دسامبر 10, 2022

پتاس در داکوتای شمالی

[ad_1]

دقیقا چه پتاس? پتاس متشکل از کربنات پتاسیم و معمولا به شکل نمک پودری. پتاس است استخراج محصول اغلب از سنگ معدن مانند sylvanite. این است که عمدتا مورد استفاده به عنوان کود کشاورزی به دلیل منبع آن از محلول پتاسیم است. پتاس است که یکی از سه اولیه مواد مغذی گیاهی به دیگران ثابت بودن نیتروژن و محلول فسفر است. سه عمده مواد مغذی گیاهی هیچ جایگزین ساخت پتاس پس کالا.

با توجه به USGS, “پتاس تقاضا و افزایش قیمت ها در طول سال در داخل کشور و در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه بیشتر محصول هکتار است که مورد نیاز کود پتاس کاشته با توجه به بالا قیمت غلات و منابع جهان.” رهبر در تولید پتاس است که کانادا با رکورد خروجی در هر سال است. “از سال 2009 تا سال 2012 جهان پتاس ظرفیت تولید پیش بینی شده به 20 ٪ افزایش می دهد با توجه به گسترش به امکانات موجود در بلاروس و کانادا و چین و اسرائیل و روسیه و ایالات متحده و از یک معدن جدید در آرژانتین می گوید:” USGS.

داکوتای شمالی غنی است و در عین حال بکر پتاس سپرده است که بخشی عظیم ساسکاچوان پتاس سپرده است. به عنوان تقاضا برای پتاس رشد با رشد در ذرت مورد نیاز برای اتانول به عنوان مثال جدید تامین منابع مانند داکوتای شمالی در نظر گرفته می شود.

سپرده حدود 50 میلیارد تن بود یک بار در نظر گرفته بیش از حد عمیق به توان بازیافت. اما سپرده واقع بسیار کم عمق از اصل فکر و در نتیجه در دسترس است. داکوتای شمالی از 10 ، 000 مایل مربع از پتاس تخت ایجاد شده توسط اقیانوس ها که خشک شده بیش از 350 میلیون سال پیش. پتاس معدن در داکوتای شمالی می تواند به تقویت اقتصاد به عنوان سرمایه گذاران خط به قرار دادن پول خود را در شرکت به دنبال معدن این منابع با ارزش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *