نوامبر 28, 2022

لوله و اتصالات

در تمامی انواع لوله کشی فاضلاب، دقت فرمایید که تمامی سیفون ها توسط ونت به شبکه قیمت لوله بدون درز رده 40 اهواز متصل گردد. تمامی مصرف کننده ها دارای ونت بوده و به شبکه تهویه متصل گردند. ونت در لوله کشی فاضلاب چه کاربردی دارد؟ لوله کشی فاضلاب پلی اتیلن امروزه کمتر استفاده می گردد و از مزایای آن پلی اتیلن، سبک بودن، قابلیت انعطاف و قیمت نسبتاً مناسب می باشد. کارشناسان ما در تمام ساعات کاری با سعه صدر و حوصله جهت ارائه هرگونه اطلاعات فنی پاسخگو می باشند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جزئیات جوشکاری، می توانید به مقالاتآموزش نحوه جوشکاری لوله های موتورخانه-بخش اول و آموزش نحوه جوشکاری لوله های موتورخانه-بخش دوم سر بزنید!

این لوله را می توان توسط دو روش کاملاً مجزا به صورت بدون درز و یا به صورت جوش داده شده ساخت. از بزرگترین مزایای این نوع لوله کشی فاضلاب ارزان بودن آن می باشد. در پروژه های سطوح بالاتر می توانید از اگزوز فن، که نوعی فن قوی است جهت مکیدن هوا و ارسال به پشت بام استفاده نمایید. این عملکرد باعث خروج هوا به شبکه تهویه می گردد.

در ابتدا این شرکت به عنوان نماینده شرکت آزود اسپانیا، اقدام به واردات و توزیع لوازم آبیاری تحت فشار مانند فیلترهای دیسکی با امکان شستشوی دستی و اتوماتیک، نوارهای آبیاری قطره ای(Tape) ، انواع لوله قطره چکان دار با قطره چکان های معمولی (Compact) و PC (امکان کنترل دبی به نسبت تغییر فشار) و غیره می نمود و از سال 1385 با توجه به وسعت فعالیت های مثبت این شرکت در سطح ایران، موفق به انعقاد قرارداد سرمایه گذاری مشترک (Joint Venture) با شرکت آزود اسپانیا گردید. این عملکرد باعث انتقال بو و نیز صدا به یکدیگر میگردد.

لوله کشی ساختمان، بخش بسیار مهمی از ساخت و ساز یک بنا محسوب می شود و انجام درست آن می تواند ضمن پیشگیری از هزینه های زیاد و اتلاف منابع، سلامت و بهداشت افراد را نیز مدنظر قرار دهد. این مادهفقط روی قسمت حدید شده لوله زده می شود که باعث لزج شده – حفاظت و جز بهتر اتصال می گردد . علاوه بر این، فضای باز موجود در این لوله باعث خروج بهتر آب شده و آب چاه، اُفت نخواهد کرد. لوله کشی فاضلاب با چه متدهایی صورت میگیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *