دسامبر 7, 2022

شغل عطاری【 0 تا 100 راه اندازی عطاری 】+راهنمای کامل

۵- طبق ماده ۱۸ قانون نظام صنفی نگهداری، تهیه و فروش فرآورده های دست ساز از هر نوع، بدون مجوز وزارت بهداشت در عطاری ها غیر قانونی می باشد. به علت ممنوعیت ها و محدودیت های رفت و آمد، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در منزل نشسته و محصول خود را به آسانی از اینترنت سفارش دهند و درب منزل خود تحویل بگیرند. نظارت افراد متخصص بر سلامت تمامی محصولات، از مزایا و ویژگی های مثبت مراکز فروش آنلاین ترکیبات و محصولات گیاهی به شمار می آید.

اتحادیه صنوف نیز در صورتی که افراد به صورت حضوری مراجعه کنند، درخواست های رسیده را در سامانه مربوط به صدور پروانه کسب ثبت کرده و رسید ثبت و کد رهگیری را به متقاضی تحویل خواهند داد. پژوهشگر تاریخ شفاهی ادامه داد: حاج ذبیحالله نیز شاگردی به نام “حاج محمدرضا منصوری” داشت که او نیز پس از کسب مهارت، بطور مستقل فعالیت کرده و با دایر نمودن مغازه جوشانده فروشی واقع در ابتدای کوچه شیرچهارسو تربتحیدریه به جمع عطاران سنتی این شهر اضافه میشود. همانطور که در گذشته حکما دارو تجویز کرده و عطاران نسخه را میپیچیدند. داستان زنی که خود را از مرگ نجات داد!

امکان دارد که شما در ترافیک بمانید به دلیل اینکه در اطراف شما هیچ عطاری وجود ندارد، در این شرایط خرید آنلاین به کمک شما می آید و شما به راحتی در منزل خود محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خرید می کنید. یکی از مشکلات رایج در زمینه دریافت محصولات گیاهی از فروشگاه ها و عطاری های آنلاین، عرضه و گسترش محصولات تقلبی، بی کیفیت و نامرغوب با عنوان برندهای معتبر و هزینه های گران قیمت می باشد. توصیه ما این است که محصول مد نظر خود را از فروشگاه های اینترنتی آنلاین معتبر دریافت نمایید و از خرید محصولات مشابه با قیمت ارزان، برندهای ناشناخته و بی کیفیت پرهیز نمایید.

البته محصولات بهداشتی مانند صابون ها و شامپوهای گیاهی یا انواع چای ها، مواد غذایی و… محدودیت مکانی هم در اینترنت وجود ندارد، به جای تحمل ساعت ها ترافیک می توانید در منزل چای صرف کنید و از شهر دیگری مرغوب ترین گیاهان دارویی را سفارش دهید، اگر سایتی محصول مورد نظر شما را نداشت به آسانی به سایت دیگری مراجعه کنید و هر زمان که احساس خستگی کردید به سادگی از آن خارج شوید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد عطاری مشکستان لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *