دسامبر 6, 2022
فرصت جدید برای خرید طلا

فرصت جدید برای خرید طلا

[ad_1]

 به گفته اورت میلمان، کارشناس فلزات ارزشمند گینزویل، اخبار اقتصادی خوب به نفع طلا هستند، زیرا آمار بهتر از حد مطلوب، انتظارات تورمی را بالا می‌برد و انتظار می‌رود طلا در هفته جاری به مرز ۲هزار دلار صعود کند.

با نزدیک شدن آمریکا به زمان انتخابات ریاست‌جمهوری در نوامبر، بازارها نوسان بیشتری را تجربه خواهند کرد. دانیل پاویلونیس، کارگزار ارشد کالا در شرکت آرجی‌او فیوچرز در این باره گفت: مطمئن هستم که ما همچنان با فلزات ارزشمند به‌خصوص طلا، از دیوار نگرانی‌ها بالاتر می‌رویم و قیمت‌ها بالاتر خواهد رفت.

خواه شما ترامپ را دوست داشته باشید یا نه اما بازار او را دوست دارد و پیروزی جو بایدن در انتخابات احتمالا باعث ریزش شدید بازار خواهد شد. طلا در حال حاضر یک فضای پرریسک را دنبال می‌کند که با دلار ضعیف‌تر مصادف شده و به نوبه خود به صعود طلا به رکورد جدید کمک کرده است.

به گفته پاویلونیس، میزان نقدینگی که به اقتصاد تزریق شده است، کم‌سابقه بوده است. طلا در چنین شرایطی یک دارایی امن به شمار می‌رود.   تحلیلگران انتظار دارند طلا تا حدود تحکیم قیمت یا عقب‌نشینی قیمت پیدا کند با این همه نظرات درباره میزان این عقب‌نشینی متفاوت است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *