سپتامبر 23, 2021

مشاوره معامله در بازار فارکس – درمان معاملات ارز به عنوان یک کسب و کار و دستاوردهای بزرگ

[ad_1]

از نظر مشاوره معامله در بازار فارکس به من می دهد هر معامله گر جدید است که برای درمان فارکس به عنوان یک کسب و کار جدی است و شما می توانید مقدار زیادی از پول و در این مقاله من به شما چگونه نشان می دهد اما اگر شما چیزی است که اکثر معامله گران انجام و درمان به عنوان یک سرگرمی و یا فقط در تجارت با هیچ طرح کسب و کار شما در حال رفتن به از دست دادن پول است. بیایید نگاهی به در چگونه به مقدار زیادی از پول معاملات ارز است.

هنگامی که شما شروع هر کسب و کار شما باید یک طرح و معامله در بازار فارکس متفاوت است و طرح خود را شامل:

– تحقیقات از تمام اصول را با کسب و کار شما در عمل و توسعه یک استراتژی برای سود.

– تجزیه و تحلیل سربار و درآمد را به شما بدهد واقعی سود هدف است.

چگونه بسیاری از معامله گران شروع با یک برنامه مانند بالا قبل از آنها تجارت ؟

بسیاری نیست بنابراین اجازه دهید نگاهی به آنچه شما نیاز به انجام به پول و کار در سود است.

اگر شما مالک کسب و کار شما می دانید اصول اولیه در مورد خود بازار و همان درست است در بازار فارکس. شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به پول و طراحی یک سیستم به کار خود را در بازار و این شامل حال توسعه یک استراتژی است که ساده است برای انجام به دلیل خوب معامله در بازار فارکس سیستم های ساده هستند و بنابراین آسان برای یادگیری است.

مشکل واقعی برای بسیاری از معامله گران است که آنها نمی دانند که اصول و آنها نمی یک طرح توسعه و در نهایت از دست دادن. آنها سعی و تجارت اخبار را دنبال تجارت یا استفاده از روبات و فکر می کنم آنها می توانید یک برش کوتاه به موفقیت و آنها را از دست بدهند. اگر شما می خواهید برای برنده شدن شما باید برای انجام تحقیقات خود را در قبول مسئولیت و اجرای طرح های خود را با توجه به نگه داشتن کسب و کار خود و سربار و سود بزرگتر است که کلید واقعی برای موفقیت است.

کلید موفقیت کسب و کار

کلید فارکس است برای اطمینان از درآمد خود را بیش از خود را سربار و یا تبدیل به تجاری این به این معنی نگه داشتن تلفات پایین و مطمئن شوید که سود خود را بزرگتر! اکثر معامله گران موفق به انجام این کار و دلیل آنها انجام شده است – آنها می خواهند به پول در بخش عمده ای از معاملات خود را, اما این است که ممکن است شما را به یک سربار را به نفع خود, بنابراین در نظر گرفتن ضرر و زیان بخشی از کسب و کار شما – کلید پیروزی است که برای حفظ بالای سر خود را پایین.

شما برنده خواهد شد 90 درصد از معاملات خود را به عنوان بسیاری از مردم به شما بگویم که شما برنده خواهد شد احتمالا بیش از 50 درصد است اما مهم نیست که به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ و خود را سربار ( زیان) کوچک کسب و کار شما هنوز هم می توانید کلی سود اگر شما معاملات سود آور برای پوشش از دست دادن عزیزان و به طور کلی سود.

همه صاحبان کسب و کار خواهد می دانم که آنها را مجبور متعدد زیان های روشنایی و گرمایش و دستمزد و مالیات بر اجاره و غیره اما آنها همچنین می دانیم که آنها باید آنها را به دست آورید و آن را در واقع همان در بازار فارکس ضرر و زیان خود را بالای سر خود را و معاملات خود را برنده می تواند آنها را پوشش میدهد و شما را به یک مقدار زیادی از پول. به ماندن در کسب و کار شما باید نگه دارید در بالای سر به پایین.

چقدر پول می تواند شما را ؟

یک هدف واقع بینانه رشد در هر سال 50 – 100% این شکل ورزشگاه اما یکی که خوب است به هدف و بر خلاف بسیاری از کسب و کارهای دیگر فارکس کسب و کار نیاز به تلاش بسیار کمتر به سود بزرگ thmost کسب و کارهای دیگر و من می دانم که بسیاری از معامله گران که 100% سالانه سود در حدود یک ساعت در روز – چه کسب و کار های دیگر می تواند به شما چنین سود بزرگ در زمان بسیار کمی است ؟

من نمی توانم فکر می کنم از هر کسب و کار با چنین پاداش بزرگ به تلاش شما را به آن قرار داده است. اگر شما خود در بازار فارکس کسب و کار به طور جدی, شما می توانید مقدار زیادی از پول, اما اگر درمان آن را به عنوان یک سرگرمی و یا یک قمار (به عنوان بسیاری از معامله گران را) به شما خواهد شد پیوستن به 95% بازنده درمان آن را به عنوان یک کسب و کار جدی است و شما می تواند شما را فوق العاده درآمد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *