دسامبر 10, 2022
پراید۷۰ میلیون تومان می‌شود؟ تاخت و تاز قیمت‌ها ادامه دارد

پراید۷۰ میلیون تومان می‌شود؟ تاخت و تاز قیمت‌ها ادامه دارد

[ad_1]

 به گزارش خبرآنلاین، در حالی که همواره به صورت سنتی نیز ماه مبرک رمضان ماه رکود در خرید و فروش خودو بود، اما امسال در عین کاهش شدید خرید و فروش رشد قیمت ها در بازار ادامه دارد . 

 در این راستا پراید ارزان ترین خودروی بازار ایران حالا قیمتی عجیب را تجربه می کند و با رسیدن قیمت به ۶۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، در آستانه ورود به کانال ۷۰ میلیون تومان قرار گرفته است . پراید ۱۱۱ حالا  افزایش قیمتی برابر با ۱۰ میلیون تومان را درمحدوده کمتر از دو ماه تجربه کرده است .

هرچند فعالان بازار از کاهش شدید خرید و فروش خبر می دهند اما با این حال به نظر می رسد عرضه کنندگان خودرو و آگهی دهندگان مایل به کاهش قیمت پیشنهادی خود نیستند . به این ترتیب فاصله قیمتی پراید ۱۱۱ در بازار با قیمت تحویل کارخانه به ۳۰ میلیون تومان رسیده است که قیمتی بسیار بالاست .

قیمت پراید ۱۳۱ نیز در فایل های اعلامی برابر با ۶۶ میلیون تومان اعلام شده است. 

قیمت سمند ال ایکس نیز در فایل های اعلامی برابر با ۱۱۳ میلیون تومان و بهای پژوپارس برابر با ۱۳۸ میلیون تومان اعلام شد. پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز با قیمت ۱۳۸ میلیون تومان و دنا تیپ یک ۱۸۵ میلیون تومان قیمت خورده است. ساینا ۸۳ میلیون و کیا سراتو ۴۵۰ میلیون تومان در بازار قیمت دارد. 

۲۲۳۲۲۳

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *