دسامبر 6, 2022

نکاتی درباره ساخت فایبر سمنت برد

نکاتی درباره ساخت فایبر سمنت برد

با توجه به اینکه ما از این محصول به عنوان متریال نوین یاد می کنیم منظورمان این نیست که این متریال جدید است است برعکس فایبر سمنت برد محصول جدیدی نیست  بلکه نسبت به متریال های دیگری که از زمان قدیم از آنها استفاده می شده است جدید است، اما با توجه به تنوع و مزایای زیاد  فایبر سمنت برد برنامه ها و طرح هایی که این روزها شاهد آن هستیم واقعاً ابتکاری هستند درباره روند ساخت فایبر سمنت برد که در سال 2021 آمده است را برای شما بیان می کنیم همراه ما باشید.

شماره ۱: جزئیات را با اشکال مشخص اضافه کنید

نمای فایبر سمنت برد به طراحان ساختمان چند روش برای نمایش جزئیات نمای خارجی آنها ارائه می دهد. طرح کلبه از پانل های عمودی و افقی در قسمت خارجی استفاده شده و از یک طرح پنجره منحصر به فرد و یک پالت رنگ متمایز برای جذابیت بیشتر در خانه برخوردار است. تزئینات سفید و آبی توجه شما را به مربع ها و منحنی های مشخص نمای کلبه جلب می کند.

طراحی های خارجی در همه جا می تواند از قابلیت کاربرد فایبر سمنت برد بهره مند شود و سازندگان خانه در سراسر ایالات متحده برای ارائه طراحی برجسته منزل به سیمان الیافی اعتماد می کنند. با توجه به ترکیب کردن متریال ها و رنگ های مختلف می توان طبق سلیقه خود نمای ساختمان تان را به وسیله فایبر سمنت برد دیزاین کنید.

شماره ۲: از رنگ قوی استفاده کنید

طراحان ساختمانها در طراحی خارجی خود جسارت بیشتری پیدا می کنند و شروع به استفاده از رنگ های تیره (مانند ذغالی ، آبی تیره یا مشکی) می کنند تا سبک خانه خود را برجسته کنند.

اگر طراحان ساختمان راهی برای به روزرسانی نمای بیرونی خود بخواهند او برای یک تغییر بزرگ آماده نباشند، رنگ های تند و تیره نیز در اصلاح و سایر جزئیات بیرونی کار می کنند. برای اجرای نمای ساختمان خود  حتما با پیمانکار نما و طراح نما مشاوره بگیرید و از آنها کمک بگیرید زیرا آنها در این زمینه می توانند شما را کمک کنند و ایده های جابی را برای زیباتر شدن منزل و همچنین استفاده از متریال مقاوم برای محافظت از داخل خانه به شما ارائه می دهند.

از نمای فایبر سمنت برد در متنوع ترین رنگ ها گرفته تا فایبرسمنت کف و دیوارهای جداکننده .

شماره ۳: فضای داخلی را با بافت تقویت کنید

همانطور که می دانید از فایبر سمنت برد در خانه های سراسر دنیا استفاده می شود و سازندگان خانه این پنل های همه کاره را در طرح های مختلف نصب کرده اند. طراحان می توانند با ترکیبی از فایبر سمنت ، همراه با سایر مواد و محصولات دیگر، زیبایی بصری و مقاومت بیشتر به نمای خارجی خود بیفزایند.

تلفیق دو متریال مکمل یک روش عالی برای ایجاد تضاد در نمای خارجی شماست و استفاده از رنگهای مختلف به هر طراحی  که سلیقه شما است به خانه ظاهری پویا می بخشد. نمای خارجی فوق با موفقیت ترکیبی از سیمان الیاف و روکش سنگ برای طراحی با کنتراست بالا و زیبا است. جفت شدن جلوه طبیعی سنگ با رنگ سفید و تیره رنگ در نما باعث ایجاد تمایز در نمای خارجی و زیبایی بیشتر خانه می شود.

شماره ۴: از مواد با مقاومت بیشتر استفاده کنید

فایبر سمنت برد دهه هاست که محبوبیت زیادی دارد و امروزه این ماده همچنان سیر صعودی خود در ساخت و سازها را حفظ می کند زیرا این یک انتخاب پایدار برای هر دو نمای خارجی و درونی و ساختمان های تجاری و مسکونی است. حال دلیل استفاده زیاد و این محبوبیت چیست؟

فایبر سمنت برد به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت و سرما و همچنین عایق مناسب در برابر گرما و مناسب برای هر شرایط آب و هوایی می باشد. علت محبوبیت این متریال به دلیل مزایای بسیار زیاد آن می باشد که شامل موارد زیر می باشد:

فایبر سمنت بردها از دوام بالایی برخوردار هستند و تا ۵۰ سال دوام خواهند داشت که باعث صرفه جویی در مصرف مواد جایگزین و سایر منابع می شود.

فایبر سمنت برد از موادی مانند الیاف سلولز و سیمان ساخته شده است.

فایبر سمنت برد فاقد آزبست است و با سخت ترین استانداردهای کد ساختمان آزمایش می شود تا از خانه محافظت کند و از سلامت بیشتری در محیط داخلی برخوردار باشد.

فایبر سمنت همچنین کمک می کند تا پروژه ها واجد شرایط امتیاز LEED شوند.

سازندگان ساختمان با افزایش تقاضا برای  نماهای خانه های پایدارتر ، به مواد مناسب برای کار نیاز دارند و فایبر سمنت برد گزینه مناسبی برای آنها می باشد.

شماره ۵: اضافه کردن کنتراست استارک

کنتراست شدید نام بازی در رنگ های خانه است. تعداد بیشتری از مالکان و سازندگان خانه ها ترجیح می دهند از نمای سفید با رنگ مشکی ، از جمله ناودان ها و نرده های بالکن استفاده کنند.

با این روند ، دیگر لازم نیست نگران یکنواخت بودن نمای خود باشید. سیاه و سفید تقریبا دو مورد از رایج ترین رنگ ها در تمام محصولاتی می باشد که در نمای خارجی از آن استفاده می کنند ، بنابراین لازم نیست منتظر کار رنگ آمیزی سفارشی باشید.و با استفاده از این رنگ ها در نمای خود فقط چشم ها را به ساختمان خود خیره می کنید. این یک روش عالی برای متمایز شدن از نماهای یکسان است ، کاری که بیشتر طراحان می خواهند این روزها انجام دهند و دوست دارند نمای ساختمان آنها متفاوت و چشم نواز باشد.

آینده فایبر سمنت برد

ما در سالهای گذشته روند اجرای نمای فایبر سمنت برد را مشاهده کرده ایم و انتظار داریم در سال های آینده حتی کارهای جذاب تری نیز به کمک آن بتوان انجام داد. بر اساس تحقیقات صنعت ، “افزایش جمعیت طبقه متوسط ​​، همراه با افزایش درآمد و عدم نیاز به تجدید  ، گسترش بخش مسکن طبقه متوسط ​​را تسهیل کرده است.” “بنابراین انتظار می رود که در دوره پیش بینی ، استفاده از فایبر سمنت برد در این بخش افزایش یابد.”

چه به راه حل هایی برای ساخت مسکن پایدار نیاز داشته باشید و چه بخواهید به صاحبان خانه گزینه هایی برای طراحی خارجی بدهید ، فایبر سمنت برد الهام  و ایده های زیادی به شما می دهد. به روزرسانی نمای بیرونی خانه می تواند بازده بزرگی به همراه داشته باشد ، و هنگامی که صاحبان خانه در فایبر سمنت برد سرمایه گذاری می کنند ، از طراحی و محافظت طولانی مدت برای خانه خود اطمینان حاصل می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *