اکتبر 6, 2022

نشست دوباره اعضای هیئت مدیره پرسپولیس با پیروانی و گل محمدی

[ad_1]

افشین پیروانی و یحیی گل‌محمدی امروز شنبه در راستای ادامه جلسات هماهنگی بین مدیران باشگاه و کادر فنی که پیش از این نیز برگزار شده بود، در محل باشگاه حضور یافتند و با اعضای هیئت مدیره دیدار کردند.

در این جلسه، طرفین درباره مسائل مختلف مرتبط با تیم و برنامه‌های در دست اقدام به گفتگو پرداختند. همچنین درباره ارزیابی‌ها از شرایط بازیکنان و میزان آمادگی آن‌ها، پیش‌بینی‌ها درباره تصمیم‌های سازمان لیگ و مراجع ذیربط برای صدور اجازه تمرینات و آغاز رقابت‌های فوتبال و هماهنگی‌های مرتبط با این موارد، تبادل نظر شد.

در این نشست، تاکید شد؛ هیئت مدیره مصمم است ضمن در اولویت قرار داشتن مباحث مربوط به سلامت اجتماعی و اعضای تیم‌ها و دیگر دست اندرکاران مسابقات، برنامه‌ریزی‌ها به ‌گونه‌ای باشد که هر زمان نهادهای ذیربط در امر سلامت، بهداشت و فوتبال شرایط را برای آغاز دوباره فوتبال مهیا دانستند،  لیگ جاری در زمانی که ممکن است، ادامه یابد. هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین بر سر مخالفت با نیمه کاره رها شدن رقابت‌های لیگ، اتفاق نظر داشت و آن را اعلام کرد.

همچنین باشگاه پرسپولیس در یک اطلاعیه ای حکم مشاورران این باشگاه را باطل اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است؛

با توجه به مشاهده تعدادی احکام صادره برای افرادی که عملا هیچ حضور و اثربخشی نداشته و بعضا هویت برخی از آنان نیز مجهول و ناشناخته است و به منظور تامین و رعایت حفظ حقوق باشگاه و هواداران عزیز و همچنین در راستای تکالیف و قوانین و مقررات حاکم بر شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس، هر گونه حکم یا ابلاغ صادره معطوف به انجام، اقدام و یا استفاده از خدمات مشاوره‌ای یا عناوین مشابه برای شرکت به اشخاص حقیقی یا حقوقی، که تاریخ صدور آنها تا تاریخ 20 اسفند 1398 بوده است «کان لم یکن» و از درجه اعتبار ساقط می‌شود.

بدیهی است هر نوع استفاده و بهره‌برداری از عنوان مشاور یا عناوین مشابه دیگر به نام پرسپولیس که صدور حکم آنها تا تاریخ ذکر شده بوده است، دارای وصف مجرمانه و جعل عنوان تلقی و اقدامات قانونی مقتضی را در پی خواهد داشت.

256 43

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.