ژانویه 25, 2022

مزایای تحصیل علوم اطلاعات

[ad_1]

پتانسیل پشت داده های علوم

اطلاعات علم مطالعه از داده ها و چگونه می توان آن را مورد سوء استفاده و دستکاری به منظور حل مشکلات کسب و کار به منظور افزایش تجربه کاربر و ساخت ماشین آلات دقیق تر. دنیای دیجیتال به تازگی متوجه شدم بسیار زیاد نیاز به اطلاعات دانشمندان به حل مشکلات با استفاده از داده و از آن به بعد این حرفه در حال رشد است با فراز و نشیب.

چرا شما باید دنبال اطلاعات علم ؟

هنگامی که ما فکر می کنم از اطلاعات ما در واقع تمایل به فکر می کنم از 0s و 1s و بیشتر از فناوری اطلاعات در صنایع مانند رسانه های اجتماعی, e-commerce, بلوک های زنجیره ای, crypto-تکنولوژی و غیره. اما داده های علمی است که به مراتب بیشتر از فقط که. داده های در حال تولید در مقدار بسیار عظیمی در هر زمینه توان آن را به علم پزشکی برای ذخیره سازی بیماران بیماری می شود آن را بیوانفورماتیک برای تجزیه و تحلیل ژنوم توالی می شود آن را برنامه ریزی شهری برای حل و جمعیت و ترافیک و مشکلات آن اخترفیزیک برای ذخیره سازی داده های نجومی و حتی در ورزش برای جمع آوری داده ها بر روی بازیکنان جنبش ها و سبک های بازی.

اطلاعات دانشمندان در خواست بزرگ هستند در همه جا. شرکت های پرداخت حقوق بالا و قدرت پردازش برای جذب ماهر و حرفه ای برای کار با آنها. تقریبا هر آموزشی-بررسی سازمان و دانشگاه ذکر شده اطلاعات علوم به عنوان بهترین حرفه ای نه تنها در عصر حاضر بلکه از کل قرن 21 است. و دلیل آشکار است-بیشتر و بیشتر داده می شود تولید بیشتر است که نیاز حرفه ای به آنها عمل می کنند.

اطلاعات دانشمندان و چالش ها

  • یک دانشمند داده شروع می شود کار خود را با پرسیدن سوالات خوب و درک آن مشکل است.

  • او جمع آوری داده ها از منابع مختلف و تفسیر آن است. Hadoop یک چارچوب کارآمد برای جمع آوری مقدار زیادی از داده ها از نرم افزار منبع باز داشتن کامپیوتر های شبکه.

  • او/او تغییر داده و آن را تبدیل به مدل آماری. رایج ترین و موثر زبان های برنامه نویسی استفاده می شود برای یادگیری ماشین در حال پایتون و SQL. اکسل و R استفاده می شود برای تجزیه و تحلیل آماری.

  • مدل انتخاب شده است نشان داده شده در نمودار با استفاده از تابلو است که ثابت می شود یک ابزار بسیار کارآمد. مدل و سپس تجربه و پس از آن اعمال می شود برای حل این مشکل است.

چه داده های علوم دوره شامل و آنچه شما می توانید از آن ؟

یک دانشمند داده شده است به یک متخصص در ریاضیات, آمار زبان های برنامه نویسی و حل مسئله. استخراج و بهره برداری از داده ها در واقع به معنای تمام جنبه های اطلاعات علم است. آموزش با تمرکز بر مطالعه عمیق از زبان های برنامه نویسی مانند پایتون و SQL برای یادگیری ماشین و مطالعه اکسل R و ابزار های دیگر مانند تابلو XL خیش جرقه و SAS که کار آسان و کارآمد است.

این دوره متشکل از طول عمر دسترسی از 160+ ساعت آموزش توسط بهترین مدرسان از دانشگاه هاي مشهور و داشتن تجربه در اطلاعات صنعت برای بیش از پانزده سال. علاوه بر این 100+ ساعت دقیق واگذاری و 50+ ساعت از Hadoop و SAS e-learning ویدئوها ارائه شده است. دانش آموز می شود به حضور متعدد آموزشی و فرصت را به کار بر روی حداقل دو پروژه های زنده. قرار دادن کمک نیز در دسترس است برای کمک به دانش آموزان زمین کار رویایی خود را در شرکت های پیشرو.

پس از اتمام این دوره یک دانش آموز دارای گزینه های بسیاری برای کار مانند تجزیه و تحلیل داده های ماشین آموزش و یادگیری عمیق و مهندس و غیره. شغل هیجان انگیز و امیدوار کننده فرصتی برای سریع رشد حرفه ای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *