اکتبر 6, 2022

موضع دوم اعتبار سایت است

با توجه به اینکه سیاست های گوگل هر روز به سمتی پیش میرود که به سایت هایی که مخاطب ماندگار بیشتری دارند امتیاز بیشتری بدهد، بنابراین استراتژی های سئو نیز باید به سمتی برود که بیشترین کاربر واقعی را به سایت جذب کند. هدف اصلی کلاه سفید افزایش بازدید و رتبهی بالا در نتایج نیست (هرچند اگر به درستی اجرا شود، درنهایت این اتفاق میافتد)، بلکه هدف شناسایی نیازهای مخاطب و اجرا کردن تاکتیکهایی است که بهترین احساس و تجربه را به کاربر بدهد. به طور کلی وبسایتهای با کیفیتی که به شما لینک دادهاند، باعث میشوند که رتبهی شما بالا رود. پس مدیران سایت باید به این نکته توجه داشته باشند که بک لینک هایی موثر و کاربردی هستند و باعث ارتقای رتبه سایت میشوند که از نظر موتورهای جستجو طبیعی و با شرایط خاص باشند . پس اگر A به B لینک داده، وبسایت B معتبر است. بیش از ۹۰ درصد لینک های این لایه دوفالو هستند. 9.اگر تعداد وبلاگ های شما زیاد است هرگز از وبلاگ ها به یگدیگر لینک ندهید ( از وبلاگ به وبلاگ ) .

در بعضی از منابع گفته میشه که تعداد این لینک ها هر چی بیشتر باشه، تاثیر مثبت تری روی سئوی سایت خواهد داشت. تقریبا همه میدانند که بکلینک از سایتهای دانشگاهی با دامین edu. به این معنی تقریبا تمامی روش هایی که مربوط چند سال گذشته هستند دیگر برای ساخت بک لینک با کیفیت قابل استفاده نیست. اگر تعدادی وب سایت با کیفیت به آن پیوند داشته باشند، آن وب سایت دارای اعتماد بالایی خواهد بود. البته این بدان معنا نیست که هر چقدر تعداد بک لینک های یک سایت بیشتر باشد، جایگاه وب سایت در موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود. در واقع کارشناسان سئوی کلاه سفید از تکنیکهایی استفاده میکنند که طبق قوانین موتورهای جستجو هستند و سعی بر این دارند که بهترین تجربهی کاربری را برای مخاطبان فراهم کنند. با وجود نزدیک به 20 سال از آن زمان، همچنان یکی از بهترین روش ها برای تشخیص کیفیت سایت ها، بک لینک است.

آیا PBN ها یک استراتژی کلاه سیاه هستند؟ همانطور که گفتم گوگل سایتهایی که از سئوی کلاه سیاه استفاده میکنند را شناسایی و جریمه میکند. شما باید از تمامی انواع بک لینک ها خریداری کنید. از همان ابتدا با ورود گوگل به عنوان موتور جستجو، بازی رتبه بندی سایت ها در نتایج تغییر کرد. الگوریتم پنگوئن وبسایتهایی که از استراتژیهای سئوی کلاه سیاه استفاده میکنند را فیلتر میکند. به عنوان مثال یک وبلاگنویس بانفوذ بکلینکی را به وبسایت شما میدهد، بدون اینکه خود شما متوجه شوید و تنها به این دلیل که از مطلب شما خوشش آمده و تصمیم به اشتراک آن گرفته است. در هر صورت ، تصور ادمین وب سایت ها به طور مداوم در مقابل بهبود محاسبات ، تا زمانی که خون گوگل در سال 2014 حباب نشده است ، و یک دسته از معاینه متخصصان آن ، سیستم های عظیم PBN را دنبال کرده و آنها را فلج کرده است.

برای گرفتن بکلینک از این صفحات باید ابتدا آنها را پیدا کنید، با آنها مکاتبه کرده تا در صورت پذیرش لینک محتوای شما را در صفحاتشان قرار دهند. هنگامی که موتورهای جستجو صفحات وب را بررسی میکنند، میتوانند محتوای این صفحات را استخراج کنند و آن را به لیست index خود اضافه کنند. لینک بیلدینگ یکی از اصول و روش های مهم برای صعود سایت شما می باشد و سئوکاران حرفه ای همواره این اصل را ملاک صعود به صفحات آغازین گوگل قرار می دهند. اما چنانچه از پی دی ان استفاده میکنید بایستی بدانید که از کجا و چطور لینک بگیرید که بسیار امر مهمی میباشد که سعی میکنیم در ادامه به این موضوع نیز بپردازیم. با این حساب فقط یک چیزی وجود دارد: شما از بک لینک برای تقویت سئو خارجی خود استفاده میکنید. برای خرید بک لینک با روش قدیمی، معمولا سررسیدی وجود داشت که با اتمام آن لینک شما از سایت نمایش دهنده برداشته می شد.

به عبارت دیگر از دید موتورهای جستجو وجود لینک های خروجی به سایت های معتبر در محتوای سایت شما می تواند سبب افزایش کیفیت و اعتبار محتوای سایت از دید موتورهای جستجو گردد. ساخت لینک طبیعی، وبسایت شما را در صفحهی نتایج موتورهای جستجو بالا میبرد و باعث میشود که موتورهای جستجو شما را قابل اعتماد و معتبر بدانند. تکنیکهای سئویی میباشند که ریسک خیلی کمی دارند و طبق دستورالعملهای وبمسترینگ موتورهای جستجو مثل گوگل و Bing طراحی میشوند. برای جلوگیری از دریافت پنالتی گوگل، شرکتهای سئو تکنیکهای کلاه سفید را در مقابل تکنیکهای کلاه سیاه پیشنهاد میدهند. از گذشته هر چقدر دورتر و به امروز نزدیک تر می شویم از اهمیت تعداد بک لینک کاسته و به اهمیت کیفیت بک لینک ها افزوده می شود. 8. کلیه دامین ها ایندکس خیلی خوبی در گوگل دارند . گوگل برای انجام این کار الگوریتم پنگوئن را در سال ۲۰۱۲ معرفی کرد. در ادامه انواع بکلینکها را معرفی و مشخص میکنم که نباید از کدام نوع استفاده کنید تا جریمه نشوید. اگر می توانید از سرشناس های حوزهی خود دعوت کنید تا برای شما یک مقالهی منحصربهفرد برای یک موضوع خاص بنویسند، تا آن را در سایت خود منتشر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.