ژانویه 22, 2022
عکس روز رویترز؛ درگیری نیروهای فدرال با معترضان در پورتلند

عکس روز رویترز؛ درگیری نیروهای فدرال با معترضان در پورتلند

[ad_1]

به گزارش خبرآنلاین، به نقل از رویترز، اولین تصویر مربوط به این معترض است که با این ظاهر در تظاهرات ضد تبعیض نژادی در پورتلند و در شهر اورگن حضور یافته است.

این تصویر نیز یکی از افسران نیروهای فدرال را نشان می دهد که در حال آماده کرده توپ های فلفل برای شلیک به سمت معترضان است.

این تصویر نیز معترض دیگری را در شهر اورگون پورتلند نشان می دهد که در حین تظاهرات ضدتبعیض نژادی پرچم آمریکا را به آتش می کشد.

تصویر آخر نیز مربوط به معترض دیگری است که گاز اشک آور موجب آسیب دیدگی چشمانش شده و یکی از نیروهای کادر پزشکی در حال کمک به او است.

اعتراض به نابرابری و تبعیض نژادی از ششم خرداد ماه در پی قتل جورج فلوید سیاهپوست به دست پلیس سفیدپوست شهر مینیاپولیس ایالت مینه‌سوتا در شهرهای مختلف آمریکا ادامه دارد. این وضعیت در پورتلند به درگیری شدید میان گارد ملی آمریکا و معترضان کشیده شده است که به دستور ترامپ به آن شهر اعزام شده‌اند. در همین حال رئیس جمهوری آمریکا تهدید کرد در صورتی که مقامات پورتلند نتوانند امنیت را به این شهر بازگردانند، او چاره‌ای جز پاکسازی شهر از آنچه که هرج و مرج طلبان نامید، ندارد.

ترامپ ادامه داد: ما تعداد زیادی از آنها را بازداشت کردیم. اگر آنها می‌توانند شهر را پاکسازی کنند و گرنه ما انتخاب دیگری نداریم.

311311

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *