دسامبر 7, 2022

کرم درمان لک های تیره پوست الگوترم

زینک اکسید ایجاد لکههای پوستی، التهاب پوست و تعداد و شدت آکنه را کاهش میدهد. آنها برای حل شدن آلودگی ، کاهش قرمزی و تحریک و تسریع روند بهبودی فرموله شده اند. از ترکیبات موثر موجود در آن نیاسینامید (ویتامین B3 ) جهت مهار ملانین و جلوگیری از نفوذ آن به لایه های بالایی پوست اسید لاکتیک طبیعی جهت حذف سلول های مرده و تسریع در کلاژن سازی ویتامین C و E جهت روشن شدن و حفظ شادابی پوست و مقابله با رادیکال های آزاد مضر در هوا همچنین سرشار از ترکیبات ضد لک و روشن کننده است. لکه های ناشی از جای جوش : بعضی از افراد مبتلا به آکنه یا جوش ، دچار لکههای بعد از بهبودی جوش خواهند شد.

ماندگاری آن دائمی بوده و با استفاده مرتب از شر لک های مزاحم راحت خواهید شد. نحوه استفادهصبح و شب مقدار کافی از کرم روشن کننده را روی لک های قهوه ای و تیره بر روی پوست استفاده کنید. کرم ضد لک و روشن کننده سینره سرشار از آنتی اکسیدان است و خطر رادیکالهای آزاد که علت اصلی پیری، لکهای پیری، تیرگی، خستگی، افتادگی، کدری و شل شدن پوست اند را مهار میکند.

مواد فعال و ترکیبات موجود در محصولات ضد لک و روشنکنندههای تالگو چیست؟ پک ضد لک mnd : فروشگاه تیک تاک نمایندگی فروش محصولات مراقبتی پوست و مو است. از طرف دیگر کرم روشن کننده پوست به عنوان یکی از محصولات آرایشی نیز شناخته میشوند. تحریک سلولهای تولید کننده رنگدانهها ( ملانوسیتها ) بوسیله اشعه فرابنفش خورشید، تغییرات هورمونی، بارداری، اختلالات کبدی، آکنه و … این کرم درمانی مانع از تولید ملانین شده و به مرور زمان، شروع به ترمیم پوست میکند. هدف این مطلب این است که برای آن دسته از مخاطبانی که تمایل به خرید کرم های ضد لک خارجی دارند، بتوانیم مقایسه مناسبی از این کرم ها انجام دهیم تا بتوانند کرم ضد لک مناسب برای لک های خود را بهتر و راحت تر انتخاب نمایند.

دست بیشتر در معرض آفتاب و عوامل خارجی قرار دارد و توجه به آن بسیار ضروری است. ستاره | سرویس آرایش و زیبایی – پدیدار شدن جوشها از جمله مشکلات شایعی است که شاید هر کسی در زندگی خود با آن روبرو شده باشد. لک پوستی هرچقدر جوانتر باشد، امکان برطرفکردن آن سریعتر و ممکنتر است. مصرف پک ضد لک برای رفع لکهای پوستی حاصل از آفتاب، کبد، جای جوش، بارداری و… پک ضد لک ام ان دی، مناسب برای رفع همه انواع لکها بوده و در طول مدت تقریبی یکماه، اثر قابل مشهودی بجای خواهد گذاشت. با توجه به میزان و عمق لکهای پوستی، میتوانید بین 4 تا 6 هفته از این روش برای رفع لکهای کرم ضد لک سانیورا پوستی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *