دسامبر 1, 2022

گارانتی گوشین ایفون

و اما راه حلی که شما می توانید برای حل این مشکل انجام دهید این است که با استفاده از یک شی کوچک همچون سوزن یا خلال دندان به آرامی و با دقت زیاد شروع به تمیز کردن پورت یا جایگاه شارژر کنید بعد از تمیز کردن پورت، شما می توانید دوباره گوشی را به شارژر وصل نمایید . هنگامی که مک خود را تازه بشویید، آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید، اضافه کردن برق است. آموزشگاه تعمیرات موبایل و در راس آن تعویض ال سی دی موبایل های سامسونگ در صورت عدم توجه می تواند بسیار هزینه بر شده و حتی آسیب های دیگر را نیز برای اسمارت فون شما به دنبال داشته باشد.

گارانتی ایرپاد اپل دی را در ایران داشته باشیم. خبرگزاری آریا – قیمت گوشیهای موبایل سامسونگ موجود در بازار، مورخ 24 آبان را مشاهده میکنید. گوشیهای سامسونگ به دلیل محبوبیتی که در بازار دارند و در بسیاری از فروشگاهها این گوشیها باز و دوباره پک میشوند، بهراحتی قابل ریپک شدن هستند. تنها راه جلوگیری از این پک ها، دقت به بستهبندی محصول، کنترل لوازم جانبی و فروشگاهی که از آن خرید میکنید. اگر این مرحله را رد کردید و هنوز از اصالت کالا مطمئن نبودید، به لوازم جانبی خیلی دقت کنید، لوازم جانبی اصلی خیلی با لوازم جانبی تقلبی تفاوت دارد، از کیفیت ساخت گرفته تا ظریفکاری محصول و شمایلی که دارد. محصول رفرش در اصل محصولی است که از آن استفاده نشده و به دلیل نقص فنی در خط تولید به شرکت سازنده بازگشت خورده و تعمیر شده، در اصل این محصولات کاملاً اورجینال هستند و بهاندازه همان گوشی رفرش نشده کیفیت دارد.

گارانتی رسمی شیائومی فونات
این گوشیها هیچ تفاوتی در کیفیت با گوشیهای ریفرش نشده ندارند و فقط به دلیل نقص فنی از قیمت آن ها کاسته شده است، اکا مشکل اینجا است که در ایران محصول رفرش شده با قیمت واقعی وجود ندارد. گوشیهای سامسونگ پک خیلی سخت و مخصوصی ندارند به همین دلیل اکثر فروشندگان این گوشیها را از پک خارج میکنند، چه بهمنظور تولید محتوا از آن ها چه بهمنظور جابهجایی لوازم جانبی اصل آن ها. کاربری که دستگاهش در خارج از روسیه خریداری شده است به میزان بیشتریبستگی به مرکز خدماتی دارد که با آن گارانتی رسمی آیفون فونات تماس می گیرید. در ایران تولید کنندگان بر این باورند که اگر برای کالاهای خود گارانتی مناسبی قائل شوند و کالای تازه تولید شده را بر اساس ظوابط مناسب در صورت احراز مشکل واقعی برای مشتری تعویض نمایند، در ذهن خود اینگونه ترسیم می کنند که گویی محتمل ضرر مالی شده اند و تصور می کنند که تعویض کالای معیوب برای مشتری در واقع همان ضرر مالی و از دست دادن سود می باشد در حالی که این حد از خدمات و تعهد، در ذهن مشتری، شرکت تولید کننده را داری جایگاه ویژه ای می نماید و آن مشتری تا زمانی که الزام به مصرف آن کالا و یا توانایی استفاده از آن کالا را داشته باشد، همواره از کالاها و خدمات آن تولید کننده استفاده می کند و در واقع بازار آینده کالای تولید شده بدین روش، همواره تضمین و تأیید شده است.

تعمیر گوشی شیائومی فونات واردات و عرضه گسترده گوشی های اپل در حالی صورت می گیرد که نمونه های این برند آمریکایی با گارانتی نیز به ندرت دیده می شود. یک نمایندگی تعمیرات موبایل اپل مجرب با داشتن کارشناسان خبره، متبحر و استفاده از تجهیزات مناسب قادر است تا با شیوه استاندارد گوشی را باز کرده و عیب یابی نماید. برای مثال فروشگاه سانتوس در برزیل امکان برگشت کالا تا یک هفته حتی بدون دلیل را هم دارد، کالاهای برگشتی مستقیم به انبار میروند و در فروشهای عمده یا بهعنوان کالای استوک از آن ها استفاده میشود. در نتیجه پیشنهاد میکنیم سمت گوشی رفرش در ایران نروید، اما اگر بتوانید بهصورت مستقیم خودتان گوشی رفرش تهیه کنید از کشورهای دیگر، ارزش بالایی دارد خرید خوبی محسوب میشود، اما خرید گوشی دست دوم هم بهاندازه خرید گوشی رفرش سخت است و باید به دنبال یک گوشی فوقالعاده تمیز و بدون نقص با قیمت منصفانه بگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *