سپتامبر 25, 2022

مامان کجا Bitcoins آمده است ؟ استخراج بیت کوین توضیح داد

[ad_1]

“مامان کجا Bitcoins آمده است؟” خوب شما ببینید زمانی که براق و جوان Bitcoin جلب چشم بلند پروازانه خیش و چون آنها عاشق یکدیگر بسیار …

صبر کنید که's بدیهی است که بیش از حد دشوار است برای حل اینجا. علاوه بر این تمام هدف این است که به نگه داشتن چیزهای ساده است. به هر حال Bitcoins ساخته شده با حل مسائل ریاضی پیچیده. این است که با یک ماشین قدرتمند است که ساخته شده است برای حل این مشکلات ریاضی. این فرایند است که به نام استخراج از معادن. افرادی که صاحب این ماشین به پول استخراج بیت کوین به نام کارگران معدن. هنگامی که یک دسته از مشکلات حل می شود شناخته شده به عنوان یک بلوک. بلوک های تایید شده توسط کاربران دیگر و هنگامی که آنها را تایید آنها اضافه شده به آنچه که به نام بلوک های زنجیره ای. این زنجیره همچنان به رشد با یک بلوک جدید اضافه شده به آن را تقریبا هر 10 دقیقه. این زنجیره ای است که واقعا فقط یک استاد معین که ادامه خواهد داد به رشد می کنند و هرگز پایان دادن به.

بسیار قدرتمند ماشین آلات که معدن zap مقدار زیادی از قدرت و درایو معدنچی's ماهانه قبض آب و برق. دلیل آن طول می کشد تا مقدار قدرت نبوغ از ریاضیات درگیر است. آن نیاز به ماشین آلات معدن به انجام پیچیده رمزنگاری الگوریتم های. هنگامی که یک مشکل ریاضی حل شده توسط این دستگاه بلوک سکه birthed. هر زمان 210,000 بلوک ایجاد شده اند پاداش به خیش است که نصف شده است. آن طول می کشد 4 سال به انجام این کار است. پس از آن's نوع مانند یک بیت کوین در بازی های المپیک است. در حال حاضر بلوک پاداش 12 Bitcoins (در 23 ژوئن 2020 پاداش تنها 6 سکه). کسانی که سکه به خیش که ماشین خوش شانس برنده قرعه کشی که در آن زمان. وجود دارد یک برنده در هر 10 دقیقه است. نیز وجود دارد مقدار زیادی از معدنچیان رقابت خارج وجود دارد بیش از حد. گفت: معدنچی در حال حاضر چیزی از ارزش. معدن سکه به اندازه کافی و شما پرداخت صورتحساب برق خود را و سپس برخی از.

نیز وجود دارد یکی دیگر از راه به معدن. آن's به نام ابر معدن. با این نوع از معدن شما در حال پرداخت پول برای استفاده از شخص دیگری's شبکه و که کاهش سود خود را به طور قابل توجهی. مثبت به این روش هستند که آن't نیاز به استفاده از برق خود را و یا حتی خرید یک ماشین.

برای تلفن های موبایل خوب به من. من می خواهم برای شروع معدن در حال حاضر. آن را یک ایده خوب است و می توانم ایجاد درآمد منفعل به طور منظم ؟ احتمالا. دارید در حال حاضر و شما می توانید آن تماس بگیرید بعد.

اجازه دهید's سعی کنید برای شکستن این پایین.

قصد بازگشت به راه اصلی از ماشین آلات معدن, you'd باید برای شروع با خرید یک کیفیت ماشین آلات معدن. که خواهد شما را در مورد $ 2,000. در اینجا یک عکس از یک ماشین خوب (Antminer S9 از bitmain است) قادر به ایجاد یک بالا هش رای از 14 TH / s. 1 TH / s است 1,000,000,000,000 هش در ثانیه است. این دستگاه می کند 14 بار است. که's بسیاری از هش کردن قدرت است. یک هش است فقط تعداد واقعا طولانی است که این دستگاه ایجاد می کند در هر زمان در تلاش برای حل این الگوریتم است. دوباره به استفاده از قرعه کشی قیاس تمام این ماشین آلات وجود دارد هش دور امید به آینده برنده است.

سپس شانس خود را برای برنده شدن بیشتر در حال گرفتن سخت تر با رقابت بیشتر. بیشتر پیچیده این است که هر بار یک مشکل ریاضی است که حل مشکل بعدی می شود تدریجی سخت تر را حل کند. شبکه بیت کوین دشواری تغییرات تقریبا هر دو هفته یا 2,016 فتح بلوک. تعداد بیت کوین است که تا کنون ایجاد شده محدود است. که تعداد اتفاق می افتد به 21,000,000. هنگامی که ما به این تعداد وجود دارد هرگز نمی تواند یکی دیگر از بیت کوین استخراج دوباره. اما بلوک های زنجیره ای خود را ادامه خواهد داد به گسترش به دلیل آن است که استفاده می شود به منظور بررسی هر معامله و یا خرید.

به یاد داشته باشید که pseudonymous ساتوشی ناکاموتو من در مورد نوشت: به عنوان خوبی ؟ آیا شما می دانید که امروز's مسائل ریاضی با بیش از 70,000 بار مشکل تر برای ماشین آلات برای حل از آنها ما او استخراج 1 بیت کوین در سال 2009؟! برآورد شده است که نهایی سکه استخراج می شود در 2140 از آنجا که سیستم نیمه هر چهار سال (210,000 بلوک). وجود دارد در حال حاضر شده است 16,400,000 سکه استخراج (78%) و هر سکه از اینجا استخراج می شود در نرخ آهسته تر. بله شما که راست است. در واقع 80% استخراج شد در 8 سال آن را به بیش از 100 سال به معدن نهایی 20%. اگر هر یک از من بزرگ نوه در حال خواندن این, من امیدوارم که شما در حال نشسته خیلی با خانواده ما's Bitcoins در حال حاضر به ارزش 220,000 هر بیت کوین. ما می توانیم تمام رویای راست!

خرید ماشین آلات برای استخراج از معادن و یا خرید یک معدن ابر قرارداد خطرناک است. در حالی که وجود دارد برخی از داستان های موفقیت در خارج وجود دارد حتما آنها را به طور کامل قبل از تصمیم گیری اگر معدن برای شما مناسب است. برای هر فرد پول وجود دارد بسیاری از مردم از دست دادن پول.

یک محل عالی برای دیدن همه cryptocurrencies وجود دارد و در مجموع سکه و کلاه بازار سکه, بازار کلاه یک منبع عالی است. شما می توانید تمام 700 پلاس پرواز altcoins وجود دارد. یک altcoin است فقط یکی دیگر از راه گفت: هر cryptocurrency سکه است که't بیت کوین. در حال حاضر شما احتمالا می دانید که بیت کوین مانند رز کاسه پدربزرگ از همه آنها را! من واقعا سعی کنید به منظور محدود کردن تمرکز من و پژوهش در 10 صفحه در حال حاضر. نه این که وجود خواهد't be داستان های موفقیت از یکی از تقریبا بی ارزش آنهایی که در حال حاضر. آن's درست است که پیدا کردن یکی مثل چیدن مناسب سهام پنی. چسبیده با تاسیس شرکت هایی که به رسمیت شناخته شده توسط جریان اصلی تحلیلگران بسیار امن تر بازی. همان می رود برای تبادل شما با استفاده از به خرید و فروش و تجارت. که's چرا من با استفاده از Coinbase به معاملات آنها به عنوان مورد اعتماد ترین و امن و مناسب ارز. آنها همچنین باید کامل ترین بررسی روند وقتی که می آید به اضافه کردن altcoins.

در اینجا's یک روکش از نکات کلیدی از این مقاله:

-Bitcoins ایجاد شده از معدن

-معدن انجام شده است توسط ماشین آلات قدرتمند است که در حل مسائل ریاضی پیچیده. شما همچنین می توانید خرید قرارداد به نام ابر معدن اگر شما don't می خواهید برای خرید یک ماشین.

-مشکلات سخت تر به عنوان سکه های استخراج شده و میزان تولید را کند می کند

-همانطور که از مه 2017 وجود دارد تنها 72 بیت کوین استخراج کنید و در هر ساعت (12 هر 10 دقیقه)

-در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 این خواهد بود که نصف دوباره به تنها 6 ایجاد شده در هر 10 دقیقه

-نزدیک به 80 درصد از Bitcoin's تعداد متناهی 21,000,000 سکه در حال حاضر استخراج شده است

-رقابت در میان کارگران معدن و بیشتر مسائل ریاضی پیچیده در حال ساخت آن را سخت تر به نوبه خود سود معدن

-نهایی سکه برآورد شده است استخراج می شود در 2140

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.