دسامبر 6, 2022

کیک تولد کیتی ؛ گربه صورتی هدیه به پرنسس شما

چنگال تم تولد یکی از لوازم ضروری پذیرایی تم تولد جهت سرو کیک، میوه، سالاد و … سورتایم همواره تلاش می کند لوازم مورد نیاز برای برپایی جشن تولد را از قبیل لیوان، تاپر، ریسه و … شرکت عظیمی که در آیندهای نزدیک جشن تولد ۱۰۰ سالگی خود را برگزار خواهد کرد و در سالهای اخیر هم ابعادی حتی بزرگتر از قبل پیدا کرده است.وقتی محبوبیت گستردهی دنیای استریم فیلم و سریال در سالهای اخیر را در نظر بگیریم و از طرف دیگر هم نگاهی داشته باشیم به آرشیو غنی دیزنی و ساختههای محبوب این شرکت از دههها قبل تا امروز، اصلاً عجیب نبوده که شاهد ورود آنها به این بخش از بازار باشیم؛ ورودی که خیلی پُر سروصدا و قدرتمندانه هم شروع شد و وضعیت به شکلی بوده که در مدت زمانی کوتاه و در عرض کمتر از دو سال، با بیش از ۱۰۰ میلیون مشترک به یکی از بزرگان استریم تبدیل شده است.البته برخلاف تصور خیلی از مخاطبان، دیزنی پلاس اولین تلاش این شرکت برای ورود به دنیای استریم نبوده و آنها در سال ۲۰۱۵ با سرویس دیزنی لایف (DisneyLife) نیز چنین کاری را انجام داده بودند؛ سرویسی که آثار والت دیزنی را برای مشترکان خود ازطریق تلفنهای هوشمند و تبلتها استریم میکرد و در کشورهایی مثل انگلیس و فیلیپین مشتریان خاص خود را داشت.

فقط با توجه به پر کار بودن تمهای سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام میگیرد. تم قرمز و سفید با در نظر گرفتن تزئینات مساوی و برابر از هر دو رنگ، نظم خاصی به خود میگیرد. ایده سفارش یک کیک فوندانتی برای تولد آقایان با آرم بنز که از معروفترین شرکتهای خودروسازی آلمانی است، میتواند جالب و در نوع خود ایدهای خلاقانه باشد. تم تولد طلایی سورمهای، یک تم مردانه لاکچری و شیک برای مردان جوان و جنتلمن است که به خاطر رنگبندی جالبی که دارد، زیبایی منحصر به فردی به وجود میآورد. اگر قصد داشته باشید تم تولد جنگل بیشتر به چشم بیاید، میتوانید برخی از خوراکیها از جمله شیرینی و شکلات، بستنی و یا دسر را به شکل حیوانات جنگل تزئین کنید و همچنین میتوانید بادکنکها یا رومیزیهایی را سفارش دهید که طرح حیوانات فانتزی مانند جغد، کفشدوزک و یا شیر روی آنها چاپشده باشد. در ادامه لیستی از هدایای که میتوانید برای دختران ۱۵ ساله خریداری کنید تهیه کردهایم که با استفاده از آنها میتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. یک سال بعد از راهاندازی این سرویس، دیزنی با سرمایهگذاری یک میلیارد دلاری در BAMTech که در زمینهی استریم فعالیت میکرد (زیرمجموعهای از MLB Advanced Media، شرکتی که با لیگ برتر بیسبال آمریکا همکاری دارد) دست به تقویت خود در زمینهی استریم زد و روزبهروز هم فعالیت آنها در این زمینه بیشتر شد.در سال ۲۰۱۸ بود که برای اولینبار از زبان باب ایگر، مدیرعامل والت دیزنی با نام سرویس استریم جدید این شرکت یعنی دیزنی پلاس آشنا شدیم و یک سال بعد هم شاهد شروع به کار آن در کشورهایی مثل کانادا، آمریکا و هلند بودیم و به تدریج تعداد کشورهای مخاطب دیزنی پلاس بیشتر شده و تعداد مشترکان آن هم افزایشی نجومی پیدا کردند.

دومین سریال دنیای سینمایی مارول هرچند به اندازهی وانداویژن جذاب نبود، ولی باز هم با لحظات مهیج و نفسگیر خود و البته بازگشت متفاوت شخصیت «هلموت زیمو» (دانیل برول) توانست طرفداران خود را کموبیش راضی نگه دارد.در این مجموعه، داستان شخصیتهای «سم ویلسون/فالکون» (آنتونی مکی) و «باکی/سرباز زمستان» (سباستین استن) را از زاویهای جدید دنبال میکنیم و بیشتر از قبل با خصوصیات و ویژگیهای آنها آشنا میشویم؛ شخصیتهایی که درگیر ماجراهای مختلفی با حضور افرادی چون «جان واکر/یو اس ایجنت» (وایت راسل) میشوند و لحظات جالب و مهیجی را رقم میزنند.شاید اگر میزان شعارزدگی سریال کمتر از اینها بود و گاهی اوقات به یک بیانیهی سیاسی/اجتماعی تبدیل نمیشد و تفاوت کیفی بین قسمتهای مختلف آن در این حد بالا نبود، موفقتر از این عمل میکرد. برای کسانی از بین شما که تا به حال فیلم ترسناک و شاهکار آری استر را ندیدهاند، این خلاصه کوتاه خواندنی است: وقتی الن (بزرگ خانواده گرهام) درگذشت، خانواده دخترش شروع به افشا و برملا کردن رازهای هولناک مخفی درباره اصل و نسبشان میکنند. جدیدترین اثر پخششده از دنیای جنگ ستارگان، مجموعهای است شامل ۹ انیمهی کوتاه که هرکدام داستان مخصوص خود را دارند و توسط استودیوها و عوامل مختلفی تولید شدهاند.

را بهدست آورند و این روزها از همین پتانسیل کمنظیر، درکنار آثار سینمایی خود برای بخش استریم شرکت نیز بیشترین استفادهی ممکن را میکنند.دیزنی پلاس هرچند سابقهای کمتر از اکثر سرویسهای استریم دارد، ولی در همین مدتزمان کوتاه به نامزدیها و جوایز متعددی رسیده است. بنابراین امکان سفارشی سازی تمهای روسیلی از تمامی شهرستانها نیز امکان پذیر است. برای انواع جشن ها انواع تم های تولد وجود دارد که بر اساس نوع جشن، سن و شخصیت میزبانان و مهمانان دسته بندی شده اند که هدف تمامی آنها کمک به میزبان در تدارکات و تزیینات دکوراسیون جشن، آسان ساختن پذیرایی از میهمانان و کم کردن دردسرهای بعد از جشن به خصوص وقتی تعداد میهمانان هم زیاد باشد است. ترکیب دو رنگ طلایی و مشکی برای این کیک چند طبقه دوست داشتنی و همچنین سادگی و در عین حال ظرافت طراحی، باعث شده تا کیک تاج از پر طرفدارترین کیکهای جشن تولد مردانه محسوب شود و جشنی شیک به ارمغان بیاورد. آنها سال گذشته در اولین دورهی حضور خود در مراسم امی، ۱۹ نامزدی بهدست آوردند که رکوردی برای اولین حضور یک سرویس استریم در این مراسم محسوب میشد؛ نامزدیهایی که البته بیشتر آنها به یک اثر یعنی سریال «مندلورین» (The Mandalorian) اختصاص داشت و این سریال موفق شد هفت جایزه را از آنِ خود کند.امسال هم دیزنی پلاس درکنار نامزدی مندلورین برای بهترین سریال درام در گلدن گلوب، به بیش از ۷۰ نامزدی در امی رسید و ۱۴ جایزه هم در بخشهای مختلف اصلی و فرعی بهدست آورد تا مدیران این سرویس استریم نشان دهند که درکنار توجه به جذب مخاطب ازطریق ارائهی آثار محبوب، به فکر کیفیت بالای آنها نیز هستند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از تم تولد صورتی مشکی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *