دسامبر 10, 2022
نماینده ولی فقیه در همدان: ارتش همیشه برای مردم و در کنار مردم بوده است

نماینده ولی فقیه در همدان: ارتش همیشه برای مردم و در کنار مردم بوده است

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی، نماینده ولی فقیه در استان، ارتش جمهوری اسلامی ایران را همچون دوران دفاع مقدس، با قدرت در خدمت سلامت و امنیت مردم در این ایام دانست و خاطرنشان کرد: رژه سلامت، تعبیر زیبایی است که توسط ارتش برای امروز نامگذاری شده است چراکه رژه سال‌های گذشته برای ایجاد امنیت در کشور و امنیت خاطر در مردم بود و رژه امسال، برای سلامت مردم برگزار شده است.

امام جمعه همدان که در دیدار با فرماندهان ارشد ارتش در استان همدان، سخن می گفت، ضمن تبریک این روز به ارتش، افزود: باید از ارتش و نیروهای مسلح به خاطر حضور پر قدرت در اتفاقات اخیر که انصافا حضور خیلی خوبی هم بوده، تقدیر به عمل آوریم.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح ما هرجا که منافع مردم باشد حضور دارند، گفت: ضدعفونی، استفاده از تجهیزات برای مقابله با این ویروس در شهرها و معابر، احداث بیمارستان‌ صحرایی که نشان از سرعت عمل و دقت بالا و هم توانایی در بحث عملی آنها دارد همه و همه حرکت‌های خوبی بود که توسط نیروهای مسلح و ارتش ما در این مدت انجام شده است.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه امروز ارتش کارگاه‌های تولید لباس نظامی خود را تبدیل به تولید تجهیزات پزشکی کرده است، تاکید کرد: این نشان از همدلی مثال زدنی همه ارگان ها و نهادهای حاکمیتی و مردمی در کشور است که توانسته‌اند در کنار هم بسیار خوب عمل کنند.

وی با تقدیر از فعالیت‌های انجام گرفته توسط ارتش، عنوان کرد: گاهی اوقات در فضای رسانه‌ای کشور، کوچکترین کار طرف مقابل بسیار برجسته می‌شود در حالی که اقدامات و خدمت‌رسانی‌های مهمی که توسط نیروهای مسلح ما انجام شده آنچنان که باید مورد توجه قرار نمی‌گیرد لذا باید در فضای رسانه‌ای این خدمات برجسته و مردم با زحمات شما آشنا شوند.

۴۸

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *