آگوست 14, 2022

صندلی ماشین

[ad_1]

همه ما می خواهیم به مطمئن شوید که کودک ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است در صورت تصادف خودرو, اما چیزهای زیادی وجود دارد که داده ها در تصادفات اتومبیل و صندلی ماشین است که شما فقط نمی دانم از کجا شروع. چه صندلی ماشین برای استفاده چه موقعیت در خودرو آن را نصب کنید و رو به کجا ؟ وجود دارد بیش از حد بسیاری از گزینه های پس از آن دوره خواهد بود گیج کننده است.

من فکر می کنم که مهم است که به درک حقایق اساسی ،

امن ترین نقطه در وسیله نقلیه است که تقریبا همیشه وسط صندلی عقب. این نقطه ای است که محافظت از پیشانی اثرات. در لحظه ضربه تمام اشیاء داخل خودرو را به سمت نقطه ضربه. پیشانی و یا نزدیک به پیشانی اثرات شایع ترین ها هستند از آنجا که جهت خودرو سفر در. هر گونه عقب صندلی امن تر است (در اکثر موارد) بیش از هر صندلی جلو اما پنجره عقب صندلی می تواند خطرناک باشد در صورت جانبی برخورد. بنابراین عقب وسط صندلی امن ترین در اکثر موارد.

یک نوزاد و یا کودک نو پا هرگز نباید قرار گرفته در پشت پیشانی کیسه هوا. کیسه هوا استقرار در حالی که قطعی بسیار مفید در محدود کردن شدت و افزایش بقای برای بزرگسالان و نوجوانان است که یک رویداد خشونت آمیز و نوزادان, کودکان نوپا و بچه های کوچک در حال بهتر است که به خوبی مهار و دور از دسترس. دوباره عقب صندلی میانی است که دورترین دور از هر دو پیشانی و جانبی کمربند صندلی.

مردم بیش از آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کنند که تمام نوزادان سوار در عقب رو صندلی ماشین (در صندلی عقب البته) تا زمانی که آنها هر دو از یک سال و وزن حداقل 20 پوند است. توصیه من به شما بازدید وب سایت خود را که در آن شما را پیدا خواهد کرد بهترین راهنمای من در مورد صندلی ماشین استفاده کنید از جمله صندلی ماشین توضيحات توسط تولید کننده. همچنین شما می خواهد پیدا کردن اطلاعات تماس و لینک کلیک کنید برای اکثر صندلی ماشین تولید کنندگان.

اگر چه با لچ (پایین مجریان و Tethers برای کودکان) سیستم تلاش برای استاندارد نصب و راه اندازی ماشین صندلی ساخته شد و متاسفانه هنوز هم وجود دارد سردرگمی با توجه به تنوع در موتور خودرو و صندلی ماشین می سازد. پس با دقت بررسی هر دو خودرو's صاحب's دستی و صندلی ماشین تولید کنندگان', دستورالعمل تماس با یک کودک ایمنی مسافر (CPS) تکنسین. برای پیدا کردن نزدیکترین CPS تکنسین برای شما, شما می توانید تماس بگیرید تلفن رایگان در 866 / SEATCHECK (866 / 732-8243). اگر شما در حال خواندن این وبلاگ شما بدیهی است که دسترسی به وب سایت که در این صورت توصیه من به شما بازدید www.seatcheck.org . همه شما باید انجام دهید این است که نوع در کد پستی خود را و شما خواهد شد با یک لیست از CPS تکنسین های نزدیک به شما. آن را بسیار آسان است.

در نهایت, شما واقعا نیاز به تحقیق اگر صندلی ماشین خود را به دنبال به خرید بوده است که در یک محصول به یاد بیاورید. این اطلاعات برای پیدا کردن آسان و به سادگی وجود دارد هیچ بهانه ای به آن نمی کنند. برای این کار اطلاعات شما ممکن است تماس, تلفن free888 / DASH-2-نقطه (888 / 327-4236). اگر شما در حال خواندن این توصیه من به شما بازدید ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت (زیادی از NHTSA) وب سایت برای این اطلاعات است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.