دسامبر 6, 2022

قیمت و خرید درمارولر ZGTS تیتانیومی – رابوطب

چه کسانی میتوانند در درمارولر استفاده کنند؟ استفاده از سرم ها یا کرم های اصلاح کننده لکههای تیره پس از انجام میکرونیدلینگ ۱۰ برابر سریع ترعمل می کنند، زیرا این مواد از طریق کانالهای ایجاد شده روی صورت شما در پوست شما فرو می روند و به طور مشخص با از بین رفتن آنها جای زخمهای آکنه را تسکین می دهند. سپس سرم هیالورونیک اسید را بزنید تا رطوبت را از بین ببرد، قرمزی را آرام کند و محل را مرطوب نگه دارد.

مرحله ۳: یک کرم بی حس کننده بزنید، این کار با افزودن لایه ای بین پوست و سوزن به کاهش درد کمک می کند. مرحله ۱: غلطک درما را ۳-۵ دقیقه ضد عفونی کنید و بگذارید در الکل درمارولر 192 سوزنه ایزوپروپیل خیس بخورد. فراموش نکنید که درمارولر خود را در الکل ایزوپروپیل خیس کنید تا قبل و بعد از استفاده تمیز و ضد عفونی شود. چند بار باید از درمان درمالولر ۰٫۵ – ۰٫۱ میلی متر استفاده کنم؟

قبل از مصرف بهتر است از کرم بی حسی استفاده شود تا دردی احساس نشود.4- سایز 2 میلی متر 12 سوزنه (میکروپن) : برای مشکلات عمیق پوستی. ۰٫۵ – ۰٫۱ میلی متر درمارولر هنگام غلت زدن صدمه ای نمیزند. مرحله ۴: روند غلتک درما را با غلت دادن غلتک درما بر روی ناحیه پوست آسیب دیده از آکنه آغاز کنید.

مرحله ۵: ۸-۱۰ بار در هر جهت رول کنید: به صورت عمودی، افقی و مورب (جلو و عقب برابر است با دو رول). تعداد کانال هایی که با استفاده از این روش در پوست ایجاد می شود خیلی بیشتر و بهتر از روش دستی است . عدم استفاده از داروهای ضد التهاب مانند ادویل و بروفن. به دلیل سمومی که ممکن است در لوسیون موجود باشد، از هیچ کرم ضد آفتاب استفاده نکنید. آن را بر طبق دستورالعمل در صورتتان استفاده کنید. دلیل این امر این است که، کانالهای پوستی کاملاً باز هستند و هرگونه سموم موجود در مواد موضعی ممکن است برای شما مضر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *