دسامبر 10, 2022

فروش ردیاب خودرو در کرج و تهران

و این ماهواره ها به وسیله ایستگاه هایی با زمین در تماس می باشند. بعداً ، برنامه ردیاب اتومبیل نیز با پیام کوتاه پرداخت شده و همچنین گزینه اعلان تماس به روز شد. به همراه ورود به سیستم اعلان ، ثبت تاریخ سفر نیز اضافه شد. صفحه ورود به سیستم پیاده سازی شد ، و امکان نمایش لیستی از اطلاعیه های گذشته و همچنین تاریخ و زمان دقیق دریافت یک اعلان را فراهم می کند. در همان زمان ، عملکرد “مکانیک مجازی” به سیستم ردیاب خودرو اضافه شد.

فیوزی که چراغ فازمتر روشن شد نشان دهندۀ منبع برق است. عملکرد مانیتورینگ رانندگی همچنین میانگین نمره رانندگی را که براساس رفتار رانندگی محاسبه می شود ، فراهم می کند. خیال شما آسوده خواهد بود، زمانیکه خودرو خود را به شخصی امانت دادهاید و از طریق نقشهای که بر روی تلفن هراه شماست، رفتار و عملکرد راننده را به طور مداوم چک میکنید و از وضعیت خودرو باخبرید. به این ترتیب ، کاربران ردیاب اتومبیل GPS نیز می توانند ببینند که آیا باتری ماشین آنها کاملاً شارژ شده یا خراب است. در هنگام خرید جی پی اس و ردیاب شخصی یا خودرو باید مواردی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین خرید زمانی حاصل می شود که اطمینان به اصالت کالا وجود داشته باشد. اگر نگران اتومبیل شخصی خود هستید میتوانید با خرید یک جی پی اس ضد سرقت خودرو از امنیت آن مطمئن شده و باعث کاهش نگرانیهای خود شوید. ردیاب ماشین GPS معمولاً به راحتی وارد پورت OBD II می شود و معمولاً نیازی به ابزار اضافی برای نصب آن نیست.

ردیاب های خودرو مدل های متفاوتی دارند که از نمونه های آن ها می توان به ردیاب فندکی و ردیاب دیاگ اشاره کرد. در ابتدا کاربرد نضامی داشت اما با سقوط هواپیمای مسافربری ، استفاده عمومی پیدا کرد . از gps خودرو میتوان به عنوان کالای مهم و ضروری در هر خودرو یاد کرد . در مدل اولی که به عنوان ردیاب ماهوارهای شناخته میشود، ماژولهای GPS بر روی برد دستگاه با ارتباط به چهار عدد از ۲۸ ماهواره در حال گردش به دور زمین، موقعیت را دریافت و پردازش میکند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد gps ضد سرقت خودرو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *