دسامبر 7, 2022

طراحی داخلی مغازه مدرن|09128937938

تمامی اقلام و وسایلی که برای دکوراسیون داخلی فضاهای کاری و اداری استفاده می شود، مبلمان اداری نامیده می شود. قیمت مبلمان اداری بر اساس متریال استفاده شده در تولید تعیین می گردد. یکی از اصلی ترین متریال ها ی استفاده شده به عنوان دیوارپوش، سرامیک های زیبا و طرح دار بود. کلیه طرح های ما بر اساس سه طرح اصلی کلاسیک , مدرن و لوکس می باشد. همچنین مسیر حرکت اصلی را نبندد تا کارمندان به آسانی بتوانند رفت و آمد کنند و ارتباط مناسبی بین آنها و ارباب رجوع وجود داشته باشد. در پاسخ به این سوالات باید از طراحان دکوراسیون و کارشناسان بازسازی منزل کمک بگیرید.اگر کف پوش خانه رنگ تیره دارد قطعا تغییر آن به رنگهای روشن فضا را وسیعتر و بزرگتر خواهد کرد درسبک های دکوراسیون لاکچری و دکوراسیون کلاسیک بهتر است از کفپوشهای سنگ ویا سرامیک طرح سنگ از نوع بدون بند کشی استفاده کرد.اما استفاده از کف پوش پارکت و لمینت مزایای بشتری دارد: سهولت در اجرا و سرعت اجرا در انتخاب این متریال در بازسازی خانه و دکوراسیون وجود دارد.برا سلامتی و دردهای مفصلی و استخوانها متریالهای کف پوش چوبی مناسبتر است .هزینه کف پوشهای لمینت در هر متر مربع تهیه آن در پروژه های دکوراسیون و بازسازی در جنس های ایرانی متری 32هزار تومان ودرجنسهای غیر ایرانی حداقل قیمت 38هزار تومان می باشد.

وسایل خود را بر روی دیوار طوری تعبیه کنید تا فضای کمی بر روی میز و کف اشغال شود. زمانی که رنگ فضا را انتخاب کردید به راحتی می توانید براساس ترکیب رنگی چیدمان وسایل و رنگ آن ها را نیز انتخاب کنید. پارتیشن ها از رنگ های گوناگونی بهره مند هستند. استفاده از گیاهان در دکوراسیون اداری علاوه برایجاد یک فضای خوب باعث بهره وری بالای کارکنان می شود.همچنین استفاده از گیاهان در دکوراسیون داخلی دفتر کار باعث تهویه بهتر هوا می شود تحقیقات نشان داده است که گیاهان مانند یک فیلتر میتوانند ۵۰ تا ۶۰ درصد سموم موجود در هوا را جذب کنند و با انتشار رطوبت موجب پایین اوردن درجه حرارت محیط میشود و در نتیجه محیط را را برای کارکنان دلپذیرتر می کند. این نکته که میز مدیریت در اتاق مدیریت باید در کجا قرار بگیرد شاید سئوالی ساده به نظر برسد ولی برای پاسخ به همین سئوال باید از دانش دکوراسیون اداری و روانشناسی بهره برده باشید . البته ما همواره به مشتریان خود توصیه میکنیم که همواره فاکتور قیمت را با عامل کیفیت در کنار یکدیگر بسنجند ولی در واقعیت آنچه رخ میدهد بررسی قیمت کالا در ابتدا میباشد .

ما در یکتادکور سعی میکنیم که در دوره کاری هر سال با بررسی آخرین طرح های برندهای مطرح دنیا ، مبلمان اداری کلاسیک به روز را در زمینه مبل , معماری داخلی مدرن اداری میز و صندلی طراحی و به سبد محصولاتمان اضافه نماییم. در این دانش اثرات چیدمان محصولات اداری بر افراد و نوع همکاری و تعامل انها بسیار بررسی شده و به اطمینان میتوان گفت که دارای پایه های علمی و اساسی میباشد . چیدمان مبلمان اداری را اگر کمی بسط دهیم و آنرا با مقوله های علمی و روانشناختی ترکیب کنیم به دانش دکوراسیون اداری خواهیم رسید . به عنوان مثال در تولید میز اداری استفاده از ام دی اف و نئوپان تفاوت قیمت زیادی دارد. این یک خطاست. مبل اداری و یا همان نیم ست اداری بخشی از مبلمان یک فضای اداری است.بحث مبلمان خانگی نیز گستردگی خود را دارد که ما در اینجا به آن نمی پردازیم .مبلمان و لوازم اداری هر فضا بر اساس نیاز آن مجموعه چیده می شود. تعداد صندلی و میزهای استفاده شده ، پارتیشن های اداری کار شده همه بر اساس نیاز محیط می باشد. اما قیمت مبلمان و ملزومات اداری را چه عواملی تعیین میکنند ؟

مبلمان اداری چیست ؟ شما می توانید برای مشاهده محصولات مبلمان و لوازم اداری ما در زمینه مبل اداری به بخش مربوطه مراجعه نمایید. البته در طراحی داخلی اداری، میتوانید از نورهای مصنوعی نیز کمک بگیرید اما در این مورد متعادل عمل نمایید. مهم نیست در چه فضایی مشغول به کار هستید، ایدههای بسیاری برای ایجاد اکسنت وال در طراحی داخلی فضای اداری وجود دارد که میتوانید با استفاده از آنها فضایی خلاقانه و پویا برای کار و زندگی ایجاد کنید. برنامهریزی و طراحی بر ایجاد همکاری گروهی در حین حفظ حریم خصوصی متمرکز شد. امروزه در طراحی دکوراسیون اداری نسبت به گذشته تغییرات زیادی انجام شده یکی از این تغیرات بارز استفاده از پارتیشن های اداری است که موجب میشود که کارمندان از فضای دفتری و حالت خشک بیرون اورده شوند به فضای عمومی و در کنار کارمندان و مدیران شرکت فعالیت داشته باشند . بعبارت دیگر قیمت مبل و لوازم اداری اولین فاکتوری است که مشتری بر روی آن تمرکز دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *