جولای 11, 2020

چرا میزبان خود را استخراج بیت کوین سرور در Colocation Data Center

یک سوال مشترک ما خواسته می شود در همه زمان ها است “چرا من میزبان سرور در یک مرکز داده و نه در خانه من یا من؟”. پاسخ کوتاه: مقیاس پذیری.

در حالی که آن را در ابتدا مقرون به صرفه برای حفظ معدن سرورهای مسکونی یا تجاری کوچک تنظیم صرفه جویی را به سرعت کاهش دهد به عنوان عملیات استخراج از معادن در مقیاس بالا. وجود دارد بسیاری از هزینه های است که اغلب نادیده گرفته می شوند هنگامی که یک بیت کوین عملیات استخراج شروع می شود. در حالی که تقریبا همه بلافاصله آگاه از برق و هزینه های درگیر در تلاش هزینه های پنهان به سرعت اضافه کردن. این خدمات عبارتند از:

  • برق و هزینه های زیرساخت: نمونه جدید ساخت و ساز را فراهم می کند برای یک کد مجاز وات مصرف 38,400 وات. این است که 34 Antminer S1 یا 20 Cointerra Terraminers. این قدرت شکل نفی برق مورد نیاز به واقع زندگی و یا کار در محل و آن را نفی خنک کننده هزینه های. نصب حدود 20 x 20amp رسانه های الکتریکی نیز هزینه پول است.
  • خنک کننده هزینه های زیرساخت: آن را حدود 40 درصد از مصرف برق استفاده می شود توسط یک معدنچی به خنک کردن فضا این است که اگر خنک کننده مکانیکی لازم است. این برگ تنها 23,040 وات موجود به صورت واقعی معدن و قدرت و همچنین می افزاید: 40 درصد به هزینه از شبکه برق استفاده می شود برای بهره برداری است. با میانگین ملی از $0.12 هر کیلووات ساعت است که به ارمغان می آورد کل به $0.16 هر کیلووات ساعت با خنک کننده هزینه های درگیر. همچنین خالص مصرف 23 وات نیاز به حدود 6.5 اضافی تن از خنک کننده. بزرگ ترین خانه ها در حدود 6 تن برای راحتی خنک کننده این معنی خواهد بود که در مجموع 12 تن از خنک کننده لازم است. نصب این اضافی تهویه مطبوع هزینه پول.
  • در دراز مدت هزینه های فرصت: با افزایش Bitcoin مشکل یکی باید به حساب این که هزینه نصب 20 x 20amp شمع و 6 اضافی تن از تهویه هوا را خوب سرمایه گذاری بلند مدت.

وقتی که می آید به رمزنگاری ارز و معدن برای سکه های قدیمی ضرب المثل از “زمان پول است” صادق است بیشتر از همیشه. این نیاز به در خط مقدم روند تفکر خود را زمانی که تصمیم گیری چگونه شما را در مورد این فرایند است. مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید یک مرکز داده است که درک چگونه ارزش خود را uptime است!

در پایان واقعی مرکز داده خواهد شد که نه تنها باتری پشتیبان گیری اما یک منبع انرژی ثانویه ای مانند یک ژنراتور. آنها همچنین باید شبکه رفع اشکالات. این 2 بیشتر از چیزهایی است که ثابت خواهد کرد با ارزش را تجربه کنید.

نجات خود را نگرانی از مصرف برق, مصرف برق و ترس از خرابی برای تجهیزات خود را. Colocate تجهیزات خود را و شروع به کسب درآمد سکه های خود را!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *