آگوست 17, 2022

وضعیت فعلی تجارت خود را مرور و تحلیل کنید همراه سفارش سئو

وضعیت فعلی تجارت خود را در بازار اینترنت بررسی و تحلیل کنید
اولین قدم ما تهیه یک پیشنهاد سئو ، تجزیه و تحلیل و بازرسی وب سایت و وضعیت فعلی آن در صفحات مجازی با بهترین ابزار جستجوگرها در سال 2020 است. با استفاده از این استراتژی و دستیابی به یک ارزیابی جامع از سایت شما ، تصمیم خواهیم گرفت تاکتیک های سئو ( SEO کلاه سفید) برای استفاده در بهینه سازی سایت و بهبود رتبه آن در موتورهای جستجو. پیشنهاد سئو به ترتیب مراحل ارائه می شود.

تحلیل کلید واژه
تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی اولین قدم برای تعیین رتبه فعلی وب سایت شما است. ما با جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با شغل شما شروع می کنیم. کلمات کلیدی به ما کمک می کنند تا درک کنیم که چگونه وب سایت شما در مقایسه با سایر رقبا کار می کند. هدف از این بررسی ایجاد پرونده ای است که شامل لیستی از کلمات کلیدی با ارزش و هدفمند است که برای رسیدن به صفحه اول گوگل به آنها نیاز داریم.

بهینه سازی ساختار فنی سایت
برای اینکه وب سایت شما در صفحه نتایج جستجو قابل مشاهده باشد ، موتورهای جستجو باید بتوانند آن را پیدا کنند. آنها این کار را با خزیدن یا خزیدن صفحات وب و جستجوی مطالب مرتبط و فهرست شده انجام می دهند. این تنها زمانی اتفاق می افتد که ساختار SEO وب سایت شما به صورت حرفه ای با پیوندها و ویژگیهای HTML مانند برچسب های Alt سازمان یافته و بهینه شده باشد.

راهکارهای اصولی سئو و مهندسی محتوا را پیاده کنید
پس از انجام مراحل اولیه و اطمینان از یافتن وب سایت شما توسط موتورهای جستجو و ایندکس کردن صحیح ، اکنون می توانیم در صفحات جستجو به دنبال بهبود و پیشرفت بیشتر رتبه سایت خود باشیم. از این مرحله به بعد عوامل مختلفی در سئو و رتبه بندی آن مؤثر است که مهمترین آنها تولید محتوا براساس اصول سئو است. در اینجا ، تیم محتوای در حال کار هستند و با ارائه مطالب با کیفیت و اصولی و بارگیری مداوم آن در سایت ، به شما اطمینان می دهد که محتوای سایت شما کاملاً به شغل شما مرتبط است. علاوه بر این ، استفاده از کلمات کلیدی به صورت ارگانیک و طبیعی در متن و عدم کپی کردن از محتوای تولید شده عامل دیگری برای موتورهای جستجو خواهد بود تا از منحصر به فرد بودن و اصالت منابع و محتوای شما اطمینان حاصل شود. این نوع سئو (SEO کلاه سفید) به پایداری و اعتبار سایت شما کمک می کند و از از دست رفتن رتبه آن در دراز مدت جلوگیری می کند.

تجزیه و تحلیل سایت رقابتی و گزارش ماهانه
به محض انجام بررسی و تحلیل اولیه وب سایت خود ، SEO وارد یک مرحله رقابتی و حساس می شود. در این مرحله با انجام یک تجزیه و تحلیل رقابتی ، محتوای سایت و سایر فاکتورهای SEO را با سایر رقبای شما مقایسه خواهیم کرد. این تاکتیک به ما کمک می کند تا یک برنامه جامع ، عملی و موثر تهیه کنیم و آن را به عنوان نسخه نهایی پیشنهاد سئو ارائه دهیم. بررسی و تحلیل مداوم رقبا به ما کمک می کند تا بر اساس بالاترین میزان ترافیک و میزان فروش ، کلمات کلیدی ارزشمند را بدست آوریم و از آنها برای افزایش ترافیک هدفمند به سایت خود استفاده کنیم.

به طور کلی ، پیشنهادات سئو مقدماتی برای راه حل های حرفه ای خواهد بود که ما در برای بهینه سازی وب سایت شما پیاده سازی خواهیم کرد تا بتوانید به طور طبیعی رتبه بندی موتورهای جستجو خود را بهبود بخشیده و بازدید کننده بیشتری را به خود جلب کنید. به سایت خود تغییر مسیر دهید. سرانجام ، با ارائه گزارش های ماهانه ، شما را از کلیه نتایج و تأثیرات مثبت سئو در افزایش کارایی سایت مطلع خواهیم کرد و ما در تمام مراحل انجام خدمات SEO تا پیشرفت و نتایج نهایی در کنار شما خواهیم بود.

ادامه مطلب در اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.