اکتبر 6, 2022

مذاکره عاقلانه قبل از فروش و حقوق و مواد معدنی

[ad_1]

اگر شما در مورد به وارد مذاکره به فروش مواد معدنی حقوق دانش خود را در مورد ادعای خود را لازم است برای به دست آوردن بهترین میزان در دسترس است. اگر شما فکر می کنم شما فاقد آن هستند در این زمینه بهتر است به استخدام یک وکیل متخصص در این زمینه و یا یک حرفه ای به تور شما را از طریق فرایند استخراج مواد معدنی.

در واقع شما نه تنها مذاکره برای به حداکثر مقدار مواد معدنی در زیر اموال خود را می تواند عملکرد بلکه چگونه محصولات, ساختمان, خانه, نرده ها و سایر زیرساخت ها در سطح اموال خود را در امان خواهد بود زمانی که تجهیزات سنگین می آید. هنگامی که شما انتقال مالکیت خود را به حقوق و مواد معدنی سطح منطقه است که به طور کلی حذف شدند اگر چه در برخی موارد شرکت های مذاکره برای دسترسی نامحدود به آب در اموال خود را. این می تواند یکی دیگر از جنبه به مذاکرات برای فروش مواد معدنی حقوق خارج از مقدار اصلی از خرید.

معمولا شرکت معدن (lesse) را آماده قرارداد فروش حقوق و مواد معدنی که به طور خاص تعریف پارامترهای زمین شناسایی اولیه ذینفعان قیمت خرید انحصار محرمانه بودن و چشم پوشی برای نمونه و خسارت تنبیهی در موارد اختلاف و یا مورد داوری. هنگامی که ماشین آلات سنگین شروع می شود نورد در و سهوا خسارت برخی از اموال خود را وجود دارد ارائه در قرارداد است که می گوید آنها را برای پرداخت خسارت? زمانی که این روشن نیست که در قرارداد آمده است که's زمانی که اختلاف شروع می شود.

وکیل شما می تواند همچنین به شما بگویم که قوانین و مقررات به منظور محافظت از هر دو صاحب ملک و سرمایه گذار. اما هر یک از اموال و مسائل اطراف آن متفاوت است به طوری it's آسان است برای دیدن است که شما می توانید't استفاده از قوانین مناسب و بدون راهنمایی حقوقی. که's چه خود را وکیل کند در ضمن گاهی اوقات دست زدن به مذاکرات است.

شما باید برای خودداری از پریدن از روی پیشنهاد اول به این دلیل که پول بسیار جذاب است. به یاد داشته باشید اولیه قرارداد ارائه حک شده در سنگ. آن's حس مشترک به تاخیر امضای بدون صحبت کردن به وکیل است که می تواند به شما توضیح هر ماده در قرارداد فروش حقوق و مواد معدنی. این lesse معمولا در نظر هر گونه پیشنهادات خود را برای اصلاحات در درون دلیل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.