سپتامبر 25, 2022
معاون سیاسی استاندار همدان: احیای ارزشهای دفاع مقدس، تکلیف همگانی است

معاون سیاسی استاندار همدان: احیای ارزشهای دفاع مقدس، تکلیف همگانی است

[ad_1]

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ مصطفی آزادبخت در جلسه تقدیر از مدیران دستگاه‌های همکار در تولید کتاب‌های صوتی دفاع مقدس گفت: تلاش برای احیا ی ارزشهای دفاع مقدس و مجاهدت‌های رزمندگان تکلیفی بر دوش تک تک افراد جامعه و به خصوص مدیران است.

وی خاطرنشان کرد: همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی بیانگر روحیه جهادی و فرهنگ حاکم بر سازمان آنها است که باید از مجموعه کاری آنها تقدیر کرد.

مدیرکل بهزیستی استان همدان نیز در این جلسه گفت: با انعقاد تفاهم نامه همکاری با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ۵ عنوان کتاب صوتی و ۲ جلد کتاب مرتبط با حوزه کاری بهزیستی از جمله کودکان تولید شد که می‌تواند به نشر ارزیه‌ای دفاع مقدس در بین جامعه هدف کمک کند.

حمیدرضا الوند افزود: با بهره گیری از ظرفیت جامعه هدف بهزیستی می‌توان ضمن استفاده از توانمندی‌ها، در تولید آثار فاخر در حوزه دفاع مقدس به ترویج و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمک کرد.

وی اضافه کرد: باید با راه اندازی انجمن شعر و تئاتر دفاع مقدس متناسب با شرایط فعلی موجود به زنده نگه داشتن فرهنگ دفاع مقدس کمک کرد.

در ادامه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ضمن قدردانی از مدیران و رابطین دستگاه‌ها در اجرایی کردن تفاهم نامه‌ها گفت: عملیاتی کردن این تفاهم نامه‌ها جز با تفکر و پیگیری بسیجی وار مدیران و رابطین دستگاه‌های همکار ممکن نبود.

سردار مهدی ظفری تولید ۵ عنوان کتاب صوتی دفاع مقدس شامل خواب‌هایی از بهشت، صبر زرد، قصه من و بابام، بابای نه سالگی و فانوس حرم و دو عنوان کتاب ماهی پولکی و خواب‌هایی از بهشت را حاصل این هماهنگی اعلام کرد.

48

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.