود چند مبدل احتمالا ممکن است همچنین محدود کردن اعضای خود را برای ثبت نام فقط اگر آنها زندگی می کنند در کشور دقیق آنها قرار گرفته است. وجود دارد به هر حال مبدل های است که شما اجازه انتقال پول به حساب های خارج از کشور به یاد داشته باشید که این اتهامات ممکن است بزرگتر اگر شما را انتخاب کنید به ادامه این رویکرد علاوه بر آن ممکن است شامل یک نگه کردن به شما پول قابل حصول است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *