نوامبر 28, 2022

لیفت شقیقه با نخ – کلینیک زیبایی پوست و مو

با انتخاب پزشک با تجربه و متخصص در حوزه لیفت ابرو دائمی و همچنین رعایت نکات و مراقبتهای گفته شده در بالا میتوان دوران نقاهت بیدردسری را پشت سر گذاشته و در حداقل زمان به نتایج مطلوب و ایدهآل خود رسید. همچنین ممکن است که از خطوط طبیعی صورت برای این کار کمک بگیرند (برای مثال خط محل اتصال گوش و کش لیفت شقیقه چیست ناحیه کناری صورت). همچنین نواحی مورد نظر برای شروع کار استریل میشوند. با افزایش و بالا رفتن سن و به مرور زمان، پوست به خصوص در نواحی بالای ابرو و شقیقه ها، کلاژن و الاستین خود را از دست میدهد. این موضوع باعث ایجاد تقارن در حالت ابروها شده و چهره شما را شادابتر میکند. از سویی نیز افزایش سن میتواند موجب افتادگی پوست و در نتیجه شقیقه و ابروها شود. افرادی که در اثر افزایش سن یا به هر دلیل دیگری چربیهای زیر پوست خود را از دست داده و چشمان و ابروهای آنها حالتی افتاده پیدا کرده است، میتوانند از لیفت شقیقه برای جوانسازی چهره خود استفاده کنند.

فرم چشم و ابرو از شاخصه های مهم هر چهره ای است که امروزه برای بهبود حالت و افزایش زیبایی آن عوامل زیادی موثرند. یک نکته بسیار مهم دیگر این است که بوتاکس قابلیت لیفت پوست را ندارد. لازم است بدانید که خوشبختانه امکان انجام جراحی لیفت ابرو و عمل بلفاروپلاستی فراهم شده و شما با یکبار عمل میتوانید مدل ابروهای خود را تغییر داده و مشکلات موجود در پلک بالا را نیز برطرف کنید. البته که خیر در اینجا توضیحاتی راجع به اینکه لیفت شقیقه برای چه کسانی مناسب است میدهیم : لیفت شقیقه در هر سنی نمیتواند انجام شود زیرا پزشکان عقیده دارند تا قبل از 23 سالگی هنوز چهره فرد شکل نگرفته و این عمل در سن پایین صحیح نیست برخی پزشکان معتقدند این عمل برای سنین 23 سال به بالا مناسب است. حداقل از دو هفته قبل از لیفت شقیقه از مصرف سیگار و قلیان دوری کنید. محصولات خاصی را به تشخیص پزشک قبل از عمل روی صورت خود بمالید.

کسانی که دچار این مشکل در ناحیه پیشانی و ابروهای خود هستند میتوانند به کمک جراحی لیفت پیشانی و ابرو زیبایی دوباره را به چهره خود بازگردانده و از مشکل افتادگی و چروکهای ایجاد شده رهایی یابند. آیا امکان انجام همزمان جراحی لیفت ابرو با بلفاروپلاستی وجود دارد؟ 4- افرادی که بطور ارثی دچار افتادگی پوست شقیقه هستند نیز میتواند عمل لیفت شقیقه را انجام دهند. در حالت کلی پزشک پوست، عضلهها و بافتهایی را که در اثر بالا رفتن سن افتاده شده را به سمت بالا کشیده و به جایگاه قبلی خود باز میگرداند. یکی دیگر از روش های مدرنِ لیفت شقیقه وابرو ، لیفت شقیقه با پلاسماجت است در روش پلاسماجت توسط دستگاه مخصوص حرارت بصورت نقطه ای به بافت مشخصی از پوست وارد میشود وطی فرایند تبخیر پوست صورت به سمت بالا لیفت میشود پلاسماجت روشی جدید با تکنولوژی پیشرفته برای از بین بردن چین وچروک است همانطور که گفته شد در این روش نقطه های ریز کنار هم به وسیله پلاسماجت سوزانده میشوند که فقط لایه ی سطحی پوست آسیب میبیند و اسکاری بجا نخواهد ماند درعین حال به علت تبخیر قسمت هایی از لایه های عمقی جمع تر میشود و پس از 1هفته پوست بازسازی شده وعمق خطوط کمتر میشود بر اساس احتیاج پوست پزشک تعیین میکند که جلسات بین 3تا4 بار و با فواصل 1تا2 ماه تکرار شود.

این عمل باعث میشود تا قسمتهای سوزانده شده پوست به سمت بالا کشیده شوند. با دستان خود به آرامی شقیقه خود را بالا بکشید. در نتیجه با استفاده از آن میتوان چروکهای عمیقتر را برطرف کرده و نتایج را ماندگارتر کرد. لیفت شقیقه و پیشانی روشی است دائمی و موثر برای طولانی مدت که نتایج بسیار قابل قبولی دارد. در این عمل، پزشک با احتیاط و دقت فراوان، لایه های زیر پوست پیشانی و شقیقه فرد را لیفت میکند تا این خطوط از بین بروند و ظاهری جذاب ایجاد شود. شاید شما از جمله افرادی هستید که تمایل دارید از طریق لیفت ابرو و پیشانی زیبایی چهره خود را بیشتر کرده و از داشتن ابروهایی با مدل زیباتر لذت ببرید. جراحان ما در کلینیک نایذی میتوانند طی جلسهی مشاوره به شما بگویند که آیا کاندید خوبی برای این روش درمانی هستید یا نه. این روش گزینه بسیار مناسب و تاثیرگذاری در حذف خطوط عرضی و یا عمودی ایجاد شده در بین دو چشم و پیشانی است. در حالی که هر دو نخ بر مکانیسم عمل مشابهی تکیه میکنند و هر دو نتایجی عالی رقم میزنند، اما تفاوتهایی کلیدی بین آنها وجود دارد که بیماران باید از آن آگاه باشند. لیفت شقیقه با نخ در افرادی که از داروهای رقیقکنندهی خون استفاده میکنند، باید با احتیاط انجام شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لیفت شقیقه پلاسما وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *