دسامبر 10, 2022

چیزهایی که شما باید بدانید در مورد بیت کوین سیاه

[ad_1]

بیتکوین چیست ؟

بیت کوین سیاه و سفید است که اساسا cryptocurrency مردم توسط مردم برای مردم است. از آن خواهد شد به تصویب رسید و برای استفاده به عنوان یک peer 2 peer سیستم پرداخت می دهد که قدرت به مردم است.

اگر ما بحث در مورد بیت کوین Bitcoin شکست خورده است و در این, ارزش واقعی می آید از استفاده واقعی از اکوسیستم و توانمند سازی مردم است. معاملات بیتکوین آهسته و گران قیمت است و می توان گفت که بیت کوین تا حدودی متمرکز است. بیت کوین طول می کشد قدرت از مردم به دلیل آن است که به شدت دستکاری شده و از طریق چرخه است که مانع از شرکت کنندگان از cryptocurrency به طور کلی.

مردم به خرید بیت کوین برای پولدار شدن به درگیر در اکوسیستم. یک درصد نخبگان طول می کشد استفاده از بیت کوین و ایجاد دلسردی استراتژیک افزایش قیمت و جذب ورود برای رویای ثروت و آزادسازی سکه به نفع خود. در ترس از تصویب. بیت کوین به طور کامل کنترل پمپ و دستکاری در خواهد شد برای بسیاری از دلایل مختلف.

بیت کوین سیاه و سفید است که با تمرکز بر حل این مشکلات به عنوان سکه یک cryptocurrency با توزیع عادلانه Airdropped به 1 میلیون و کیف و قبل از IEO که تمام کمک ها به گروه های اجتماعی رای داده شده توسط جامعه این پروژه را به حرکت به جلو با تمرکز بر توزیع عادلانه توده تصویب قابلیت آموزش و پرورش سهولت دسترسی و سادگی و جامعه است.

هدف این است که آن را به واقعی غیر متمرکز مستقل شبکه به بازگشت قدرت به مردم است. او متعلق به یک گروه اما متعلق به شاخه های بسیاری از جامعه است.

توزیع سکه

بیت کوین سیاه و سفید است که با هدف به airdrop به حداقل 1 میلیون کیف پول در ابتدا با بیش از 0.5 درصد از عرضه متعلق به 1 عضو موسس ساخت آن واقعا غیر متمرکز cryptocurrency.

این پروژه را قبل از فروش 2.5 درصد از عرضه کل است که تقریبا 900 میلیون سکه.

اگر ما یک نگاهی به IEO, 7.2 میلیارد IEO سکه اختصاص داده خواهد شد به جامعه چند پایه است که کمک خواهد کرد که جامعه حرکت این پروژه رو به جلو در آینده است.

همتای بودجه برای دستکاری در (حدود 5%). قسمت مورد استفاده برای کنترل ثبات صندوق برای از بین بردن امکان اوایل دستکاری در حجم کم و حفظ ثبات نرخ ارز.

در نهایت پاداش برای معرفی این نرم افزار خواهد بود 14.4 میلیارد سکه.

مقدمه از 30 میلیون عضو با افزایش میزان کاربران جدید است. یک روش آوردن سکه به هر مدرسه / دانشگاه / محل کار و جامعه.

عرضه کل

حداکثر عرضه 36 میلیارد سکه.

پاداش

3.6 میلیارد سکه به توان ادعا کرد توسط اعضای که کمک Airdrop به اشتراک گذاری.

ساده اجتماعی به اشتراک گذاری پلت فرم در یک کلیک. به اشتراک گذاشتن یک پیام اجتماعی فراهم می کند که مقدمه ای برای رمزگذاری ویدئو و نرم افزار لینک دانلود که اجازه می دهد تا دوستان خود را به آن را دانلود کنید. در حال حاضر پلت فرم فعال است و عملکرد خوبی.

نوآوری

بهترین نوآوری هزینه رایگان معاملات. شما می توانید ارسال بیت کوین به هر کسی رایگان است. معاملات فوری هستند و شما می توانید با ارسال پول به راحتی ارسال یک پیام.

این کیف به راحتی قابل دسترس هستند و بسیار ساده برای استفاده است.

نتيجه گيری

بیت کوین سیاه باید عادلانه توده توزیع ارز با عرضه گسترش به طور گسترده ای است که آن را به ایجاد بی ثباتی کمتر توسط هماهنگ پمپ و افسردگی و منجر به ثبات بیشتر قیمت. بیت کوین سیاه است و رفتن به آینده بیت کوین. شما می توانید ثبت نام برای airdrop اینجا را کلیک کنید. من آرزو می کنم کسی که در سال 2008 را شامل من روی بیت کوین airdrop. بیت کوین سیاه خواهد بود زندگی در حال تغییر است و ما می خواهم بگویم که این به عنوان بسیاری که ممکن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *