آگوست 11, 2022

شرکت معدنی خطر

[ad_1]

در گذشته من در مورد برخی از خطرات مرتبط با تاریخ بخش معدن. در این مقاله مهم است به رسمیت شناختن آنچه گزارش شده در گذشته در مورد استخراج معدن در ونزوئلا.

به عنوان کشورهای کشف کنند که آنها دارایی های واقعی است که معنی دار وجود دارد این است که برخی از احتمال است که این معادن یا پروژه های استخراج از معادن ممکن است تحت افزایش فشار سیاسی است. برای مثال به تازگی در استرالیا اعلام کرد یک پیشنهاد مالیاتی 40 درصد تولید معادن. اگر چه یک پیشنهاد در این نقطه آن است که تایید نقطه من ساخت.

برای مثال تاریخی بین المللی کسب و کار بار مقاله چند سال قبل اظهار داشت: “Hecla معدن's Isidora معدن طلا سوم عملیات فقط در یک هفته در ونزوئلا's معدنی غنی ایالت بولیوار به رنج می برند موانع. ونزوئلا کارگران باید متوقف عملیات بزرگترین کشور خیش طلا با استناد به فقیر شرایط کاری و خواستار آن است که رئیس جمهور هوگو چاوز ملی معدن. ”

من مصاحبه لورا Skaer از شمال غرب معدن انجمن به نگاه در برخی از پتانسیل قانون معادن که تغییرات پیشنهادی در ایالات متحده است. اما من در ادامه به دولت است که پیش بینی می کنیم که مشکل بیشتر در بخش معدن بر اساس در سراسر جهان. این Hecla وضعیت حل و فصل شد اما نه به Hecla's یا صنایع معدنی بهره مند شوند. به نظر من این وظیفه من به شما تصویر بزرگ و چشم انداز بلند مدت. اکثر مردم را به دنبال صنعت و معدن از نزدیک اما برخی از تغییرات پیشنهادی باید پتانسیل های دوربرد اثر است.

در هر حال حاضر و پس از آن مجلس نمایندگان آمریکا پیشنهاد لایحه ای که می تواند تاثیر صنعت و معدن. در این دوره از “بیکاری” بازیابی هر صنعت در درون ما حیاتی است و به همه مربوط می شود. برای کسانی که با یک خم به سوی “سبز” بخش اجازه دهید من موافقم اما همچنین دولت – “اگر آن را می't توان به رشد آن استخراج می شود.”

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط و دروغ آشکار در مورد صنعت و معدن. در امروز's world اکثر (نه همه) فعالیت های معدنی انجام شده است در راه است که اثرات محیط زیست در حداقل مزاحم و تقریبا در همه موارد (ما تحت استاندارد) اموال آورده است بازگشت به شرایط طبیعی پس از استخراج به اتمام است. این یک واقعیت است که تعداد بسیار کمی دیگر از کسانی که در این صنعت هستند در واقع آگاه است.

دوباره استثنا وجود دارد, اما در بیشتر قسمت ها این واقعیت است که زندگی مدرن مطالبات فلزات و عناصر خاکی کمیاب به تابع. یک بررسی عالی از حقیقت را در مورد وضعیت فعلی استخراج از معادن امور است یک فیلم مستند با عنوان “معدن کسب و کار خود را.” اگر شما می توانید این دی وی دی این است که به شدت توصیه می شود به عنوان آن را می گوید داستان واقعی از معدن از یک به طور کامل مستقل ،

نگرانی من فراتر از ایالات متحده زمانی که من بپرسید “چه چیزی است که برای جلوگیری از مکزیک, شمال امریکا, کانادا یا استرالیا از به دنبال تحمیل جدید استخراج قوانین که سود دولت و مانع از معدن صنعت؟” بدیهی است همانطور که قبلا اعلام استرالیا در حال حاضر است که به دنبال بعدی ؟

ما نشان می دهد که کسانی که در صنعت ما منجر شود و این پیام را به مطبوعات و رادیو و حتی کسب و کار مخاطبان تلویزیون است. این به نظر ما مهم ترین موضوع در صنعت و معدن امروز به سختی کسی است که صحبت کردن در مورد آن است. آن را فقط ممکن است یکی از دلایل junior معدن در حال انجام این کار ضعیف. شاید بازار حواس برخی بسیار مضر قانون در طول چند سال آینده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.