دسامبر 10, 2022

عوامل موثر بر قیمت طلا – ملی و بین المللی

[ad_1]

طلا است که تا کنون محبوب ترین فلز گرانبها است که هر کس علاقه مند است. های مختلف تمدن و فرهنگ داده اند طلا بسیار مهم و موقعیت در ساختمان ثروت و انتقال آن به نسل. اگر چه در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بسیاری از انواع فرصت های سرمایه گذاری و محصولات در دسترس طلا هنوز به عنوان سرمایه اولیه گزینه های بسیاری از فرهنگ ها. برای بسیاری از طلا است و نه فقط یک سرمایه گذاری; آن دارای ارزش بیشتری است که از طریق سرمایه گذاری های دیگر.

به این ترتیب قیمت و تغییرات قیمت این فلز زرد را همیشه جلب توجه. داشتن یک تاریخچه طلایی از قدردانی قیمت اخیر طلا رای نشان می دهد بسیار سریع افزایش قیمت ها و کاهش می یابد. وجود دارد بسیاری از محلی و ملی و بین المللی دلایل این طلا تغییرات قیمت.

وظایف واردات و مالیات و هزینه های حمل و نقل: این محلی عوامل موثر بر قیمت طلا. این عوامل نیز به طور مستقیم بر قیمت طلا. از آنجا که اکثر کشورهای فاقد هر گونه معادن با تولید قابل توجهی بیشتر از این فلز گرانبها است که از کشورهای دیگر وارد شده. عوارض و مالیات به طور گسترده ای متفاوت در میان کشورها و عمده واردات از کشورهایی مانند هند در حال بالا نگه داشتن عوارض و مالیات بر واردات به کاهش واردات خود را هزینه با کاهش واردات طلا به دلیل بالا قیمت داخلی.

بانک مرکزی ذخایر طلا: بخش عمده ای از طلا بالاتر از زمین دیگر از زیور آلات طلا در امن سرپرستی بانک های مرکزی کشورها است. اکثر اروپایی کشورهای آسیایی هم با ایالات متحده آمریکا بالا ذخیره طلا که به عنوان ذخیره برای پول در گردش است. اگر چه بانک مرکزی نیست به طور مستقیم با دخالت این فلز گرانبها در بازار های گاه به گاه اخبار از بانک مرکزی خرید و یا فروش طلا می تواند در نتیجه نوسانات بزرگ قیمت طلا به دلیل بالا اندازه موقعیت از این معاملات.

ارزش دلار و ارتباط معکوس: بین المللی, ارزش طلا مشخص است در دلار آمریکا. بنابراین هر گونه تغییر در طلا نرخ ارز منعکس شده است در قیمت طلا. علاوه بر طلا و دلار نشان می دهد که یک همبستگی منفی. زمانی که دلار ضعیف قیمت طلا افزایش می یابد و زمانی که این فلز گرانبها قیمت دلار را تقویت می کند.

طلا تقاضا و تولید: بسیاری از این فلز گرانبها استخراج شده در جهان است که مورد استفاده برای ساخت زیور آلات طلا. بالای مردم کشورهای مانند چین و هند و ایالات متحده در حال مصرف کنندگان اصلی. اقتصادی تضعیف یا تقویت جشنواره فصول و روند سرمایه گذاری این کشورها می تواند در نتیجه باعث بالا انحراف در طلا نیاز دارد در نتیجه در قیمت می باشد. همچنین بسیاری از ‘آسان طلا’ در این سیاره زمین است که در حال حاضر استخراج و در حال حاضر ما باید برای رفتن عمیق تر ، این امر موجب افزایش هزینه تولید و در نتیجه این فلز زرد قیمت. همچنین تولید در حال کاهش است و یا نگه داشتن راکد در سالهای اخیر; باعث کاهش تولید اما تقاضا بالاتر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *