دسامبر 6, 2022

معایب و مزایای لیفان ایکس 60

به علت محبوبیت بالای خودروهای چینی در بازار ایران مخصوصا ماشین لیفان، در تیکوما ما قطعات یدکی ماشین های گوناگون مانند لوازم یدکی لیفان و لوازم یدکی دیگر ماشین های کره ای و خودروهای چینی را در اختیار مشتریان گرامی می گذاریم. امکان تنظیم صندلی راننده به صورت برقی و گرمکن صندلی راننده در 6 جهت از دیگر ویژگیهای این مدل از لیفان می باشد. در لیفان 820 به جای 2 کیسه هوا از 6 کیسه هوا استفاده شده است که باعث میشود راننده و سرنشینان از ایمنی کاملی برخوردار باشند. ترمزهای دیسکی، ترمز ضدقفل ABS، توزیع الکترونیکی نیرو ترمز EBD، حسگر پارک عقب و دو عدد کیسه هوا راننده و سرنشین.

قطعات جلوبندی لیفان مانند کمک فنر و طبق ، قطعات یدکی موتور لیفان مانند صافی بنزین و فیلتر هوا و فیلتر روغن، چراغ جلو لیفان، قطعات یدکی بدنه ماشین لیفان مانند چراغ جلو و چراغ عقب و سپر ها، سوئیچ ماشین لیفان و دیگر آپشن های خودروی لیفان. سیستم جلوبندی اهمیت بسیار زیادی دارد.

با این وجود تجهیزات ایمنی این خودرو چندان خارقالعاده نبوده و نمیتوان امید زیادی به لوازم یدکی لیفان شهریار آپشنهای حفاظتی بست. به دلیل اینکه لوازم تقلبی بسیار زود مستهلک می شوند، باید در خرید لوازم یدکی لیفان 620 بسیار دقت شود تا بتوان لوازم یدکی اورجینال را تهیه کرد. توجه داشته باشید که به علت گران بودن قطعات خودروهای وارداتی، قطعات تقلبی با قیمت کمتر در بازار وجود دارند. قطعات جلوبندی لیفان X60 در نمونه های وارداتی، ایرانی و شرکتی اصلی و با کیفیت های مختلف قابل خریداری است. هم چنین در صورتی که یکی از قطعات جلوبندی خودرو با مشکل مواجه شد بهتر است که هر چه سریع تر به تعمیر یا تعویض آن قطعه اقدام کنید.

لیفان X60 یکی دیگر از خودروهای خانواده لیفان است که توسط شرکت خودرو سازی کرمان موتور پس از لیفان 520 و لیفان 620 وارد بازار شد. خدمات پس از فروشی که توسط شرکت کرمان موتور ارائه می شود، یکی از مزایای لیفان X60 به حساب می آید. لیفان یک شرکت خودروسازی چینی است که در سال 1992 تاسیس شده است. لیفان از جمله شرکت های خودرو سازی در کشور چین است این کمپانی از سال ۲۰۰۵ شروع به تولید محصولات خود نمود. گروه خودروسازی و لوازم یدکی لیفان در سال 2006 که اولین نسخه از خودروهای لیفان 520 را در جهان عرضه کرد توانست بهصورت رسمی خود را به جهان نشان داده و وارد بازار رقابت صنعت اتومبیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *