نوامبر 30, 2022

چگونه به خرید بیت کوین

[ad_1]

همه کنجکاو است به عنوان به آنچه که بیت کوین چیست و چگونه یکی می شود برای به دست آوردن آن و صرف آن است. بیت کوین معروف ترین و بزرگترین ارز دیجیتال در جهان با توجه به سرمایه گذاری در بازار و سهم بازار که در آن وجود دارد بدون واسطه به رسیدگی به معاملات. مایکروسافت Co-founder, بیل گیتس در بسیاری از ایمان به بیت کوین به نقطه گفت: “بیت کوین یک فن آوری tour de force.”

با توجه به لئون Louw, یک جایزه صلح نوبل, نامزد, هر فرد آگاهانه نیاز به دانستن حداقل در مورد بیت کوین از آن است که پتانسیل تبدیل به یکی از مهم ترین تحولات است.

یکی می خرید بیت کوین به طور مستقیم از دیگر کاربران بیت کوین از طریق بازار یا از طریق مبادلات و یکی برای پرداخت آنها را از طریق اعتباری یا دبیت کارت, الکترونیکی, انتقال سیم, دیگر cryptocurrencies, پی پال, et al.

پس چگونه می تواند یک خرید Bitcoins?

یک کیف پول بیت کوینی

این اولین گام در هنگام خرید بیت کوین از آنجا که شما خواهد شد نیاز به یک محل برای ذخیره دریافت و ارسال bitcoins خود را. های مختلف کیف پول بیتکوین ارائه سطوح مختلف امنیت و شما می توانید سطح امنیتی است که با این نسخهها کار بهترین برای معاملات خود را. محبوب ترین کیف پول گزینه های

• یک کیف پول نرم افزار ذخیره شده بر روی هارد دیسک کامپیوتر خود را

• یک سرویس مبتنی بر وب است که یک کیف پول آنلاین

• یک multisig کیف پول است که شامل استفاده از بسیاری از کلید های مختلف برای محافظت از حساب و نگه می دارد bitcoins خود را امن و آفلاین

گام بعدی این است که به صندوق خود را بیتکوین کیف پول و شروع به قرار دادن دستور.

که در آن به خرید بیت کوین

• Localbitcoins: – این است که محل اولیه برای تنظیم چهره به چهره معاملات و قیمت ها به مذاکره است. آن سپردن خدمات ساخته شده است از سایت محبوب پس از آن می افزاید: یک لایه اضافی از حفاظت برای خریدار و فروشنده با اعتماد نمره A. شما می توانید برای پرداخت بیت کوین از طریق پی پال یا بانک نقل و انتقالات.

• Coinbase: – این یکی دیگر از محبوب بیتکوین کیف پول با یکی از ساده ترین راه های خرید بیت کوین. پس از ثبت نام می شود $5 جایزه. این اعتماد نمره A+. با استفاده از کارت خود و یا نقل و انتقالات بانکی برای خرید بیت کوین.

• Wesellcrypto: – این سایت رتبه بالا است و مبتدی پسند. این اعتماد رتبه B+ و شما می توانید خرید بیت کوین از طریق حساب پی پال خود را.

• Bitquick: – این سایت همچنین مبتدی دوستانه اجازه می دهد تا کاربران را به خرید و پرداخت به صورت ریالی از طریق ارز و همچنین نقل و انتقالات بانکی. آن را به یک امتیاز اعتماد ب

با bitcoins, شما می توانید ناشناس خرید کالا; را ارزان تر از پرداخت های بین المللی پس از Bitcoins نیست به قوانین و مقررات از هر کشور است. بیت کوین در بازار است بسیار فرار هستند و بیشتر مردم در حال خرید آنها را به امید کسب سود در زمانی که قیمت بالا می رود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *