دسامبر 7, 2022

چند لایه Cryptocurrency

[ad_1]

سوال بوجود آمده اند براى این که آیا بیت کوین تبدیل به یک سیستم چند لایه. خوب جواب این است: بله. این مقاله به دنبال طرح لایه های مختلف بر روی آن بیت کوین نهفته است. آن's همه مال شما!

شما شنیده ام از کسانی که مراجعه به بیت کوین به عنوان دیجیتال طلا ؟ واضح است که رمزنگاری ارز است که به سرعت به دست آوردن محبوبیت و پذیرش در رمزنگاری جهان است. ارزش سکه تخمین زده شده است که به افزایش بالاتر است. اما آن را نیز اشاره کرد که سکه به دست آورید و یا از دست دادن 50 درصد از ارزش خود را یک شبه. این باعث می شود گمانه زنی ها در میان سرمایه گذاران اما سکه است با این وجود یک ` دیجیتال gold ''. و به این سوال که آیا بیت کوین یک سیستم چند لایه باید آن را شناخته شده است که بیت کوین وجود دارد در دو لایه. این معدن و لایه های معنایی.

معدن لایه

این لایه که در آن سکه ایجاد شده است. علاوه بر bitcoins اتر نیز در ایجاد این لایه است. پس از ایجاد و سکه و معتبر بلوک از bitcoins در حال انتقال به دفتر کل. اینجا نسل ارز انجام شده است. لازم به ذکر است که پول تولید شده از معاملات که در حال های موجود در بلوک های bitcoins. بلوک شناخته شده به عنوان هزینه های معامله. پول نیز می تواند تولید شده از شبکه خود را و یا شما می توانید می گویند '' از هوا نازک ''. مزیت اصلی تولید ارز از شبکه است که فراهم می کند انگیزه برای کارگران.

معنایی لایه

این فراهم می کند بسیار مهم پلت فرم. معنایی لایه لایه است که در آن بیت کوین استفاده می شود به عنوان یک وسیله پرداخت. آن را نیز فراهم می کند یک پلت فرم برای بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش. این لایه به نظر می رسد بسیار مهم است که't آن ؟ دارندگان بیت کوین ارز ثبت معاملات معتبر است که سیگنال شروع انتقال بیت کوین در میان گره ها در لایه معنایی. انتقال نیز می تواند ساخته شده ممکن است با ایجاد smart قرارداد. هوشمند قرارداد انتقال سکه ها بین حساب های مختلف.

رعد و برق شبکه

You've احتمالا شنیده نشده از رعد و برق شبکه. این آخرین اختراع بودن نورد بیت کوین جامعه است. این لایه باید قابلیت اجرا بر بالای بیت کوین. با این اختراع وجود خواهد آمد یک لایه کاربرد است که در بالای بیت کوین. از آن خواهد شد بسیار هیجان انگیز است. جالب ترین جنبه این است که ارزش آن نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت. این خواهد بود که امکان حمل و نقل مقدار آن بین مردم است. با اختراع رعد و برق, شبکه بیت کوین را تبدیل به یک لایه حمل و نقل و همچنین به عنوان یک لایه کاربرد.

از امروز ارزش بیت کوین در حدود 9 میلیارد دلار آمریکا. آن نیز شناخته شده است که بیت کوین یک غیر متمرکز cryptocurrency. این به این معنی است که آن را با این نسخهها کار بدون کنترل از یک بانک و یا یک مدیر. بیت کوین قطعا مصرف بیش از رمزنگاری جهان است.

همچنین اهمیت این است که فن آوری مورد استفاده در استخراج بیت کوین به نام blockchain فن آوری است. این کار اجازه می دهد توزیع اطلاعات دیجیتال و نه کپی کردن. Cryptos واقعا یک موضوع هیجان انگیز و در آینده نزدیک بیت کوین می تواند پیشی ما ارزهای اصلی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *