آگوست 11, 2022

نوآورانه مدیریت شیوه های حل چالش های پیچیده ای مواجه معادن

[ad_1]

شیوه های مدیریت ایستا نیست این روزها و تکامل آنها بسته به افراد درگیر. با این نوع از پول است که رژه در اطراف این روزها یک شرکت است که به خوبی در آن حقوق به انتظار نوآورانه شیوه های مدیریت از آن مدیران که به کمک آن رشد می کنند.

نوآورانه مدیریت شیوه های FIFO و DIDO عناصر مهم از قابلیت برای استرالیا معدن و صنایع. ما می دانیم که هر دو FIFO و DIDO ارائه برخی از کار مکانیسم های که به خوبی با هر دو کارفرما و کارکنان خود را. علاوه بر این, آنها نقش حیاتی در حفظ بخش نیروی کار. به عنوان چیز ایستاده بدون این برنامه ها صنعت معدن در استرالیا خواهد رنج می برند یک شکست بزرگ است که به نوبه خود در حال رفتن به تحت تاثیر قرار اقتصاد استرالیا است که ایمنی بدن را تا کنون تا آنجا که به بحران بدهی های جهانی در ایالات متحده آمریکا و یا اروپا نگران است. در حقیقت این بحران رخ داده است در درجه اول به دلیل عدم وجود چنین برنامه هایی در صنایع در اروپا و آمریکا.

این از اهمیت است که نگران مدیریت پیش نویس استراتژی منسجم برای بهبود DIDO/FIFO در آینده نزدیک. نقش آنها این است برای کمک به کاهش قابل توجهی کمبود استعداد در منابع انسانی بخش در استرالیا.

ایمنی جاده فراتر از محل کار

به عنوان بخشی از مدیریت نوآورانه تیم نیاز به ایجاد سیاست هایی که فراتر از دروازه های این معدن از تسهیلات. این است که سوال از ایمنی جاده ها نقش حیاتی. برای شروع با, شما مجاز به گیج می شود به عنوان آن را کاملا دشوار است برای ایجاد یک پیوند بین معدن و ایمنی جاده. اما, هنگامی که شما را در درک چقدر مهم شبکه ای از جاده ها به صنعت و معدن در استرالیا, شما نمی خواهد سوال من تماس بگیرید. برخی از انواع خاصی از جاده ها که مهم هستند برای عملیات استخراج از معادن شامل:

• سایت ورودی جاده

• جاده برای دسترسی به راه آهن

• جاده های عمومی استفاده می شود که برای عملیات استخراج از معادن هدف

• خدمات جاده ها

به عنوان مدیران ما در حال انتظار برای شرکت در ابتکاری شیوه های مدیریت. اگر ایمنی جاده مسائل به حساب گرفته نمی شود و سپس حوادث جدی ممکن است اتفاق می افتد فراتر از دروازه های آن را تحت تاثیر قرار مردم در حال کار و یا در ارتباط با معادن در برخی از راه و یا دیگر. شایع ترین دلایل تصادفات – جاده های فقیر پیکربندی خطرناک, جاده, کمتر, آموزش, خستگی, رانندگی با سرعت بالا و مقدار زیادی بیشتر است. به عنوان بخشی از مدیریت نوآورانه تیم شما نیاز به دانستن چه نوع از محیط زیست شما باید ارائه کارکنان خود را برای بدست آوردن بهترین نتیجه را از آنها خواهد شد که کمک به رشد شرکت.

DIDO نیروی کار

DIDO نیروی کار است که تنها مربوط به کارکنان رانندگی به محل معدن از محل اقامت خود. این کار کارمندان در فهرست روش. FIFO و DIDO هم دریافت مثبت و منفی نظر از استرالیا صنعت معدن و دارندگان سهام. با اینحال DIDO تا به برخی از ویژگی های مهم مانند نزدیکی یک معدنچی محل اقامت به محل معدن. کارگران معدن می تواند رانندگی به کار می کنند و سر بازگشت به خانه پس از تغییر خود را بیش از. علاوه بر این مدیریت باید اطمینان حاصل شود که کسانی که دور از این معدن هنوز هم می تواند قادر به شرکت در فعالیت های استخراج. آن را به انتخاب کارگران خود را از طیف وسیعی از 20 مایل شعاع از معادن. شما ایستاده به از دست دادن در برخی از کیفیت کارگران است.

سیستم امن تحولات

صنعت مدیریت باید به توسعه نوآورانه مدیریت شیوه های امن سیستم کامل ایمنی جاده. معدن سازمان در استرالیا نیاز به صورت منسجم برنامه ریزی است که به اندازه کافی جامع برای اطمینان از ایمنی کارکنان خود را در جاده ها است. در اینجا چند ایده که می تواند کار کند:

• سازمان می تواند به راحتی استخدام چند اتوبوس برای کارکنان خود را که آنها را به کار و بعد آنها را به خانه زمانی که آنها انجام می شود و برای تغییر.

• اطمینان حاصل شود که رانندگان دریافت کامل آموزش رانندگی تحت شرایط خاص.

• مدیریت باید بررسی محدودیت سرعت و معرفی لازم اجرای.

• برنامه به طور منظم چک آپ برای جاده ها و کنار جاده و روشن هر چیزی که ممکن است در نظر گرفته خطرناک

اینها برخی از اساسی ترین نوآورانه, شیوه های مدیریت است که شما ممکن است سعی کنید و پیاده سازی به منظور بدست آوردن بهترین نتیجه را از کارکنان خود را تا آنجا که معدن در استرالیا نگران است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.