آگوست 17, 2022

مدیریت درآمد بازنشستگی نمونه کارها: طرح

[ad_1]

دلیل مردم فرض خطرات ناشی از سرمایه گذاری در وهله اول این است که چشم انداز دستیابی به بالاتر “متوجه شدم” نرخ بازگشت کمتر قابل دسترسی است در یک محیط آزاد به خطر… یعنی یک FDIC بیمه حساب بانکی شامل بهره مرکب.

 • بیش از ده سال گذشته چنین خطر ابتلا به رایگان صرفه جویی شده است قادر به رقابت با ریسک رسانه به دلیل نرخ بهره پایین مصنوعی وادار سنتی “محافظ” به صندوق ها و ETF بازار محل.

 • (وجوه و ETFs تبدیل شده اند “جدید” بازار سهام در یک محل که در آن فرد از قیمت سهام را تبدیل به نامرئی سوال در مورد شرکت اصول دیدار با خالی خیره و رسانه ها سر صحبت ما بگویید که افراد دیگر در بازار سهام).

خطر می آید در اشکال مختلف اما متوسط درآمد سرمایه گذار اصلی نگرانی های “مالی” و هنگامی که سرمایه گذاری برای درآمد بدون مناسب طرز فکر “بازار” خطر.

 • ریسک مالی شامل توانایی شرکت های بزرگ و نهادهای دولتی و حتی افراد برای خود افتخار و تعهدات مالی است.

 • ریسک بازار با اشاره به این یقین مطلق است که همه اوراق بهادار قابل عرضه در بازار را تجربه نوسان در ارزش بازار… گاهی اوقات بیشتر از دیگران, اما این “واقعیت” نیاز به برنامه ریزی و رسیدگی هرگز نمی ترسید.

 • سوال: آیا تقاضا برای سهام فردی است که فشار و صندوق ETF قیمت و یا بالعکس ؟

ما می تواند به حداقل رساندن ریسک مالی با انتخاب تنها با کیفیت بالا (درجه سرمایه گذاری) اوراق بهادار و تنوع بخشی به درستی و با درک است که ارزش بازار تغییر است که در واقع “درآمد بی ضرر”. با داشتن یک برنامه اقدام برای برخورد با “ریسک بازار” ما در واقع می تواند تبدیل آن به فرصت های سرمایه گذاری.

 • چه بانک ها را به مقدار مورد علاقه آنها تضمین به سپرده گذاران ؟ آنها سرمایه گذاری در اوراق بهادار است که پرداخت یک نرخ ثابت از درآمد صرف نظر از تغییرات در ارزش بازار است.

شما لازم نیست که به یک سرمایه گذاری حرفه ای مدیر برای مدیریت پرتفوی سرمایه گذاری خود را حرفه ای. اما شما نیاز به یک برنامه بلند مدت و می دانم چیزی در مورد تخصیص دارایی… اغلب سوء استفاده و اشتباه, نمونه برنامه ریزی/سازمان ابزار.

 • برای مثال سالانه نمونه کارها “ایجاد توازن” است که نشانه ای از ناکارآمد تخصیص دارایی. تخصیص دارایی ها نیاز به کنترل هر تصمیم سرمایه گذاری در طول سال هر سال بدون در نظر گرفتن تغییرات در ارزش بازار است.

مهم است به رسمیت شناختن که شما لازم نیست, سلام فن آوری, کامپیوتر, برنامه, اقتصادی, سناریو شبیه سازی تورم برآوردگرهای یا بازار سهام پیش بینی به دریافت خود را به انتظارنشسته بودند تا به درستی با درآمد بازنشستگی خود را هدف.

آنچه شما نیاز دارید این است که عقل سلیم و منطقی انتظارات صبر و نظم و نرم دست و یک اندازه راننده. از “بوسه اصل” باید پایه و اساس سرمایه گذاری خود را طرح; ترکیب درآمد اپوکسی نگه می دارد که ساختار امن و مطمئن در طول دوره رشد و نمو.

علاوه بر این تاکید بر “سرمایه در گردش” (به عنوان مخالف به ارزش بازار) کمک خواهد کرد که شما را از طریق تمام چهار پایه نمونه کارها مدیریت فرآیندهای. (کسب و کار رشته, به یاد داشته باشید PLOC?) در نهایت یک شانس برای استفاده از چیزی است که شما آموخته شده در دانشگاه!

برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی

درآمد بازنشستگی نمونه کارها (تقریبا تمام پرتفوی سرمایه گذاری تبدیل شدن به بازنشستگی اوراق بهادار در نهایت) مالی است قهرمان است که به نظر می رسد در صحنه فقط در زمان برای پر کردن شکاف بین آنچه شما نیاز دارید برای بازنشستگی و پرداخت تضمین شده به شما را دریافت خواهد کرد از عمو و/یا کارفرمایان گذشته.

چگونه قوی نیروی سوپر قهرمان نیست بستگی به اندازه ارزش بازار تعداد; از بازنشستگی دیدگاه این درآمد تولید شده در داخل صحنه و لباس است که سپر ما از مالی خائنانی. کدام یک از این قهرمانان آیا شما می خواهید سوخت کیف پول خود را ؟

 • یک میلیون دلار VTINX نمونه کارها است که تولید حدود 19,200 سالانه صرف پول است.

 • یک میلیون دلار, خوب, متنوع, درآمد, CEF نمونه کارها است که به تولید بیش از 70.000 دلار سالانه… حتی با همان حقوق صاحبان سهام تخصیص به عنوان پیشتاز صندوق (فقط 30 درصد).

 • یک میلیون دلار نمونه کارها از GOOG NFLX و FB که تولید بدون صرف پول در همه.

من شنیده ام که 4% در قرعه کشی از درآمد بازنشستگی نمونه کارها است که در مورد عادی اما چه می شود اگر که نیست به اندازه کافی خود را برای پر کردن “شکاف” و/یا بیشتر از مقدار تولید شده توسط نمونه کارها. اگر هر دو از این “چه ifs” اثبات امامت و… ، از آن یک تصویر زیبا.

و آن را زشت تر می شود و نه به سرعت زمانی که شما نگاه کردن به درون واقعی خود را 401k ایرا TIAA CREF راث ، نمونه کارها و تحقق بخشیدن به آن است و نه تولید و حتی نزدیک به 4 درصد در واقعی spendable درآمد. بازگشت کل بله. متوجه شدم spendable درآمد, ‘fraid نیست.

 • مطمئن شوید که خود را نمونه کارها شده است “در حال رشد” در ارزش بازار بیش از ده سال گذشته اما این احتمال وجود دارد که هیچ تلاش ساخته شده است برای افزایش درآمد سالانه تولید می کند. بازارهای مالی در زندگی ارزش بازار تجزیه و تحلیل, و تا زمانی که بازار می رود تا هر سال ما در حال گفت که همه چیز خوب است.

 • پس چه می شود اگر خود را “شکاف” است که بیش از 4 ٪ از نمونه کارها خود را; اگر چه نمونه کارها خود را است تولید کمتر از 2% مانند پیشتاز بازنشستگی صندوق درآمد; و یا اگر در بازار متوقف می شود رشد بیش از 4 درصد در سال و… در حالی که شما هنوز هم تهی سرمایه در 5% و 6% یا حتی 7% clip???

کمتر محبوب (فقط در سبد فردی) پایان بسته درآمد صندوق رویکرد اطراف برای چند دهه بوده است و همه از “چه ifs” پوشش داده شده است. آنها در ترکیب با درجه سرمایه گذاری ارزش سهام (IGVS) دارای توانایی منحصر به فرد به استفاده از ارزش بازار نوسانات در هر دو جهت افزایش پرتفوی و درآمد تولید ماهانه هر سرمایه گذاری مجدد روش.

 • ماهانه سرمایه گذاری مجدد باید هرگز تبدیل به یک قطره (سود سهام سرمایه گذاری مجدد طرح) رویکرد لطفا. درآمد ماهانه باید هم مخلوط انتخابی برای سرمایه گذاری مجدد که در آن بسیاری از “بنگ برای جفتک انداختن” می توان به دست آورد. هدف این است که برای کاهش هزینه پایه هر سهم و افزایش موقعیت عملکرد… با یک کلیک ماوس.

درآمد بازنشستگی برنامه ای است که تمرکز تنها بر ارزش بازار رشد محکوم است از شر webblog حتی در IGVS. همه نمونه کارها برنامه نیاز به یک درآمد متمرکز دارایی تخصیص حداقل 30 درصد بعضی اوقات بیشتر اما هرگز کمتر است. همه امنیت فردی خرید تصمیم گیری نیاز به حمایت عمل “رشد هدف در مقابل درآمد هدف” تخصیص دارایی طرح است.

 • این “سرمایه در گردش” مدل 40+ سال آزمایش خلبان خودکار تخصیص دارایی سیستم است که تقریبا تضمین درآمد سالانه رشد استفاده می شود که به درستی و با حداقل 40 درصد درآمد هدف تخصیص.

زیر گلوله امتیاز درخواست برای تخصیص دارایی طرح در حال اجرا فرد مشمول مالیات و مالیات معوق اوراق بهادار… نه 401k زیرا آنها به طور معمول نمی تواند تولید درآمد کافی است. چنین طرح هایی باید اختصاص داده شده به حداکثر ممکن ایمنی در ظرف شش ماه از بازنشستگی و بیش از نورد به شخصا به کارگردانی ایرا به عنوان به زودی به عنوان جسمی ممکن است.

 • این “درآمد هدف” تخصیص دارایی ها آغاز می شود و در 30 درصد از سرمایه در گردش صرف نظر از اندازه نمونه کارها سرمایه گذار سن یا میزان دارایی های مایع در دسترس برای سرمایه گذاری است.

 • راه اندازی اوراق بهادار (کمتر از $30,000) باید بدون حقوق صاحبان سهام جزء و بیش از 50% تا شش ارقام رسیده است. از 100k $(تا سن 45) به عنوان کمی تا 30 درصد به درآمد قابل قبول است اما نه به خصوص درآمد مولد.

 • در سن 45 یا $250k حرکت به 40 درصد درآمد هدف; 50% در سن 50 سالگی و 60 درصد در سن 55 و 70 درصد درآمد هدف اوراق بهادار از سن 65 یا بازنشستگی هر کدام که می آید برای اولین بار.

 • درآمد هدف طرف از نمونه کارها باید نگه داشته شود به عنوان سرمایه گذاری به طور کامل به عنوان امکان پذیر است و تمام دارایی تخصیص تعیین باید بر اساس سرمایه در گردش (برای مثال نمونه کارها هزینه بر اساس); نقدی در نظر گرفته شده است بخشی از سهام و یا “رشد هدف” تخصیص

 • سهام سرمایه گذاری محدود به هفت سال تجربه سهام CEFs و/یا “درجه سرمایه گذاری ارزش سهام” (به عنوان تعریف شده در “شستشوی مغزی” کتاب ).

حتی اگر جوان هستید, شما نیاز به متوقف کردن سیگار کشیدن به شدت و به توسعه و رشد جریان درآمد. اگر شما در حفظ و درآمد رو به رشد بازار رشد ارزش (که شما در حال انتظار برای عبادت) را به مراقبت از خود. به یاد داشته باشید, بالاتر از ارزش بازار ممکن است افزایش کلاه اندازه, اما آن را نمی پرداخت صورتحساب.

بنابراین این طرح است. تعیین درآمد بازنشستگی خود را نیاز دارد; شروع برنامه های سرمایه گذاری با درآمد تمرکز; اضافه کردن سهام به عنوان سن شما و نمونه کارها خود را مهم تر می شود; در هنگام بازنشستگی از بافندگی و یا نمونه کارها اندازه جدی می شود, ایجاد درآمد خود را با هدف تخصیص جدی نیز هست.

نگران نباشید در مورد تورم بازار یا اقتصاد… خود تخصیص دارایی شما را حفظ خواهد کرد در حال حرکت در مسیر درست در حالی که آن را با تمرکز بر رشد درآمد خود را هر سال.

 • این نکته کلیدی از کل “درآمد بازنشستگی آمادگی” سناریو. هر دلار اضافه شده به نمونه کارها (و یا به دست آمده توسط نمونه کارها) است مجددا اخذ و با توجه به “سرمایه در گردش” تخصیص دارایی. زمانی که درآمد تخصیص بالای 40 درصد را درآمد افزایش جادویی هر سه ماهه… بدون در نظر گرفتن آنچه که در بازارهای مالی است.

 • توجه داشته باشید که تمام IGVS پرداخت سود سهام آن نیز divvied تا با توجه به تخصیص دارایی.

اگر شما در عرض ده سال از سن بازنشستگی رو به رشد جریان درآمد است که دقیقا آنچه شما می خواهید برای دیدن. استفاده از همان روش به خود جامعه جراحان ایران (از جمله 401k rollover) را تولید و درآمد کافی برای پرداخت RMD (مورد نیاز اجباری توزیع) و قرار دادن شما در یک موقعیت برای گفتن بدون رزرو:

نه بازار سهام اصلاح و نه افزایش نرخ بهره خواهد شد که تاثیر منفی بر درآمد بازنشستگی; در واقع, من قادر به رشد درآمد من حتی بهتر در هر محیط زیست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.