نوامبر 30, 2022

چگونه “رمزنگاری” ارزهای کار – خلاصه ای از بیت کوین Ethereum & Ripple

[ad_1]

“رمزنگاری” – یا “رمزنگاری ارز” – یک نوع از سیستم نرم افزار فراهم می کند معاملاتي قابلیت به کاربران از طریق اینترنت است. مهم ترین ویژگی این سیستم این است که خود را غیر متمرکز طبیعت – به طور معمول ارائه شده توسط blockchain سیستم پایگاه داده.

Blockchain و “crypto ارز” را تبدیل به عناصر اصلی به جهانی زمانه به تازگی; به طور معمول به عنوان یک نتیجه از “قیمت” از بیت کوین بالا رفتن سرسام آور. این منجر میلیون ها نفر از مردم برای شرکت در بازار با بسیاری از “بیت کوین مبادلات” تحت عظیم زیرساخت تنش به عنوان تقاضا افزایش یافت.

مهم ترین نکته به درک در مورد “رمزنگاری” است که اگر چه آن را در واقع در خدمت یک هدف (مرزی معاملات از طریق اینترنت) ارائه نه هر مالی بهره مند شوند. به عبارت دیگر آن “ارزش ذاتی” است به شدت محدود به توانایی و ستد با افراد دیگر; نه در ذخیره سازی / انتشار از ارزش (که چیزی است که اکثر مردم آن را به عنوان).

مهم ترین چیز شما نیاز به درک است که “بیت کوین” و مانند آن شبکه های پرداخت – نه “ارز”. این خواهد بود که تحت پوشش عمیق تر در دوم; مهم ترین چیز به درک این است که “غنی” با BTC است که یک مورد به مردم بهتر اقتصادی – آن را به سادگی روند قادر به خرید “سکه” برای یک قیمت پایین و فروش آنها بالاتر است.

برای این منظور هنگامی که به دنبال در “رمزنگاری” شما نیاز به درک چگونه آن را در واقع کار می کند و آن “ارزش” واقعا نهفته است…

غیر متمرکز شبکه های پرداخت…

همانطور که گفته شد نکته کلیدی به یاد داشته باشید در مورد “رمزنگاری” است که آن را عمدتا یک غیر متمرکز در شبکه پرداخت. فکر می کنم ویزا/مسترکارت بدون پردازش مرکزی سیستم.

این مهم است زیرا آن را برجسته دلیل واقعی که چرا مردم واقعا شروع به دنبال به “بیت کوین” گزاره عمیق تر; آن را به شما می دهد توانایی برای ارسال/دریافت پول از هر کسی در سراسر جهان تا زمانی که آنها خود را به آدرس کیف پول بیتکوین.

به همین دلیل این ویژگی یک “قیمت” به “سکه” است که به دلیل این تصور غلط که “بیت کوین” را به نحوی به شما توانایی به پول موجب بودن “رمزنگاری” دارایی. آن را نمی کند.

این تنها راه که مردم شده اند کسب درآمد با بیت کوین شده است با توجه به “ظهور” در آن قیمت خرید “سکه” برای یک قیمت پایین و فروش آنها را برای یک مقدار بالاتر از یک است. در حالی که آن را به خوبی کار می کرد برای بسیاری از مردم آن را در واقع بر مبنای “بیشتر احمق تئوری” – اساسا حاکی از این است که اگر شما را مدیریت به “فروش سکه آن را به یک “بیشتر احمق” از شما.

این به این معنی است که اگر شما به دنبال برای درگیر شدن با “رمزنگاری” فضای امروز شما در واقع به دنبال در خرید هر یک از “سکه” (و حتی “alt” سکه) که ارزان هستند (و یا ارزان قیمت) و سوار خود را به قیمت بالا می رود تا زمانی که شما آنها را به فروش کردن بعد. زیرا هیچ یک از “سکه” حمایت هستند در دنیای واقعی دارایی وجود دارد هیچ راهی برای تخمین زمانی/اگر/چگونه این کار خواهد کرد.

رشد آینده

برای تمام مفاهیم و اهداف “بیت کوین” یک نیروی صرف شده است.

حماسه رالی دسامبر 2017 نشان داد توده تصویب و در حالی که قیمت آن خواهد شد به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به رشد به $20,000+ محدوده خرید یکی از سکه ها امروز خواهد اساسا یک قمار بزرگ است که این اتفاق رخ خواهد داد.

پول هوشمند است که در حال حاضر به دنبال در اکثریت “alt” سکه (Ethereum/موج دار شدن و غیره) است که از قیمت نسبتا کوچک اما به طور مستمر در حال رشد در قیمت و تصویب است. کلید چیزی که در نگاه مدرن “رمزنگاری” فضا راه است که در آن انواع مختلف “پلت فرم” سیستم ها در واقع در حال استفاده می شود.

چنین fast-paced “تکنولوژی” فضا; Ethereum & Ripple به دنبال مانند بعد از “بیت کوین” – با تمرکز بر راه های که در آن آنها قادر به ارائه کاربران با توانایی در واقع استفاده از “غیر متمرکز برنامه های کاربردی” (DApps) در بالای خود را در زمینه شبکه های به قابلیت های به کار است.

این به این معنی است که اگر شما به دنبال در سطح بعدی از “رمزنگاری” رشد آن را تقریبا قطعا رفتن به آمده از سیستم عامل های مختلف شما قادر به شناسایی وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *