می 25, 2022

طلا و کادميوم

[ad_1]

طلا یک فلز گرانبها. این فلز توسط همه مردم جهان گسترده است. به تازگی نرخ طلا رو به افزایش بوده است تا به طور پیوسته و قیمت دیگر کالاها محاسبه شده است با توجه به نرخ این فلز زرد رنگ است. کشورها تجارت با یکدیگر پرداخت را در فرم از طلا. از تمام غنائم داده شده در بازی رقابت و فعالیت های دیگر طلا وهله اول. زیور آلات در وهله اول در ازدواج. آن است که یک جامد دارایی که دارای نقدینگی و کمک می کند تا در زمان های سخت است.

آنچه باعث می شود این فلز با ارزش است ؟

آن پر زرق و برق رنگ زرد محو هرگز فقط به ارزش آن است. طلا دارای انعطاف پذیری و می تواند درمان شود به ورق های نازک و یا سیم. آن است که استخراج از سنگ در بر داشت زیر, و هزینه برای پردازش فلز است زمانبر و بسیار پرهزینه است.

میله های زندان طلایی یا سکه در غیر این صورت به عنوان شمش. شمش استخراج شده توسط برخی کشورها و فروخته شده در بازار جهانی است. شمش خالص طلا است که 24carat. 99.9% خلوص شایع است. آن را ممکن است برای ساختن زیور آلات از 24 عیار شمش طلا.

24 عیار طلا کاهش به 22 عیار و در نتیجه تبدیل به جواهرات. 24 عیار است که مخلوطی از مس و نقره و فلزات. این فلزات در ترکیب 2:1 نسبت. قیراط نرخ و ارزش طلا کاهش می یابد اگر فلزات اضافه می شوند بیشتر است.

کادمیوم

کادمیوم یک فلز است. این فلز مخلوط با طلا به زیور آلات در نظر گرفته است و به خالص. جهان طلا شورا دارای یک مشخصه برای طلای خالص. با علاوه بر این از کادميوم از آن است که به نام به عنوان 916kdm. کادميوم اضافه شده طلا در نظر گرفته شده است خالص به دلیل کادميوم افزود جواهرات زمانی که رنگ شده و یا مورد ضرب و شتم تا هیچ چیز را از دست داده است و نتیجه این است که ما دریافت طلای خالص.

زمانی که 916kdm طلا گرم فلز کادمیوم تبخیر به هوا نازک به شکل گاز است.این گاز سمی است.محتوای کادمیوم طلا می کند هیچ آسیبی به پوشنده لباس است. 916kdm خریداری طلا دارای ارزش فروش مجدد آن است که اگر آن را به عنوان یک دارایی.

خرید طلا بسیار خوب حالت دارایی و ارزش آن را افزایش می دهد روز به روز به طوری که شوق برای طلا هرگز به آن ارزش و رنگ پس لازم است بدانید که رابطه بین طلا و کادمیم است. همه که خورشید در حال طلا و ارزش این دارایی ها را افزایش می دهد تنها در صورتی صحیح نسبت نقره و مس اضافه شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *