دسامبر 10, 2022

مشاوره رایگان ازدواج آنلاین – مشاور شما

شاید ظاهر او جذاب باشد اما نمی توانید حرف های او را باور کنید شما هرگز نمی فهمید که جایگاه شما در زندگی این افراد کجا است و باید برای جایگاه خود بجنگید. شوهر او، که او را مایک مینامیم، ممکن است شغلی داشته باشد که احتیاج به اضافهکاری زیادی داشته باشد، همچنین او سرگرمیهایی دارد که در اوقات بیکاریاش به آنها میپردازد، اما لورا در آنها شرکت نمیکند. در ازدواج موفق زن و شوهر همه چیز را سیاه و سفید نمی بینند. پس مشاوره قبل از ازدواج چیست ؟ شما حتما قبل از رفتن به خارج از کشور افسردگی خودتون رو بهبود بدید؛ زمانی که خارج از کشور برید به دلیل دوری از خانواده و تنهایی و شرایط خاص متفاوت و خاص اونجا ممکنه افسردگیتون شدید تر بشه. درسته که همسرتون در زمینه مشاوره رفتن همکاری نمی کنن بهتره خود شما به مشاوره مراجعه کنید و شرایط رو برای متخصص شرح بدید راهنماییتون میکنه که چه جوری با همسرتون برخورد کنید یا راضیشون کنید که پیش مشاور بیان. چنانچه در شرف ازدواج هستید و یا قبلاً ازدواج کردهاید ولی تعارضاتی در روابط و زندگی شما وجود دارد که رابطه زناشویی شما را به سمت خطرات عدم حل تعارض و فاصله و جدایی سوق دادهاست، به منظور دریافت مشاوره ازدواج، مراجعه به کلینیک روانپزشکی و روانشناسی ویان به مدیریت دکتر سامرند سلیمی که در این حوزه فعالیت دارد، به شما توصیه میشود.

مشاوره ازدواج شهرری
حتما که نباید با اون دوستان قدیمیت همش رابطه مشاور ازدواج لاهیجان داشته باشی. نمیخوام هم کسی رو مقصر بدونم حتی اون فرد(تلاش برای قضاوت نکردن چه به درست چه به غلط باعث شده بود که هیچ وقت جواب مشخصی برای این طور رفتار ها نداشته باشم و همیشه در حال جست و جوی جواب باشم یعنی نخواستم اسم بذارم و بگم فلان ادم بده یا خوبه. هر وقت که مشکلی یا حرف و حدیثی بین من و همسرم پیش میاد،بعد از اون من سکوت میکنم و هیچ حرفی نمیزنم یعنی حتی حرف دلم را نمیتونم بزنم یا مشکل پیش اومده رو نمیتونم شفاف کنم تا تموم بشه، این حرف نزدن من دلیلش اینه که نمیدونم چی بگم یا از کجا شروع کنم یا چیکار کنم، همینطوری درمونده میمونم این جو یا همون سکوت، شده که یک هفته طول کشیده، این جو هم خودمو بیشتر اذیت میکنه و هم همسرمو. این مشکل به ایده ال گرایی من ربط داشت و سختی تو هضم این مطلب که این کشور هر روز وضعیتش بدتر میشه. خوشبختانه با افرادی صحبت در این مورد و درکم کردن و این PTSD هم که بود/هست به خاطر تناقضاتی بود که در ذهنم شکل گرفته و تو چند روز گذشته خیلی حالم بهتر شده و کمی وقت میگیره تا حالم کامل خوب بشه.

سلام خدمت شما دوست عزیز درک کردن دیگران و همدلی کردن با دیگران بخشی از هوش هیجانی هستش که با آموزش میشه بهبود داد و تقویتش کرد. تا زمانی که خودت رو دوست نداشته باشی و خودت رو قبول نداشته باشی نمیتونی در هیچ زمینه ای موفق بشی. در موارد دیگر، ممکن است یک یا هر دو طرف به مشاوره بپردازند تا از این طریق درباره احساسات خود صحبت کنند و هویت خود را بعد از طلاق دریابند. در ادامه آدرس کلینیک مشاوره روانشناسی شرق تهران آورده شده است. این اختلالات معمولا ریشه در کودکی و یا نوجوانی فرد دارد. با عرض سلام و خسته نباشید امیدوارم حالتون خوب باشه من خیلی ناراحتم و افسردم اخه من کسایی رو دوست دارم ک دوسم ندارن و اونا توهین میکردن و یا بلاک و من خیلی دلم شکسته بعد اینک خیلی استرس دارم واسه اینک قبلا پام پیچ میخورد ولی الان خداروشکر بخاطر عملی ک چندسال پیش کردم خوب شدم و بهترم ولی دویاره میترسم پام پیچ یخوره بیشتر استرسم مال همینه و اینک فکر میکنم دیگران بهم حسودی میکنند نمیدونم این فکرم درسته یا غلط و اینک با دوستام چیکار کنم قراموششون کنم؟ این آزمایش به این صورت است که در آزمایشگاه نمونه خون شما را با سه نمونه A، B و پادتن ترکیب میکنند، تا بفهمند پادتنزایی در خون وجود دارد یا خیر؟

افرادی که با یکدیگر فامیل و هم خون هستند و تصمیم میگیرند بچه دار شوند، درباره احتمال وقوع نقایص ژنتیکی بهتر است با به مشاور ژنتیک مراجعه کنند. اعتماد به نفست هم باید بالا ببری. میخوام به خودم کمک کنم.(متاسفانه پیش روانشناس هم نمیتونم بروم چون اگر والدینم متوجه افسردگی من بشوند مانع تحصیل من در پزشکی و خارج از کشور می شوند) لطفا بگین چکار باید بکنم؟ علائم افسردگی نسبتا شدید رو دارم و ۲-۳ ماه دیگه برای تحصیل به خارج از کشور میرم ولی خیلی تنهام و حالم خوب نیست. قطعا خیر. من بحث اصلیم این فرد نبود بلکه وضعیتی که تو این کشور هست و هیچ نظارتی هیچ جا نیست. سلام خدمت شما دوست عزیز این علائمی که شما مطرح کردید نشانه هایی از افسردگی بعد از سوگ است. بچه ها را هم وارد قضیه کنید و آنوقت است که داستان ازدواج سخت تر هم می شود. افزایش میزان آمار طلاق در کشور باعث شده تا افراد بیشتری از مشاوره پیش ازدواج مراجعه کنند. چراکه اولویت اول افراد برای بیان مشکلات و احساسات مخفی شده، تجربه امنیت و اعتماد است. یکی از محدودیت ها برای خواستگاری و ارائه پیشنهاد ازدواج، ازدواج با محارم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *