سپتامبر 25, 2022

ماسک زغالی: خرید بهترین ماسک سیاه خارجی

شاید یکی از دلایل گرانفروشی را ماسک را بتوان کمبود این کالا دانست، مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو معتقد است ژل و ماسک به اندازه کافی در داروخانهها توزیع شده است و از امروز نیز توزیع مناسبی از اقلام مذکور صورت خواهد گرفت و نگرانی برای تامین وجود ندارد. از سوی دیگر یکی دیگر از عوامل گران فروشی ماسک در داروخانهها را میتوان مشخص نبودن این کالا دانست، که در این راستا مسؤولان وزارت بهداشت برای ساماندهی بازار این کالا گام مثبتی برداشتند و این کالا را نیز مشمول قیمتگذاری کردند، و این موضوع از سوی سازمان غذا و دارو به تولید کنندگان و فروشندگان اعلام شد. اما در همان ماههای ابتدایی شیوع این بیماری بازار فروش شمعها کساد شد و متوجه شد که دیگر افراد تمایلی برای خرید محصولاتش ندارند. وی افزود: با توجه به روند تولید در این بخش و آغاز توزیع ماسکهای تولیدی صنوف پیشبینی میشود تا آخر هفته جاری مردم برای خرید ماسک مشکلی نداشته باشند و به هر واحد مجازی که مورد تأیید وزارت بهداشت است، مراجعه کنند بتوانند این کالا را خریداری نمایند.

خرید ماسک طوسی
هرگونه فتوزیع در سامانه توزیع سازمان غذا و دارو به صورت روزانه و برخط ثبت شود و هرگونه صادرات ماسک جراحی از هر طریق و تحت هر عنوان و تعرفه گمرکی ممنوع است و کارخانجات موظف هستند اقلام مذکور را با حداکثر ظرفیت کارخانه تولید کنند. سازمان غذا و دارو برای ساماندهی بازار فروش ماسک در مصوبهای با تاکید بر ممنوعیت صادرات این محصول قیمت نهایی آن را اعلام کرد. رعایت فاصله و حریم شخصی از افراد و شستشوی مرتب دستها همواره مورد تاکید این کارشناسان بوده و تقاضا و استفاده غیر ضروری از ماسک را موجب رونق بازار برخی سودجویان در ایجاد بازار سیاه برای فروش ماسک میدانند. افزایش یکباره تقاضا برای خرید و استفاده از ماسک در حالی است که مسوولان وزارت بهداشت و پزشکان متخصص بارها تاکید کرده اند، استفاده از ماسک تنها برای بیماران و کادر پزشکی و درمانی و یا برای حضور در اجتماعات و نزد افراد بیمار ضروری است و برای همگان و در شرایط عادی نیازی به استفاده از آن نیست و شهروندان باید مراقب سودجویان باشند. برای ساخت این ماسک به جای 3 لایه از 6 لایه استفاده شده است. عبدالعلی زاده هشدار داد: در شرایط فعلی کمبود جهانی ماسک، عدهای افراد سودجو اقدام به تهیه این ماسکهای سه لایه میکنند که در ظاهر شبیه ماسکهای سه لایه هستند ولی در باطن فاقد هر گونه لایه محافظتی میباشند.

خرید ماسک 1000 تومانی ماسک سه لایه جراحی، نوعی ماسک است که از سه لایه مختلف تشکیل شده است و هر یک از این لایهها یک وظیفه مشخص را برعهده دارد. در ماسکهای معمولی سه لایه، عمل محافظت و فیلتراسیون توسط یک لایه بنام ملت بلون انجام میشود که تا ۷۰ درصد از ورود ذرات به سیستم تنفسی فرد جلوگیری میکند. چرخهای خیاطی که پیش از این در خانهها، سالی یک بار استفاده میشد به کار افتادند تا هم چرخ زندگی را بچرخانند و هم نیاز کشور به واردات ماسک را تامین کنند. محمدی افزود: دوخت ماسک خیلی راحت است فقط کافی است در اینترنت جست و جو کنید و به راحتی انواع روشها و الگوهای تولید ماسک را بیابید و با کمترین بودجه و تنها با تهیه مقداری کش، پارچه مناسب و با چرخ خیاطی ابتدایی شروع به کار کنید. محمدی درباره فروش ماسکهای تولیدی خود میگوید: بسیاری از دوستان و آشنایان که مطلع شدند این کار را انجام میدهم ماسک خود را سفارش میدهند و حتی برخی سفارش میدهند که چه رنگی برای آنها بدوزیم. این ماسکهای تقلبی که اکثراً بدون نام و نشان و فقط در یک بستهبندی ساده پلاستیکی عرضه میشود، فاقد کارایی مطلوب است و با بررسی اولیه برخی از آنها متوجه میشویم که فاقد لایههای فیلتری مناسب مثل اسپان باند و ملت بلون هستند و در عین حال در قسمتی که سوپاپ هوا نصب شده، شکافی وجود دارد که هوا و عوامل بیماریزا بدون عبور از هیچ لایهای وارد مجاری تنفسی شخص میشود و نمیتواند مانع تنفس ذرات بیماری زا شود.

خرید ماسک صورت انسان
ادواردز در مصاحبه ای با صدای آمریکا گفت روزی ۵۰ تماس تلفنی و ۵۰ ایمیل سفارش ماسک صورت دریافت می کند، اما هیچ سفارشی انجام نمی پذیرد. غلامحسین مهرعلیان، مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به مراجعه پرتعداد مردم برای تهیه ماسک و ژلهای ضد عفونی کننده گفت: ژل و ماسک به اندازه کافی در داروخانهها توزیع شده است و هیچ کمبودی وجود ندارد. مهرعلیان با اشاره به هماهنگیهای صورت گرفته با تامین کنندگان، اظهار کرد: از امروز نیز توزیع مناسبی از اقلام مذکور صورت خواهد گرفت و نگرانی برای تامین وجود ندارد. وزیر بهداشت با بیان اینکه استفاده از ماسک توصیه نمیشود گفت: برخی افراد سودجو ماسکها با قیمتهای پایین را گران میفروشند، طی روزهای آینده ماسک به وفور توزیع خواهد شد و در اختیار مردم قرار خواهد گرفت. اما افراد خلاق و کارآفرین بیکار نشستند و از این فرصت نهایت استفاده را کردند و نه تنها برای خود بلکه دوستان و آشنایان نیز شغل ایجاد کردند و حتی کارشان سکه شد. تنها لازم است، نوع پوست خود را بشناسید و باتوجهبه مشکلات پوستی خود ماسک را تهیه کنید.

خرید ماسک 8210
برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خرید ماسک یحیی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.