سپتامبر 23, 2021

مشاور من است یک فروشنده و یا یک امانتی?

[ad_1]

بسیاری از مصرف کنندگان قادر به تعیین اینکه آیا خود مشاور در حال انجام کار درست برای آنها. وجود دارد تعدادی از راه های عینی خود را نگاه مالی طرح ها و نمونه کارها به درک که آیا شما در حال کار با یک فروشنده و یا یک امانتی.

در اینجا یک زن و شوهر از نمونه هایی است که در خدمت به عنوان پرچم قرمز افتراق بین یک فروشنده و امانتی. هنگامی که شما متوجه یکی از موارد زیر این امر می تواند در بهترین منافع خود را به شروع به جستجو برای یک مشاور.

برای اولین بار ما می توانیم نگاهی به جبران خسارت است. یک مشاور با مسئولیت امانتی باز خواهد شد و تا جلو در مورد آنها چگونه جبران خواهد شد در حالی که کمک به شما برای به دست آوردن اهداف خود است. این را هم می آیند به شکل یک تخت ساعتی و یا درصدی از دارایی های تحت مدیریت هزینه. اگر مشاور شما است نه ذکر غرامت بدون اینکه باعث سپس به احتمال زیاد آنها در حال کار صرفا کردن کمیسیون و مایل به محل شما در این محصول است که مزایای کیف پول خود را اولین و مهمترین.

قطعه بعدی این پازل شامل به دنبال در پرتفوی سرمایه گذاری خود را. بسیاری از افراد خود را یک نمونه از وجوه متقابل و در حالی که این به تنهایی نیست یک پرچم قرمز ما می تواند تعیین اگر مشاور در حال انجام است بهترین چیز برای شما و یا دوباره فقط پرواربندی کیف پول خود را و/یا اعتبار خود را به واسطه قرارداد. سریعترین راه برای پیدا کردن یک پرچم قرمز خواهد بود خواندن این صندوق نماد دارای صدای تیک تیک به گوگل امور مالی. برای مثال در نوع “OEGAX” و پایین صفحه به کلیدی “آمار” در ستون سمت راست شما یک بار جلو از 5.75% و هزینه نسبت 1.62%. این به این معنی اگر شما سرمایه گذاری از $10,000 به این صندوق شما خواهد شد به اتهام هزینه از 5.75% یا $575 دلار (در حال حاضر سرمایه گذاری اولیه خود را است $9,425) با reoccurring سالانه هزینه 1.62% از سرمایه گذاری خود را. اگر این سرمایه گذاری بالا می رود یا پایین, مشاور هنوز هم پرداخت می شود و پرداخت می شود به جلو برای شما فروش این صندوق! آیا این فرمول به یک مشاور هیچ انگیزه ای برای اطمینان از سرمایه گذاری خود را در حال ساخت پول ؟ هیچ! در حال حاضر آنچه می شکند پشت شتر است و اگر آنها “تعیین” پایین جاده وجود دارد بهتر است یک صندوق برای شما آنها را تجارت و دوباره دریافت کمیسیون از هر بار. در چشمان من یک مشاور باید فقط پرداخت زمانی که آنها در حال ساخت شما پول نمی حرکت پول در اطراف. در حال حاضر اگر شما در حال پرداخت این مشاور 1-2 ٪ از دارایی های تحت مدیریت آنها را به دریافت این هزینه همراه با هر کمیسیون تولید (بحث در مورد تضاد منافع).

به عنوان مثال نهایی (این مقاله) ما همچنان به نگاه در پرتفوی سرمایه گذاری خود را. اگر شما در حال سرمایه گذاری در صندوق های متقابل با هیچ “فروش بارهای” و پرداخت خود را مشاور یک درصد از دارایی های تحت مدیریت در اینجا این است که چگونه برای تعیین اگر آنها در حال اقدام در بهترین منافع خود را. وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد که تماس خود را با مشاوران اما واقعا هیچ دانش فعال در بازارهای مالی; این را در نظر بگیرید تا من بیانیه است. اگر شما یک مشاور با دانش زیادی از بازارهای مالی در حالی که شارژ شما و مشتریان شما یک 1.5% هزینه و تا به حال یک انتخاب یا محل آنها را به صندوق ها با هزینه های اضافی و یا خرید سهام فردی یا ETFs به ساخت یک نمونه است که شما قرار می دهد در کنترل هزینه (و امیدوارم با گرفتن نتایج بهتر) که شما انتخاب می کنید ؟

من واقعا امیدوارم که اطلاعات فوق را به شما بینش بهتر در مورد سرمایه گذاری های خود و مشاور. وجود دارد بسیاری از راه های دیگر برای ارزیابی سرمایه گذاری های خود و رابطه, اگر شما می خواهم به بحث در مورد بیشتر لطفا احساس رایگان برای تماس با من به طور مستقیم در [email protected] برای راه اندازی یک کنفرانس تلفن یا ویدئو کنفرانس از طریق اسکایپ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *