دسامبر 1, 2022

چگونه Cryptocurrency به دست آوردن ارزش ؟

[ad_1]

Cryptocurrencies آخرین 'چیز' در دنیای دیجیتال و در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان بخشی از سیستم پولی. در واقع علاقه مندان باید برچسب آن را به عنوان 'انقلاب از پول'.

در پاک کردن شرایط cryptocurrencies غیر متمرکز دارایی های دیجیتال است که می تواند رد و بدل شده بین کاربران بدون نیاز به یک قدرت مرکزی اکثریت که ایجاد شده از طریق ویژه تکنیک های محاسبات به عنوان 'معدن'.

پذیرش از ارزها مانند دلار, بزرگ, پوند انگلیس و یورو به عنوان مناقصه ها و مزایده قانونی است زیرا آنها صادر شده توسط بانک مرکزی; ارزهای دیجیتال, اما, مانند cryptocurrencies هستند نه متکی بر اعتماد به نفس و اعتماد به صادر کننده. چنین عوامل متعددی در تعیین ارزش آن است.

عواملی که در تعیین ارزش Cryptocurrencies

اصول اقتصاد بازار آزاد (عمدتا عرضه و تقاضا)

عرضه و تقاضا عامل اصلی تعیین کننده ارزش هر چیزی با ارزش از جمله cryptocurrencies. دلیل این است که اگر بیشتر مردم مایل به خرید یک cryptocurrency و دیگران مایل به فروش در قیمت های خاص که cryptocurrency افزایش خواهد یافت و بالعکس.

توده تصویب

توده تصویب هر cryptocurrency می توانید قیمت آن را به ماه. این است که با توجه به بسیاری از cryptocurrencies خود را عرضه پوش در خاص و محدود و با توجه به اصول اقتصادی, افزایش تقاضا بدون افزایش متناظر در عرضه منجر به افزایش قیمت خاص که کالا.

چند cryptocurrencies سرمایه گذاری کرده اند منابع بیشتر برای اطمینان از جرم خود را تصویب با تمرکز بر کاربرد خود را cryptocurrency به فشار دادن شخصی و مسائل زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان مهم روز به روز موارد با قصد ساخت آنها ضروری در زندگی روزمره است.

فیات تورم

اگر یک فیات ارز مانند دلار یا پوند می شود متورم قیمت آن افزایش می یابد و قدرت خرید آن را قطره. این خواهد شد و سپس باعث cryptocurrencies (let's استفاده از بیت کوین به عنوان مثال) به افزایش با توجه به این که فیات. نتیجه این است که شما قادر خواهد بود برای به دست آوردن بیشتر از آن فیات با هر بیت کوین. در واقع این وضعیت شده است یکی از دلایل عمده Bitcoin's افزایش قیمت است.

کلاهبرداری و حمله سایبری تاریخ

کلاهبرداری و هک نیز هسته ای عوامل موثر بر ارزش cryptocurrencies آنها به عنوان شناخته شده است به علت نوسانات در ارزش. در برخی موارد این تیم پشتوانه یک cryptocurrency ممکن است کلاهبرداران; آنها'll پمپ قیمت cryptocurrency برای جذب افراد unsuspecting و هنگامی که خود را سخت به دست آورده پول سرمایه گذاری قیمت کوتاه توسط scammers که پس از آن ناپدید می شوند بدون ردیابی.

لذا ضروری است به دقت از cryptocurrency کلاهبرداری قبل از سرمایه گذاری پول خود را.

برخی از عوامل دیگر را در نظر بگیرید که تاثیر بر ارزش cryptocurrencies شامل:

  • شیوه ای که در آن cryptocurrency ذخیره شده است به عنوان به خوبی به عنوان ابزار آن و امنیت و سهولت کسب و مرزی مقبولیت
  • قدرت جامعه حمایت cryptocurrency (این شامل بودجه و نوآوری و وفاداری اعضای آن)
  • کم خطرات مرتبط با این cryptocurrency به عنوان درک توسط سرمایه گذاران و کاربران
  • اخبار احساسات
  • نقدینگی بازار و نوسانات cryptocurrency
  • کشور مقررات (این شامل ممنوعیت cryptocurrency و ICOs در چین و پذیرش آن به عنوان مناقصه ها و مزایده قانونی در ژاپن)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *